piątek, 29 marca 2019

Zgarnij 250 zł w promocji Wiosenny bonus w Paribas


Paribas znów atakuje nas nową promocją i to znacznie ciekawszą od omówionej w poniedziałek z klockami Lego. Tym razem do zgarnięcia jest kasa i to większa niż dotychczasowe 200 zł.

Co ciekawie premia jest nie tylko większa, ale także... łatwiej ją zdobyć. Ale jak zwykle w Paribas liczy się szybkość, bowiem oferta jest mocno limitowana i zapewne skończy się grubo przed czasem do czego ten bank zdążył nas już przyzwyczaić.


Zaczynamy standardowo od adresatów promocji czyli definicji nowego klienta. Tutaj bez zmian, trzeba mieć przerwę 2 lat w posiadaniu konta i to tak w Paribasie jak i przejętym przez niego Raiffeisenie.

Tutaj zgarniesz łatwo 250 zł w promocji Wiosenny bonus w Paribas

Promocja w teorii ma potrwać do 7 kwietnia 2019, ale w praktyce skończy się szybciej. Bank przeznaczył tylko 1500 rejestracji wniosków w całkowitej puli. I często tą pulą manipuluje wedle własnego widzimisię.

W każdym razie jeśli zdążymy ze złożeniem wniosku czas na założenie konta mamy do 15 kwietnia. Potem wystarczy już spełnić warunki dla zdobycia premii. Jakie to warunki widzimy niżej.Co oznacza Aktywne korzystanie z konta? 
Dla Paribasa wystarczy jeśli przez 4 miesiące spełnimy następujące warunki:
W maju:
 •  aktywujemy apkę GOmobile
 • dokonamy jednego przelewu
 • zrobimy zakupy kartą na 200 zł
 • przelejemy sobie na konto w Paribasie 1000 zł
w czerwcu, lipcu oraz sierpniu 
 • dokonamy jednego przelewu
 • zrobimy zakupy kartą na 200 zł
 • przelejemy sobie na konto w Paribasie 1000 zł
Jak widzimy w porównaniu do poprzednich promocji bank wymaga wydania nie 300 zł lecz o 100 zł mniej.  To właśnie powoduje, że o premię jest łatwiej. 


Nagrody podzielono na dwie dwumiesięczne tury. Pierwsze 100 zł dostaniemy w lipcu za spełnienie warunku majowo-czerwcowego. Pozostałe 150 zł dostaniemy we wrześniu za spełnienie warunków wakacyjnych.
  Tutaj zgarniesz łatwo 250 zł w promocji Wiosenny bonus w Paribas

O konto martwić się nie trzeba, te bowiem jest darmowe. Od dłuższego czasu Paribas stawia na konto Optymalne, które jest darmowe tak w prowadzeniu jak i posiadaniu karty. Nie ma więc obaw, że wtopimy na jakichś niepotrzebnych opłatach.


Słowem oferta, która jest na pewno o wiele lepsza aniżeli inne, jakże liczne propozycje w Paribasie. Wszak dla każdego z nas najlepsza jest kasa z którą zrobimy to na co mamy ochotę, a nie co bank za nas wybierze.

Regulamin promocji Wiosenny bonus w Paribas

7 komentarzy:

 1. Cóż czas zamknąć konto. Bo dla starych jak zawsze nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego w niedzielę był artykuł o wiosennych porządkach i zamykaniu zbędnych kont pod przyszłe promocje.

   Usuń
 2. Mam pytanie troche poza tematem.Pisałeś kiedyś Polcan że można z laptopa założyć lokatę mobilną.Jak to technicznie zrobić.Z góry dziekuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instalując sobie emulator, który będzie udawać smartfona. Pisałem o tym dawno bo w 2013, ale możesz sobie zajrzeć do archiwalnego wpisu:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2013/07/jak-sciagnac-sprytnego-bila-na-komputer.html

   Usuń
 3. Czy mając konto w BGŻ Optimie można przystąpić do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Tylko klienci byłego Raiffeisena są wykluczani, Optimowcy mogą brać udział w każdej promocji Paribasa.

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...