wtorek, 12 marca 2019

150 zł do zgarnięcia w mocno limitowanej ofercie Nest bank


Nest bank to dla mnie ewenement. Od czasu do czasu serwuje nam średnio ciekawe promocje, a mimo to każda z nich rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Mimo to nigdy jakoś nie skusiłem się na żadną z ofert.

Od dziś mamy kolejną taką promocję w której zgarnąć można 150 zł. I można iść o zakład, że i ta oferta rozejdzie się na pniu, bank przewidział bowiem znów zaledwie 650 wniosków czyli dużo mniej niż oferują w promocjach inne banki.


Kto może skorzystać z tej promocji? Tutaj wszystko jest jasne: wyklucza się tych co posiadali tutaj konto w ciągu ostatnich 2 lat. Kto więc zamknął przed 24 miesiącami konto u rudych może wracać.

Tutaj zgarniesz 150 zł w nowej promocji w Nest bank

Promocja ma niby potrwać do końca miesiąca. Niby, bo patrząc na poprzednie promocje będzie tu zapewne panować prawo dżungli typu kto pierwszy ten lepszy, bez względu na to czy warunki są trudne czy łatwe do spełnienia.


A czy są łatwe? Odnoszę wrażenie, że ze względu na popularność poprzednich promocji Nest z każdą kolejną przykręca nam śrubę. W obecnej promocji jest dość trudno w porównaniu do innych banków. Oto czego bank wymaga:
 • zarejestrować się jak najszybciej (limit tylko 650 wniosków)
 • otworzyć konto do 12 kwietnia 2019.
Po tych wstępnych formalnościach należy spełnić dwa warunki:
 • przelać jednorazowo 1000 zł (od pracodawcy!)
 • wykonać płatności kartą na 500 zł
Warunki są dość trudne nie może to bowiem być własny przelew jak w innych bankach. Nest wymaga wpływu od naszego pracodawcy (względnie emerytury, renty, stypendium czy świadczenia z programu Rodzina 500+).


Drugi warunek czyli wymóg wydania kartą 500 zł też jest dość wysoki, ale może to być jednorazowy zakup. Dzięki temu warunkowi może to nie zakłócić zwrotu z innych banków przez codzienne zakupy. Oczywiście bank nie uzna wypłat w sklepowej kasie, które są księgowane na koncie czy zwrotów zakupionych towarów.

Tutaj zgarniesz 150 zł w nowej promocji w Nest bank

Promocja Nest jest dość ekspresowa, skończy się już 31 maja 2019 więc warunki można spełnić w kwietniu lub w maju. Premię 150 zł dostaniemy do 20 dnia w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. 

4% nawet na 6 miesięcy

Na koniec warto wspomnieć inną ciekawostkę. Jeśli już zdecydujesz się na tę promocję i będziesz chciał przelewać swoje wynagrodzenie do Nesta, to masz możliwość założenia lokaty Witaj na... 6 miesięcy, a nie standardowe 3 miesiące. Tyle nie ma nawet w Idea bank więc warto o tym pamiętać i skorzystać z tej okazji.

Regulamin promocji Nest konto z Bonusem dla aktywnych
Formularz polecenia przelewu wynagrodzenia do Nest banku  
Regulamin Nest Lokaty Witaj

7 komentarzy:

 1. Dziś robiłem przelew z IB do Millennium na ponad 10k i... po raz pierwszy NIE dostałem żadnej oferty lokaty zawrotnej.
  Czyżby coś się zmieniło?

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie przy pozorowanym przelewie do Getin, wyskakuje propozycja lokaty zawrotnej na 3,6%. Przed chwilą sprawdzałem.

  OdpowiedzUsuń
 3. W radio usłyszałem, że dawny FM Bank miał jakieś kłopoty i Państwo musi pokryć straty 700 mln złotych. Czy to jest niebezpieczne dla Nest Banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w Moskwie dawali samochody...itd.

   Usuń
  2. nie straty tylko to jest kara dla państwa za to że państwo nie pozwoliło na kupno FM przez Abrisa - czyli coś podobnego do afery Eureko. Abris jak się potem okazało kupił Getback.
   Dla banku nie ma to żadnego znaczenia bo nie jest nawet stroną tego sporu
   MM

   Usuń
 4. Aktualizacja (14.03, 12:00): Promocja została zakończona ze względu na wyczerpanie puli wniosków

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...