poniedziałek, 18 marca 2019

150 zł do 4F za jedną płatność kartą w PKO w promocji Najlepszy trening na świecie


W PKO mamy obecnie bardo fajną promocję, w której za banalną czynność jednej płatności na dowolną kwotę można zgarnąć niemało bo 150 zł premii. Rzadko kiedy mamy takie fajne promocje.

Wydawać by się mogło, że w PKO nie ma po co robić promocji skoro ten bank posiada najwięcej klientów. I w przeciwieństwie do innych banków, gdzie promocje mamy niemal non-stop tutaj promocje są raczej rzadkie, ale za to uproszczone na maksa.
Dotyczy ona jednak tylko konta dla młodych czyli osób w wieku 18-26 lat. Ściślej chodzi o osoby, które w terminie 1 stycznia 2018 - 24 lutego 2019 nie posiadały konta ani w PKO, ani w Inteligo.

Tutaj łatwo zgarniesz 150 zł do 4F za konto dla młodych w PKO

Promocja ma potrwać do 31 marca 2019, może się jednak skończyć znacznie szybciej. Bank przygotował bowiem pulę tylko 2000 wniosków, a ta może się wyczerpać przed czasem. Warto się więc pospieszyć by łatwo zgarnąć premię.


Co trzeba zrobić? 
Młodzi jakoś zawsze mają strasznie proste regulaminy. Według regulaminu Najlepszy trening na świecie, taką bowiem nazwę nosi opisywana tutaj promocja wystarczy w terminie do 5 kwietnia 2019:
 • dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem
i to wszystko. Nie trzeba robić żadnych przelewów, żadnych płatności na określoną kwotę. Liczy się tylko rejestracja w promocji w poniższym linku oraz jedna jedyna płatność na dowolną kwotę i w sposób jaki kto woli.

Tutaj łatwo zgarniesz 150 zł do 4F za konto dla młodych w PKO

Za udział w promocji otrzymamy kartę podarunkową w formie kodu elektronicznego, dzięki któremu będziemy mogli zrobić zakupy w popularnym sklepie stacjonarnym 4F na kwotę 150 zł. Nagrodę będzie można wykorzystać do 29 lutego 2020.

Słowem fajna promocja, szkoda tylko, że ograniczona wiekowo.

Regulamin promocji Najlepszy trening na świecie

2 komentarze:

 1. a można będąc już posiadaczem zgarnąć ten bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mając konto nie spełniasz warunku nowego klienta, regulamin wymaga, by nie mieć konta od 1 stycznia 2018 do dnia startu promocji.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...