czwartek, 14 marca 2019

Powrót oferty 400 zł na zakupy na Allegro za kartę w Paribas


Jak było do przewidzenia oferta Nesta ekspresowo się skończyła. Zamiast do końca marca, oferta znika już po... 2 dniach. Mnie jednak zastanawia, czy banki czasem nie kombinują z takim w związku z tym co dziś się dzieje.

Kilka dni temu, dostałem informację o tym, że kończy się promocja karty z bonem na 400 zł do popularnego Allegro. Podobnie jak Nest oferta karty miała potrwać do 31 marca, a tymczasem... od dziś wraca do oferty. Przypadek?


Wygląda to na celowy zabieg, nie zmienia to jednak faktu, że oferta jest naprawdę świetna i warto z niej skorzystać. Regulamin mamy dokładnie ten sam, pula 4000 sztuk taka sama jak w pierwotnym wpisie z lutego. Niżej zatem przypominam o niej póki jest dostępna.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro za kartę w Paribas

Kto może z tego skorzystać? W przeciwieństwie do kont przy kartach jest łatwiej. Wystarczy 18 miesięczna przerwa w posiadaniu karty, czyli karencja jest o połowę krótsza niż w przypadku kont, gdzie trzeba czekać 3 lata po premię za ponowne otwarcie konta.

Promocja znów  ma potrwać teoretycznie do 31 marca 2019, ale kto wie czy Paribas nie zdecyduje się na podobny zabieg co w ubiegłym tygodniu. Nie ma nigdzie licznika, więc to czy linki będą dostępne jest zależne raczej tylko od widzimisię banku.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 4 vouchery do allegro po 100 zł każdy?
Zasady są jasne: trzeba dokonać kartą płatności na kwotę 1000 zł i nie ma znaczenia czy będzie to płatność jednorazowa czy będziemy kumulować drobne płatności tak by suma zamknęła się w kwocie tysiąca złotych w jednym miesiącu.

Za powyższe czynności dostaniemy kupon na 100 zł do Allegro. Jeśli powtórzymy to w trzech kolejnych miesiącach można za to zgarnąć kolejne trzy bony po 100 zł. Innymi słowy w ciągu 4 kolejnych miesięcy można tak zgarnąć 4 bony do Allegro po 100 zł.

Płatności należy dokonywać po miesiącu w którym dostaliśmy kartę. Więc jeśli dostaniemy kartę w lutym, to płatności będą się liczyć od marca i zgarniać premię możemy za płatności wykonane w marcu, kwietniu, maju oraz czerwcu.


Warto podkreślić, że odebranie nagrody będzie możliwe po rejestracji na stronie mam bonus w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda będzie dostępna właśnie na stronie mambonus przez 7 dni roboczych w następnym miesiącu. 

Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro za kartę w Paribas

Mówiąc obrazowo jak wykonamy płatności na 1000 zł w marcu, to przez 7 dni roboczych kwietnia na mambonus będzie na nas czekać bon do Allegro na 100 zł. I tak będzie przez kolejne 4 miesiące.


Pozostaje nam pytanie co z opłatą za kartę? Jak widzimy wyżej za wykonanie płatności na 500 zł w pierwszych trzech miesiącach jesteśmy zwolnieni z opłaty. A przecież regulamin wymaga wydania nawet większej kwoty. Warto się tego upewnić przy rozmowie z konsultantem.

Regulamin promocji Do 400 zł na zakupy na Allegro z kk w Paribas

20 komentarzy:

 1. Czy jest normalne,że e-lokata na Nowe środki w Getin Banku,oprocentowana na 3,3%,jako lokata oczekująca na opłacenie ma oprocentowanie 1,55%?Czy to się zmieni po wpłacie,jeżeli są spełnione warunki?Czy zawsze wnioski pokazują oprocentowanie standardowe,a dopiero po weryfikacji zmienia się ono na promocyjne.Bardzo proszę o szybką odpowiedź,za którą z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak zawsze tak jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomo na jaki % odnowią sìe lokaty założone w GB w grudniu na 3,9%? Te na 4 miesiące

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wiadomo na jaki % odnowią sìe lokaty założone w GB w grudniu na 3,9%? Te na 4 miesiące"

   Ja mam zaznaczoną jako nieodnawialną - to i tak się nie dowiem - bo nie wierzę w atrakcyjne odnowienie :( ...a i tak kończy mi się dopiero pod koniec kwietnia - to dowiem się od Was ile Getin proponuje - i wtedy ewentualnie zmienię tą odnawialność ;)

   Usuń
  2. Te lokaty są nieodnawialne.

   Usuń
  3. na 2,5%

   Usuń
 4. Pytanie nie w temacie
  Chcę zamknąć konto w Citi ale słyszałem że dla zatrzymania klienta oferują 100 zł za 1000 zł płatności, ale jaką kartą i jakie terminy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze słyszałeś, dotyczy to karty kredytowej i faktycznie przetestowałem to na sobie i korzystam z tej ekstra oferty. Pisałem o tym w osobnym wpisie w grudniu. Płatność zrobiłem jednorazowo, zaś termin wypłaty premii nam na 15 kwietnia.
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2018/12/zgarnij-sobie-dodatkowy-10-cashback-w.html

   Usuń
  2. Przy zamykaniu konta (nie karty) ostatnio dali mi 6 x 50 zł, ale nie pamiętam za co, chyba wydanie 1000 zł co miesiąc. Przy karcie kredytowej, propozycja jak sam napisałeś, 100 zł za wydanie 1000 zł przez 3 m-ce. W obu przypadkach pisałam e-mail w e-bankowości i po 2-3 dniach oferta utrzymaniowa

   Usuń
  3. Ja akurat przy zamykaniu konta nie dostałem żadnej oferty, ale to było dość dawno bo we wrześniu 2017.

   Usuń
 5. http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,409296
  Jakby ktoś był ciekaw co się rzeczywiście działo w Idea Bank w apogeum runu na bank w listopadzie. Była sytuacja podbramkowa krótko mówiąc i teraz wiadomo czemu służyły nocne narady KSF. Bank dostał małą kroplówkę z nbp - kredycik na ponad mld pln. Teraz wiadomo też czemu Czarnecki odpuścił z taśmami - wywróciłby banki w parę dni.
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat w IB wcale nie było tak źle. LCR spadł do poziomu tylko 79% i po kredycie trzymał się cały czas na poziomie powyżej 100 proc. W Getinie Noblu spadł do 20 proc.i to już po uzyskaniu pożyczki z NBP.

   Usuń
  2. Oba banki spadły więc poniżej poziomów wymaganych prawem i stały się podmiotami wobec których realna była procedura przejęcia. Nie zrobiono tego ze wzgl na polityczny kontekst sprawy

   Usuń
 6. no tak ale spłacili bez problemu i przed terminem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No spłacili bo utrzymywanie kredytu na 3.5% z każdym dniem jest bez sensu bo tego poręczenia państwa też nie dostaje się za piękne oczy. Dlatego pojawiło się 3.9% na lokatach i szybko LCR wrócił w okolice 160%. Innymi słowy - bank na jeden dzień - 15 listopada - w swietle przepisow stracił praktycznie płynność. Wrażenie robi tez skala odpływu w ciągu jednego dnia. A co ciekawe większy ruch na obligacjach na Bondspocie nastapił dopiero 17 XI. Wywalono WZ-etek na ok 1.2mld - ktoś szukał właśnie wtedy płynności. Albo Getin albo IB. Może to Getin skoro nie ma informacji o interwencji NBP w jego przypadku
   MM

   Usuń
  2. http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,409294

   A tu Getin proszeemm. BYło jeszcze gorzej.
   MM

   Usuń
 7. no tak ale duzo pewnie bylo zerwanych lokat wiec i odsetek nie musli wypłacać

  OdpowiedzUsuń

 8. Drogi Kliencie,

  uprzejmie informujemy, że w dniu 28 marca 2019 r. zostanie zamknięty oddział Idea Bank w Bydgoszczy, ul. Dworcowa 100.

  Aktualna lista oddziałów wraz z godzinami ich otwarcia znajduje się na stronie internetowej Banku w sekcji Informacje dla Klientów - Oddziały i wpłatomaty

  Zachęcamy także do korzystania z bankowości internetowej, która zapewnia dostęp do niemal wszystkich usług i produktów. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 22 101 10 10 oraz 801 999 111 (infolinia czynna jest codziennie w godzinach od 8:00 do 20:00; koszt połączenia zgodny ze stawką operatora). Zachęcamy również do wysłania wiadomości poprzez bankowość internetową lub wizyty w oddziale Banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tego co slyszalem większosc oddziałów IB zostanie zamknięte do dnia fuzji z Getinem. Info od od pracownika. Zlikwidują tez duzo stanowisk. Lions bank tez juz w praktyce wyzionął ducha.
   Racjonalizacja.

   Usuń
 9. cześć,czytałam tutaj ranking kont walutowych, było to w tym roku, a teraz jak tego potrzebuję nie potrafię odnaleźć. Może ktoś poratować linkiem? Dziękuję

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...