czwartek, 7 marca 2019

80 zł na start oraz dodatkowe 200 zł w promocji banku Santander + KO na 2,70%


Od marca mamy wiele nowych ciekawych promocji. Do omówionych w poprzednich postach warto dodać kolejną edycję programu poleceń, w którym na start możecie zgarnąć więcej niż na hitowym koncie w Getin.

Z III edycją ruszył Santander, a tutaj osoba polecająca jak i polecona mogą zgarnąć po 80 zł. Dodatkowo jak zdecydujesz się na przelew wynagrodzenia przez 4 miesiące, łatwo zgarniesz dodatkowe 200 zł:)Oczywiście aby przystąpić do promocji trzeba posiadać kod osoby polecającej. Jeśli nie masz takiego kodu, możesz napisać do mnie na marszr1@gmail.com, a prześlę Ci kod dla zgarnięcia 80 zł na start

Kto może z tego skorzystać z polecenia? Według regulaminu może to być osoba, która nie posiadała konta w Santander bank od 1 marca 2018. Innymi słowy okres karencji wynosi nieco ponad rok, a to nie znów tak długo.

Warunki dla zgarnięcia wstępnych 80 zł

1. 80 zł na start
Co trzeba zrobić by zgarnąć 80 zł na start. Przede wszystkim zdobyć kod i zdążyć z załapaniem się na promocję, która potrwa do 30 kwietnia 2019. Po założeniu konta wystarczy już spełnić tylko dwa warunki:
 • zalogować się Santander internet lub do apki Santander mobile
 • wydać 300 zł
Pierwszy warunek to żaden warunek, zalogować się można w dowolnej chwili i miejscu. W drugim warunku nie ma znaczenia czy zapłacimy kartą debetową, kartą mobilną czy Blikiem. Ważne jest jedynie by oba warunki spełnić do 31 maja 2019, czasu jest więc dość sporo.


Promocja z której grzech nie skorzystać

2. 200 zł za przelewanie wynagrodzenia
Premia za wynagrodzenie to bardzo fajny pomysł, z którego o dziwo korzysta mało banków. Kiedyś przez długi czas dawał to tylko BGŻ, sporadycznie mamy coś takiego w Credit Agricole, zaś Santander zrobił z tego stały punkt promocji.

Dla nas to fajna korzyść. Nie musimy bowiem nic robić poza wypełnieniem u naszej księgowej nowego numeru konta. Nie trzeba robić żadnych przelewów, żadnych płatności kartą, ani nic takiego. Całą robotę dla zgarnięcia premii odwali za nas nasz pracodawca:)

Tutaj założysz konto jakie chcę za co można zgarnąć 200 zł

Druga edycja promocji 200 zł za wynagrodzenie potrwa do 30 kwietnia 2019, a więc podobnie jak to mam miejsce w przypadku III edycji programu poleceń Getin, gdzie za najlepsze KO na rynku można zgarnąć dodatkowo 50 zł na start o czym pisałem niedawno na FpG


Na czym to polega? Ano na tym, że za jeden przelew od pracodawcy bank wypłaci nam 50 zł. Wymagania co do wysokości są banalne, wystarczy bowiem przelew zaledwie na 1000 zł. Premia będzie wypłacana przez 4 kolejne miesiące, więc w sumie na nasze konto trafi 200 zł - o ile nie więcej;)

Brałem udział w poprzedniej w poprzedniej turze, gdy do zgarnięcia było 300 zł. Bank jakoś ociągał się z wypłatą premii, co skutkowało pisaniem reklamacji. Opisywałem to szeroko na blogu, ale koniec końców bank wypłacił dwie dodatkowe premie ekstra więc było to warte zachodu:)


Jedyny warunek jaki pozostaje nam do spełnienia to płacić kartą. Można co prawda nią nie płacić, ale to skutkuje pobraniem opłaty za kartę w wysokości 3 zł, lepiej więc zrobić 5 płatności na dowolną kwotę i mieć wszystko za free.

A za friko mamy przykładowo nie tylko prowadzenie konta, ale także możliwość płatności za granicą bez kosztów przewalutowania. Darmowe też są wypłaty z bankomatów za granicą dla karty wielowalutowej.

Tutaj założysz konto jakie chcę za co można zgarnąć 200 zł3. Zwroty za rachunki
Bez wątpienia dodatkową korzyścią posiadania konta w Santander są zwroty za rachunki. Każdy z nas płaci rachunki za gaz, prąd, telefon czy internet. Nie każdy jednak wie, że część zapłaconej kasy może do nas co miesiąc wracać jeśli płacić będziemy z konta w Santander.

Dla mnie to jeden z głównych powodów, dla których konta w dawnym WBK nie warto zamykać. Wszak to darmowa kasa, która gromadzi się co miesiąc. Warto z tego skorzystać jeśli do tej pory płacisz swoje rachunki za friko. Kiedyś brano od nas opłaty za płacenie, dziś można na tym dodatkowo zarobić:)

Wystarczy w tym celu podać naszego dostawcę prądu czy internetu. Można to zrobić albo w placówce przynosząc tam ze sobą fakturę, albo w bankowości internetowej. Kolejna jazda obowiązkowa dla wisienkowiczów.
 

4. Konto systematyczne ze stawką 2,70%
Dodatkową korzyścią jest możliwość założenia Konta oszczędnościowego, gdzie mamy gwarantowaną stawkę w wysokości 2,70% czyli tyle samo ile daje Millennium. Santander daje gwarancję stawki do 29 czerwca 2019.

Kwota nie jest duża wynosi bowiem 20.000 zł, ale ze względu na fakt, że w miesiącu można dokonać jednej wypłaty darmowej warto mieć takie konto w zapasie. Tym bardziej, że od dziś w IB spadki trwają niemal non stop.

Regulamin polecam mój bank - edycja III Regulamin promocji 200 zł za Konto z wynagrodzeniem II edycja
Regulamin Konta systematycznego z bonusem na 2,70% II edycja

6 komentarzy:

 1. Czy jeśli teraz uruchomię zwroty za rachunki to obejmują one też wcześniejsze rachunki? Tak powiedzmy do początku roku? Czy dopiero od miesiąca gdy zaczęło się wnioskować o zwroty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety dopiero od miesiąca w którym zgłosisz fakturę. Nic zresztą praktycznie nie działa wstecz.
   Kilka lat temu zaniosłem do oddziału stos faktur i od tej pory mam zwroty. Oczywiście każdorazowo przy zmianie operatora trzeba uaktualniać rachunki.

   Usuń
  2. W niczym nie przeszkadza, możesz opłacić rachunki na jaką chcesz kwotę, nawet na 5 lat do przodu, do tyłu też, ale płatność z datą bieżącą.

   Usuń
 2. Czy ktoś wie do kiedy w Idea Banku na kontach IDEALNIE PROSTYCH Oszczędnościowych będzie 3,2%? Nie chce mi się codziennie sprawdzać, a mam tam parę groszy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez kosztow przewalutowania przy platnosciach w walucie to tylko chwyt marketingowy, bo jezeli odbywa sie to wg tabeli banku, to nawet bez prowizji jest to nieoplacalne. Do placenia za granica nalezy zawsze wybierac konta w odpowiedniej walucie i karty do nich.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...