piątek, 9 marca 2012

Lokata maksymalna + cała plejada atrakcyjnych lokat


Zima powoli odchodzi w zapomnienie a na najbliższe dni zapowiadane jest ocieplenie. W lokatach też mamy małą odwilż. Wczoraj nie tylko w Getin pojawiła się nowa lokata. Nową ofertę przedstawił także neoBANK, który od samego początku usuwa byłego giganta w cień. Teraz wygrywa na całej linii.

Marketingowcy z neoBANKu robią dobrą robotę. Raz za razem pojawia się nowa oferta a sztandarowy produkt o najwyższym oprocentowaniu na rynku wciąż jest aktualny. Niestety wszystkie te okazyjne lokaty mają jedna olbrzymią wadę. Adresowane są do nowych klientów.

Do nowych klientów przygotowali całą plejadę atrakcyjnych jak na obecne warunki lokat. Od dłuższego czasu lokatę Wysoki zysk na 9%, wspierają liczne promocyjne lokaty oferowane na aukcji lokat onLINE z podwyższonym oprocentowaniem. Od wczoraj dołączyła do nich kolejna - Lokata maksymalna.


Przypomnijmy a może raczej zbierzmy wszystkie nowe obecne oferty razem, bo też trochę się ich nazbierało ostatnimi czasy. O lokacie Wysoki zysk pisałem tutaj. O lokatach z aukcji lokatach na 6,45% tutaj ale od tamtego czasu pojawiło się kilka nowych.

Mamy zatem aukcję na 6,75% które zaczynają się od kwoty 1000zł.

a nawet na 7% tyle że te lokaty zaczynają się od kwoty 5000zł.

Jakby tego było mało do całej tej plejady od wczoraj dorzucili nawet kolejną lokatę maksymalną na 7,2%. Tutaj minimalna kwota wynosi 10 000zł.

Niestety wszystko to jest tylko przywilejem nowych klientów. 

Starzy klienci w dalszym ciągu aukcję mają podświetloną na czerwony nieaktywny kolor. 
Dlatego warto zapomnieć o neoBANKu i pomyśleć o dywersyfikacji portfela.  Piszę dziś o tym na Polak potrafi

Dla tych którzy mają w planach wyjście z banku mam informację, że po druk  rozwiązania umowy należy zgłosić się do banku (można mailowo) gdyż to co bank wysyła podczas podpisywania umowy, czyli Oświadczenie o odstąpieniu od umowy konta osobiestego neoKONTO, to tylko druk który wypełnia się gdy rezygnuje się z bankowości elektronicznej neoBANKu w ciągu dwóch tygodni od podpisania umowy.

Właściwy druk do rozwiązania umowy po skorzystaniu z produktów neoBANKu nazywa się Wniosek o zamknięcie konta osobistego neoKONTO. W przypadku gdy wyzerowaliśmy już wszystko punkt drugi wniosku należy zostawić pusty. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...