środa, 20 listopada 2013

mPotwór zastępuje program premiowy PKO


Do wykorzystywania promocji nie musimy się ograniczać tylko i wyłącznie do banków. Dziś na PP2 opis firmy która również premiuje polecanie swoich produktów. A ponieważ są to produkty, które wspierają korzystanie z kont (Sprytny Bill) czy redukują koszty rachunków za telefon, warto je tutaj omawiać.


Niżej podaję przykładowo jakie kwoty należy wydawać w kilku wybranych bankach, dla otrzymania premii na chwilę obecną, każdy może zresztą tę listę wydłużyć:
 • 400 zł w Getin online za 40 zł premii
 • 150 zł w mBank za 30 zł premii
 • 500 zł w ING za 150 zł premii
 • 500 zł w BGŻ za 50 zł premii
A więc za blisko 300 zł premii, musimy wydać różnymi kartami 1550 zł. Gdybyśmy mieli faktycznie wykorzystywać te wszystkie promocje staniemy się przymusowymi zakupoholikami

Z pomocą przychodzą nam alternatywy. Problem z 500 zł w BGŻ rozwiązuje aplikacja Sprytny Bill o czym była mowa tutaj. A skoro Sprytny Bill tak dobrze się sprawdził, może sprawdzą się też inne aplikacje firmy uPaid? Okazuje się, że można zarobić także na aplikacji mPotwór i to podwójnie!

Po pierwsze można zarobić tutaj za samą rejestrację. Zarabia przy tym tak polecający jak i polecony. Co prawda nie jest tego dużo, ale jeśli i tak mamy zamiar jej używać, a z pewnością warto, to czemu nie zgarnąć za to dodatkową kasę?

Jeśli doładowujesz telefon zarób na tym podwójnie Źródło: mpotwor.pl


Do czego służy mPotwór? Jest to aplikacja dedykowana dla posiadaczy telefonów na kartę, a więc tak zwanych pre-paidów. Kupowanie kartek zdrapek od dawna jest całkowicie nieopłacalne. Od dłuższego czasu używam premiowania doładowań w PKO gdzie można za to zarobić 120 zł, ale okazuje się, że używanie aplikacji mPotwór jest jeszcze bardziej opłacalne.

Od razu trzeba powiedzieć, że chociaż mPotwór jest dedykowany dla posiadaczy komórek z androidem, to nie trzeba posiadać ani specjalnie kupować takiej komórki. Wystarczy zwykły komputer stacjonarny, na który ściągamy i instalujemy emulator Androida. Jak to zrobić opisałem w artykule Emulacja Androida na Virtual Box.

Ale przed instalacją mPotwora warto znaleźć osobę polecającą i zarobić na tym. Osoba polecająca mPotwora dostaje za poleconego 5 zł. Natomiast osoba polecona może dostać dwa razy więcej czyli 10 zł. I co ważniejsze nie ma ograniczeń co do ilości osób poleconych.


Zarabia tak polecający jak i polecony


Co musi zrobić osoba polecona? W ciągu 14 dni od zaproszenia musi doładować konto za 70 zł. Dla zainteresowanych regulamin tej promocji jest do wglądu tutaj. Oczywiście gdyby ktoś chciał skorzystać może napisać na mail widoczny w lewym górnym rogu bloga.

Kto raz się zarejestruje w firmie uPaid i będzie używać mPotwora ma mnóstwo możliwości na dodatkowe bonusy. Przykładowy taki bonus, w którym można zarobić ponad 30% wartości doładowania, można zobaczyć w regulaminie tutaj.

Powoli kończy się promocja 10% zwrotu za doładowania telefonu na koncie PKO o której pisałem tutaj. Promocja niestety trwa tylko rok i nie jest przedłużana. Co gorsza akceptowane były tylko niektóre podane konta bankowe i przykładowo operator Vectra nie było na tej liście.

Jak widać są lepsze promocje od tej jaką obecnie oferuje PKO. PKO oferuje 'tylko' 10%  zniżki, ale kto się rozejrzy znajdzie nawet 20% rabatu o czym informował ostatnio BOŚ po zalogowaniu na konto. mPotwór daje jeszcze większe rabaty bo nawet 30%. Więc chyba nawet nie ma co porównywać.

Kto posiada komórkę na kartę i chciałby zainstalować sobie mPotwora czy to na komórkę czy też na komputer by przystąpić do promocji, może napisać na marszr1@gmail.com

Ciąg dalszy: Festiwal promocji doładowań w BOŚ dla Orange T-mobile Heyah oraz Plus

9 komentarzy:

 1. Jeszcze zapomniałeś: http://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1009971

  Rozumiem że można płacić kartą debetową w aplikacji mPotwór ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, potwierdzasz transakcję kodem CVC2, CVV2 lub mPINem.

   Usuń
 2. " ale kto się rozejrzy znajdzie nawet 20% rabatu o czym informował ostatnio BOŚ po zalogowaniu na konto." Może podaj jakiś link. Nie mam konta w BOŚ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BOŚ praktycznie cały czas ma promocje doładowań u wszystkich operatorów. Jak widać trzeba będzie o tym napisać nieco więcej. Obecnie ma promocję w T-Mobile i jaki konkurs w sieci Plus.

   Szczegółów ci nie podam, pamiętam jedynie, że było w tym miesiącu 20% zwrotu w Orange. Po zalogowaniu do BOŚ wita cię ekran powitalny z promocjami i po odczytaniu wiadomości komunikat znika i nie ma go nawet po sprawdzeniu historii komunikatów z banku. Widocznie bank go usuwa automatycznie, gdyż promocje te są tylko czasowe.

   Nie korzystam gdyż zawsze czekam z terminem płatności do samego końca. A do tej pory korzystałem z promocji PKO gdzie doładować mogę sobie w dowolnym momencie i mam z tego 10% zwrotu wartości doładowania na konto.

   Usuń
 3. prosze o szczeguły:
  500 zł w ING za 150 zł premii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://polakcandwa.blogspot.com/2013/11/podkrecanie-zysku-przy-comeback-czyli.html

   Usuń
  2. Skąd 500zł, w regulaminie jest przecież 200zł??

   Usuń
 4. Witaj polcan,
  kolejna ciekawa propozycja od banku na moneyback
  http://www.groupon.pl/oferty/rzeszow/Toyota-Bank-Polska/30038595
  warto przeanalizować

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne te promocje. Z chęcią z którejś z nich skorzystam :) Szkoda że bank w którym mam rachunek takiej promocji nie ma no ale cóż, może zmienię bank?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...