wtorek, 26 marca 2019

Przedłużenie o dwa dni promocji Zyskaj 200 zł za konto w Millennium


O dziwo popularna promocja w której niezmiernie łatwo jest zgarnąć dodatkowe 200 zł do comiesięcznych premii bankowych została przedłużona o dwa dni. Kto zatem przegapił świetną promocję w przyjaznym Millennium może do jutra złożyć jeszcze wniosek i zgarnąć dwie stówki.

To dość nietypowe zagranie, skoro w innych bankach raczej skraca się oferty w czym przoduje Paribas. Dziwne tym bardziej, że przecież Millennium mógł zrobić nową edycję tej promocji, czyżby to była ostatnia tego typu okazja? 

Promocję przedłużono o dwa dni

Kto może z tego skorzystać? Zwyczajowo osoba, która zdążyła wszystko pozamykać w Millennium i nie brała udziało w podobnej promocji w przeszłości. Dotyczy to rzecz jasna konta 360 stopni w wersji podstawowej lub student.

Oferta dość często się powtarza, więc jeśli ktoś nie brał udziału w promocji tego konta, a otworzył je tylko dla stawki 2,70% na KO może teraz wrócić po 200 zł. Sam tak zresztą zrobiłem i zgarnąłem 200 zł w jednej z poprzednich ubiegłorocznych promocji.

Tutaj łatwo zgarniesz 200 zł w promocji Zyskaj z Millennium

Oferta miała się zakończyć wczoraj, ale przedłużono ją do 27 marca 2019 więc do jutra do północy powyższy link rejestracyjny powinien być jeszcze aktywny. Termin nie pokrywa się z końcem miesiąca, gdyż pozostałe dni do 31 marca 2019 mamy na otwarcie konta.Co trzeba zrobić by przytulić dwieście złotych? 
Nic ponad to co robi każdy posiadacz konta w Millennium co miesiąc, tylko po to by konto było darmowe. A więc:
 • jeden przelew na 1000 zł
 • jedna płatność kartą lub Blikiem
Powyższe czynności należy wykonać w kolejnych 3 miesiącach: kwietniu, maju oraz czerwcu. Jak widać nie trzeba nic kombinować, premia wpada praktycznie sama, a dostaniemy ją najpóźniej do 16 lipca 2019.

Tutaj łatwo zgarniesz 200 zł w promocji Zyskaj z Millennium

To bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych promocji, popularnych właśnie ze względu na łatwość zgarnięcia premii. Jedyny jej minus to jednorazowość. Warto tutaj jednak przypomnieć, że to nie jedyna premia na start.


2. Dodatkowa premia dla znudzonych Millennium
Kto zniechęcił się już do Millennium i zamknął tutaj konto, może zgarnąć drugą premię na start:) W takim przypadku skorzystać z programu poleceń. Wystarczy, że nie miałeś konta przez ostatnie 12 miesięcy a możesz zgarnąć jedną z 5 nagród do wyboru.Jeśli chciałbyś skorzystać z tej drugiej promocji w Millennium a nie masz możliwości zdobycia kodu polecającego możesz jak zwykle napisać do mnie na marszr1@gmail.com. Udostępnię Ci kod tak jak w innych programach poleceń. Ta akcja potrwa jeszcze do 2 kwietnia 2019 zaś szczegółowy jej opis znajdziecie tutaj.

Tutaj łatwo zgarniesz 200 zł w promocji Zyskaj z Millennium

Do Millennium warto będzie niebawem wrócić, ze względu na obniżki jakie od dłuższego czasu funduje nam Idea bank o czym była mowa wczoraj. Obecne 2,70% w Millennium staje się coraz bardziej atrakcyjne, a warunek nowych środków jest tutaj banalny do spełnienia.

Regulamin promocji Zyskaj 200 zł z Millennium

2 komentarze:

 1. na kiedy przypada teraz dzień czyszczenia salda w Millenium, żeby załapać się na pełną kwotę z promocyjnym oprocentowaniem KO Profit ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W najbliższy piątek. Obecna promocja trwa do 30 marca, więc zapewne od niedzieli będzie nowa oferta.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...