środa, 6 marca 2019

Zgarnij podwójną premię 250 zł za konto firmowe w akcji specjalnej


Obok opisanej w poprzednim artykule akcji specjalnej z Toyotą mamy także drugą w której można zgarnąć podwójną premię. Zwyczajowo jedna jest od organizatora promocji druga od banku dzięki czemu bardzo łatwo zgarnąć można nawet 250 zł.


Nie jest to jednak promocja dla każdego dotyczy bowiem kont firmowych. Kont firmowych nie da się mieć dowolną ilość jak w przypadku zwykłych kont, ale jak już musimy mieć to lepiej żeby było to takie, które pozwala na zgarnięcie fajnej premii na start.

mBank na start daje 100 zł i obecnie mamy V już edycję tej akcji. Dodatkowo obecnie jest możliwość zgarnięcia dodatkowych 150 zł od bankiera, a to powoduje, że założenie konta firmowego jest bardziej opłacalne niż zwykle. 

Tutaj łatwo zgarniesz 250 zł za konto firmowe w mBanku

Promocja ma potrwać prawie miesiąc do 3 kwietnia 2019. Kto może z tego skorzystać? W przeciwieństwie do poprzednich edycji, które dotyczyły startu promocji tutaj mamy wyłączenie osób, które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek firmowy dla danego rachunku NIP nieco wstecz na dzień 8 stycznia 2019.

Harmonogram akcji specjalnej w mBanku


Co trzeba zrobić by zgarnąć premie?

1. 150 zł od bankiera
Po złożeniu wniosku o konto firmowe mamy aż miesiąc czasu na jego otwarcie - deadline upływa 3 maja 2019. Po wstępnych formalnościach cały problem sprowadza się do wykonania jednaj czynności:
 • wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej lub przelew
Co ciekawe na ową transakcję czy przelew mamy aż 2 miesiące czasu, warto jednak pamiętać, że nie liczą się tutaj przelewy wewnętrzne. Ściślej ostateczny termin na zaksięgowanie owej transakcji/przelewu upływa 3 lipca 2019, chociaż można przecież to zrobić od razu po założeniu konta.

Bez względu na to kiedy wykonamy wymaganą transakcję, informację o przyznaniu premii dostaniemy od organizatora najpóźniej do końca lipca. Nie ma więc znaczenia kiedy dokonamy zakupu. Trzeba przyznać, że warunek to praktycznie żaden, a premia całkiem sympatyczna.2. 100 zł do mBanku
Druga część premii to regularna promocja jaką mBank dla kont firmowych. Opisywałem ją tuż po starcie w styczniu w osobnym artykule. Tutaj przypomnę więc tylko, że
mBank wymaga spełnienie tylko dwóch banalnych warunków:

 • opłacenia przelewu do ZUS w wysokości minimum 250 zł 
 • dokonania jednej płatności kartą na dowolną kwotę.
Koniec. Na te dwie banalne czynności mamy 30 dni czasu od momentu uruchomienia rachunku. Jak widać warunki banku są nieco bardziej restrykcyjne niż bankiera, ale też zupełnie banalne.

Tutaj łatwo zgarniesz 250 zł za konto firmowe w mBanku

Wiadomo od dawna, że promocja banku kończy się 3 kwietnia 2019, więc pewnie dlatego zapisy na dodatkową premię od bankiera ograniczono na ten sam termin. Teraz jednak bardziej niż na początku roku warto założyć tutaj konto skoro do zgarnięcia są dwie premie za jednym zamachem.

Regulamin promocji 150 zł na start - IX edycja
Regulamin promocji Proste konto i 100 zł zwrotu - V edycja
Regulamin otwierania i prowadzenia rachunku firmowego w mBanku

5 komentarzy:

 1. skąd pomysł, ze kont firmowych nie można mieć dowolną ilość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie pomysł, a raczej Wasze komentarze przed poprzednimi artykułami na temat kont firmowych.

   Usuń
  2. Śmiało można otworzyć kilka rachunków w różnych bankach. Problem jest ten sam co z kontami osobistymi - trzeba uważać na opłaty.

   Usuń
 2. Mam pytanko - czy w Getinie te nowe środki to dotyczą tylko konta oszczędnościowego czy saldo jest brane również z lokat i z RORu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdym banku saldo to suma środków nie tylko na KO, ror czy lokatach. Przykładowo siostra używa KO w Millennium, ale ma tam także konta walutowe na których zawsze ma różne środki skoro jej dzieci mieszkają poza granicami.
   Bank każdorazowo do wyliczenia salda na KO liczy także ile ma środków na kontach walutowych.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...