poniedziałek, 25 listopada 2013

100 zł za Konto Godne Polecenia w wersji light dla moli książkowych


Banki zaczynają oferować coraz więcej kont dedykowanym określonym odbiorcom. Do tej pory przodował w tym Getin bank, który dwoił się i troił w swoich ofertach a to dla kierowców, a to dla sportowców, stałych bywalców aptek, że trudno zliczyć jaka to jeszcze grupa docelowa znalazła się na celowniku jednego z trojaczków.

W ślady Getin idzie obecnie BZ WBK. O Koncie Godnym Polecenia słyszał już niemal każdy czy to z reklamy 700 zł czy to z polecenia. Teraz pojawiło się konto KGP w wersji light, dedykowanej molom książkowym do których zalicza się także autor bloga.

KGP w wersji light oznacza, że nie zgarniemy tutaj aż 700 zł a jedynie 100 zł i to na zakup książek. Oferty nie znajdziecie na stronie głównej banku a na stronie, na której oprócz promocji zakupowej mamy dość ciekawą grę.


Owa strona to lubimyczytać.pl. Jak czytamy na tej stronie pierwszą zakupioną książkę zakupimy za złotówkę. Ale nie dotyczy to niestety dowolnej pozycji. Działa to tak, że bank po założeniu konta wyśle wam kod uprawniający do zakupu książki będącej w ofercie na stronie znak.com.pl

Źródło: lubimyczytac.pl


Owa promocja książki za złotówkę w niczym nie przeszkadza by dostać dodatkowo tytułowe 100 zł na książki. Jest jednak dodatkowy, na szczęście banalny warunek, dokonania zaledwie 5 transakcji kartą wydaną do konta.

Premia 100 zł też nie jest do wydania na dowolne książki. Obecnie mam na oku książkę wydaną przez  wydawnictwo Wektory i niestety gdybym chciał dostać ją w prezencie za założenie konta nie byłoby to możliwe gdyż stówa także dotyczy wydawnictwa znak.

Nikogo to nie powinno dziwić. Oferty konta, które premiuje to czy owo jest zawsze oparta na porozumieniu banku z kontrahentem. Porozumienie ma być owocne dla obu stron, z jednej strony bank zgarnie nową klientelę z drugiej kontrahent zwiększy obroty. Początkowo może dopłacać do interesu ale na dłuższą metę przekona do siebie nowych 

Oczywiście można przejrzeć ofertę firmy znak i samemu określić czy tytuły oferowane przez tą oficynę sa dla nas godne uwagi. Każdy ma swoje preferencje i to one decydują czy oferta jest dla nas ciekawa czy też nie. Inna sprawa, że kto ma już konto w BZ WBK lub KB jest wykluczony z promocji.

W takim przypadku mamy do wyboru inne opcje. W moim przypadku jest to promocja 15% cashback za wszystkie wydawnictwa w całej Polsce dzięki karcie Credit Agricole o czym pisałem w ubiegły piątek. Stara zasada: gdy drzwi są zamknięte, wchodzi się oknem.

Oferta ważna do 16 lutego 2014 a zainteresowani mogą zajrzeć do regulaminu tutaj.
 

3 komentarze:

 1. Dla sportowców?
  Jakie są oferty dla sportowców? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jednak kogoś interesują takie dedykowane konta. Będzie także o koncie dla sportowców w takim razie w jednym z przyszłych wpisów.

   Usuń
 2. Molowe interesują :D!. Dzięki za info :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...