wtorek, 8 października 2019

200 zł za Konto Przekorzystne w Pekao wraz z KO na 3% przez pół roku


No i mamy od dziś powrót hitowej promocji wakacyjnej z której sam skorzystałem. Już nie 100 zł jak we wrześniu, lecz 200 zł można znów zgarnąć w świetnej promocji Pekao, gdzie na deser mamy 3% na KO i to przez pół roku.

Uważni czytelnicy którzy śledzą na bieżąco rankingi na PP4 mogli zauważyć, że stawka 3% została przedłużona. Nie było jednak dodatkowego bonusu za założenie konta na który zwykle warto poczekać. A na pewno było warto.Pekao niczym Millennium robi krótkie przerwy między swoimi promocjami. Premie są jednak różne więc warto wstrzelić się w najwyższe z nich, a 200 zł to najwyższa kwota, którą niezwykle łatwo jest zdobyć.

Kto może z tego skorzystać? Pekao dopiero od niedawna stał się atrakcyjnym bankiem, więc tutaj wielu z nas będzie świeżakiem. Dla wracających jest wyznaczana data 1 stycznia 2018 po której nie można mieć tutaj konta by wrócić po premię.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Pekao i założysz sobie KO na 3%

Promocja ma tym razem potrwać dłużej niż zwykle. Nie miesiąc jak to było dotąd, lecz prawie trzy miechy bo aż do 31 grudnia ma potrwać promocja z 200 zł. Ze strony promocyjnej zwraca jednak uwagę fakt, że raz pojawia się '200 zł', a niżej 'do 200 zł' o co więc chodzi?
W poprzednich promocjach było albo 100 zł jak we wrześniu, albo 200 zł jak w sierpniu. Teraz mamy obie opcje jednocześnie co widzimy na powyższym screenie.

100 zł za założenie konta w oddziale
Niższa stawka dotyczy osób, które do końca roku zdecydują się założyć konto w oddziale. Potem należy spełniać typowe warunki jakie stawia Pekao, które co ciekawe są łatwiejsze od niezwykle łatwych w Millennium. Dla przypomnienia należy:
 • zrobić przelew na 500 zł
 • zrobić jedną płatność kartą na dowolną kwotę
Stówkę dostaniemy szybko bo już do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta u żubra.
200 zł za założenie konta za pomocą selfie
Większość z nas woli jednak zakładać konta bez wychodzenia z domu korzystając po prostu z netu. Można w tym celu skorzystać z promocyjnego linku zawartego w niniejszym artykule. Według informacji dostępnej po kliknięciu w przycisk Załóż konto online pojawia się informacja, że założenie konta potrwa 3 minuty.

Warunki z punktu pierwszego trzeba też będzie spełniać dłużej. Są jednak identyczne:
 • zrobić przelew na 500 zł 
 • dokonać jednej płatności na dowolną kwotę
powyższe warunki należy spełnić nie przez jeden lecz przez 4 miesiące.

Tutaj zgarniesz 200 zł w Pekao i założysz sobie KO na 3%

Wybór jest więc chyba oczywisty. Dłuższy czas posiadania konta nie powinien nas martwić, skoro 3% na KO mamy gwarantowane przez pół roku. Nie będzie więc jałowego czasu trzymania samego roku i spełniania warunków bez dodatkowych korzyści.

Konto w Pekao warto założyć dla samego oprocentowania 3% oraz dodatkowo dla braku opłat za przewalutowania. Ale jak można dodatkowo zdobyć 200 zł to taka oferta staje się już ofertą typu must have.

Do niedawna martwił fakt znikającej liczby najfajniejszych banków. Cieszy więc za to fakt, że te banki które do niedawna nie były tutaj wcale opisywane nagle zaczęły robić się atrakcyjne i godne polecenia.


Regulamin promocji 200 zł za konto przekorzystne w Pekao

23 komentarze:

 1. Do artykułu dopowiem, że dziś otrzymałem z Pekao smsa z info, że 26 października ma być wyłączona strona emulująca apkę. Szkoda

  OdpowiedzUsuń
 2. A co to znaczy emulować apkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To znaczy, że strona może udawać aplikację. Innymi słowy nie musisz instalować apki czyli Peopay na smartfonie lecz używać do tego celu komputer.
   Niestety od listopada każdy będzie już musiał zainstalować sobie apkę Peopay by mieć darmowe przelewy.

   Usuń
  2. No właśnie takie cóś mam i jak chciałem przelać większą forsę to nie dało rady przez pieprzony limit na apce którego nie dało się zwiększyć mobilnie.

   Usuń
  3. No dobra, a jaki jest problem w instalce tej apki bo coś nie mogę zaskoczyć?

   Usuń
  4. Lubisz śmieci na smartfonie? Apki instaluje tylko te, które dają korzyści jak w Getin, gdzie była lokata na 4% czy premia 100zł za jej instalacje czy w Santander że bo często robię wypłaty blikiem. W Pekao apka do niczego mi nie jest potrzebna.

   Usuń
  5. Każdy ma to co mu się podoba albo co potrzebuje.
   PeoPay instaluje się m. in. po to aby nie płacić prowizji. Kiedy nie mam już żadnego interesu aby być w Pekao apkę wywalam w kosmos.

   Usuń
  6. Apropos zbędnych aplikacji ... toyota bank wypuścił aplikację mobilna tylko po to aby potwierdzić logowanie. Do niczego innego apka nie jest przydatna :).
   A chciałem się zalogować aby w sumie zobaczyć co jest na koncie i go zlikwidować.

   Usuń
  7. W PeoPay masz darmowe wypłaty z konta oszczędnościowego i nie trzeba płacić za smsy, więc jakiś sens z jego używania jest.

   Aplikację PeoPay można spróbować zemulować na emulatorze Androida na Windows np. Nox.

   Usuń
 3. Polcan czy wypłacałeś z konta oszczędnościowego bez prowizji przez stronę m.pekao24.pl ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mała korekta: nie ma prowizji za przelew z KO na ror, ale co z tego skoro po kilku dniach bank i tak pobiera opłatę za autoryzację sms w wysokości 0,20 zł oraz drugie tyle za przelew zewnętrzny.
   Trzeba zmienić autoryzację sms na peopay i zainstalować przeklętą apkę.
   Dziś to zrobiłem by zrobić przelew zwrotny. I to co robię na kompie w 10 sekund tu zajmuje ponad minutę, bo trzeba mozolnie wpisywać numer do przelewu po czym kombinować jak znaleźć kod autoryzacyjny gdy apka jest na wierzchu - masakra. Przy moich masowych przelewach takie upierdliwe apki mogą mocno uprzykrzyć życie. Na szczęście tylko w Pekao są takie absurdalne wymogi.

   Usuń
 4. Czy ktoś dostał już obiecane pierwsze 100zł od Pekao za konto zakładane w sierpniu?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostał, a jakże, w parodniowym poślizgiem ale dostał.
  Jeśli nie dostałeś to złóż reklamację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Termin otrzymania stówy chyba jest do 15 października. Więc teoretycznie jeszcze kilka dni mają na to.

   Usuń
  2. Termin otrzymania stówy był wyznaczony na 14 września.

   Usuń
  3. Również, nie otrzymałem. Reklamacja złożona
   Niestety PEKAO, razem z CA i Aliorem to najbardziej nieprzyjazne banki w tym wzgledzie. Ciagly chaos

   Usuń
  4. dali dzis, 2 dni po złozeniu reklamacji

   Usuń
 6. Czy przy zakładaniu konta przez selfi też kurier przyjeżdża do domu z umową , czy jak to jest? Umowy przychodzą na emaila? Czy można po założeniu przez selfi iść do oddziału po umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sierpniu zakładałem tutaj konto przez internet, ale na wniosku zaznaczyłem dokończenie składania wniosku w oddziale. Akurat byłem tego dnia w innym mieście i to miasto wskazałem jako miejsce na dokończenie wniosku. Po przyjściu tylko sfinalizowałem założenie konta, od razu też w kasie wpłaciłem 30.000 zł by środki pracowały od razu na 3%. W banku też na stanowisku skorzystałem z kompa by przelać sobie środki z ror na KO.

   Usuń
 7. Dziś mija 15.10.2019 premii brak jak u was wypłacili czy reklamacja ???

  OdpowiedzUsuń
 8. warunek bezpłatności konta: wykonać "1 transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay"
  na czym w praktyce polega transakcja peopay'em bo okazuje się że zwykłe zapłacenie przelewem faktury np. za telefon odpada i opłata 6zł za obsługę konta jest pobierana.
  oczywiście zapłacenie kartą w sklepie za cokolwiek to nie problem ale interesuje mnie to "LUB peopay"

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...