wtorek, 19 marca 2019

200 zł w promocji konto plus premia w Paribas


Wraca nowa promocja kombinatora żonglującego ofertami w sposób dość nieoczekiwany co opisałem w ostatnim opisie karty u Paribasa. Tym razem promocja dotyczy jednak nia karty lecz popularnego konta.

Popularnego bo darmowego, za założenie którego można łatwo zgarnąć premię. I to całkiem sympatyczną bo w wysokości 200 zł, zaś dwie stówki przydają się bez wątpienia każdemu.


Na start trzeba spełnić oczywiście warunek nowego klienta, który jak zwykle mówi, że należy mieć 2 lata przerwy w posiadanie konta. Regulamin enigmatycznie dodaje wykluczenie posiadaczy roru w podmiocie o nr KRS 14540. Chodzi rzecz jasna o Raiffeisena:)

Link rejestracyjny do zgarnięcia 200 zł w Paribas

Promocja niby to "potrwa do 7 kwietnia 2019". Celowo termin użyłem w cudzysłowie, bo jak to u kombinatora data praktycznie nigdy nie okazuje się prawdziwa i promocja kończy się przed czasem. I to nie tylko ze względu na fakt ograniczenia promocyjnych wniosków do 1500 sztuk rejestracji.

Innymi słowy mamy tutaj prawo dżungli typu kto pierwszy, ten lepszy. Promocja z pewnością szybko się skończy i może wrócić w niezmienionej formie przed 7 kwietnia, ale nie wiadomo czy nie pogorszy wówczas warunków.

A jakie są warunki zgarnięcia 200 zł?Paribas wraca do standardów czyli do aktywnego korzystania z konta przez krótki okres czasu. Po jego upływie można zgarnąć premię i zamknąć niepotrzebne konto, chyba że ktoś polubi darmowe i tak konto Optymalne.
 
1. Kwiecień - instalacja apki GOmobile za 50 zł
Konto musimy założyć za pomocą kuriera do 15 kwietnia 2019. W kwietniu pozostanie nam do spełnia tylko jeden banalny warunek: zainstalowanie paribasowskiej apki o nazwie GOmobile. Za tę instalkę bank zapłaci nam aż 50 zł - miło:)


2. Maj, Czerwiec i Lipiec - 150 zł
Właściwe warunki dostajemy do spełnienia w 3 kolejnych miesiącach. W terminie maj-lipiec musimy co miesiąc:
 • zrobić przelew na 1000 zł
 • dokonać transakcji kartą na 300 zł
Za spełnienie powyższych warunków za każdy miesiąc dostaniemy po 50 zł. W sumie więc 150 zł, co w połączeniu z instalką daje nam tytułowe 200 zł.


Kiedy wypłata premii? Bank podzielił premie dość nietypowo na dwie części po 100 zł każda. Za warunki kwietniowo-majowe dostaniemy kasę do końca czerwca, zaś za warunki czerwcowo-lipcowe do końca sierpnia. Potem można zamknąć konto.

Link rejestracyjny do zgarnięcia 200 zł w Paribas

Konto jest mimo to całkowicie darmowe, promocja znów dotyczy bowiem konta Optymalnego, gdzie za zero jest tak prowadzenie konta jak i używanie. Mimo to zawsze lepiej zamknąć konto i poczekać na nową promocję z premią:)


Regulamin promocji Konto plus premia

5 komentarzy:

 1. Z innej beczki Orange Finanse daje sobie spokoj i wypowiada umowy do 14.kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Z innej beczki Orange Finanse daje sobie spokoj i wypowiada umowy do 14.kwietnia."

   To zostając przy grupie Pana Czarneckiego - Getin "straszy" mnie sms-owo, że mam już tylko niecały miesiąc na założenie lokaty na nowe środki - na oszałamiające 2,8%! Trzeba przyznać, że mają poczucie humoru w tej firmie ;) Ja zastanawiam się tylko jaka będzie oferta - jak zakończy mi się u nich w kwietniu 3,9% na lokacie? Niezłe zejście o 1,1%!

   Usuń
 2. zawrotna w IB już 3,5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To 3,5 jest już od popołudnia 18-go.

   Usuń
 3. mieliście problem z zalogowaniem się do GoMobile? bo ja wpisuję login, nazwisko panieńskie matki, ustalam hasło wyskakuje błąd że proces nie powiódł się - wypróbowane kilka razy także na innej karcie sim i ten sam błąd

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...