czwartek, 21 listopada 2013

Festiwal promocji doładowań w BOŚ dla Orange T-mobile Heyah oraz Plus


Omawiany wczoraj mPotwór wydaje się być najciekawszą opcją zastępującą kończący się program cashback za doładowania telefonu w PKO. Nie jest to jednak jedyna opcja. Jeśli rozejrzymy się wokół promocji za doładowanie można znaleźć praktycznie na każdym kroku.

Jest jednak tutaj zasadnicza różnica. Zwykle promocje doładowania są przyznawane na konto karty zwiększając stan konta. Mamy zatem większy limit na karcie ale nie dostajemy tych pieniędzy do ręki. Zaletą programu w PKO był fakt przelewania premii na konto osobiste, co więcej  można było doładowywać także innym osobom dzięki czemu można było dodatkowo na tym zarobić.

Promocje które niemal bez przerwy oferuje BOŚ bank należą do pierwszej kategorii. Bank informuje, że bonus możesz przeznaczyć na rozmowy, MMS-y, SMSy a więc nie jest to cashback. W jaki sposób to wygląda?

1 Orange w BOŚ
Niedawno mieliśmy bonus w wysokości 20% wartości doładowania w Orange. Obecnie trwa jeszcze lepsza promocja o nazwie Orange w BOŚ banku. Za doładowanie 40 zł możemy liczyć na 10 zł bonusu. Ale warunkiem udziału w promocji jest doładowanie przez serwis transakcyjny BOŚ-ia. A więc kto nie jest klientem zielonego banku nie skorzysta z tej promocji.Promocja trwać będzie do końca tego roku czyli do 31 grudnia 2013 przy czym bank podaje datę z dokładnością do minuty zaznaczając dodatkowo godzinę 23:59:) Jest tutaj jednak zastrzeżenie, że pula wynosi 2000 pierwszych doładowań. Bonus będzie przyznany w ciągu 14 dni od dnia doładowania.


2 T-Mobile w BOŚ
Promocje nie dotyczą tylko firmy Orange. Do dnia 8 grudnia 2013 trwa promocja T-mobile w ofercie na kartę. Tutaj także mamy 10 zł ekstra ale warunkiem jest doładowanie za minimum 50 zł a więc w zasadzie mamy bonus w wysokości 20%. W tym przypadku bonus przyznawany jest szybciej bo do 72 godzin.

Jakby tego było mało mamy tutaj dodatkowo promocję Frii rozmowy w T-mobile oraz Heyah. Nazwa mówi sama za siebie nawet, jeśli zawiera zapis fonetyczny słowa Free. Aby dostać bonus wystarczy bezpłatny SMS o treści TAK na numer 413

3 PLUS w BOŚ
Klienci Plusa też mogą liczyć w BOŚ na premie, ale tutaj są one tylko w weekendy i nie podano terminu kończącego promocję. Mamy za to info do odwołania a więc może się skończyć szybko albo trwać dłużej niż obie wyżej opisane.

Na co mogą liczyć Plusowcy widzimy poniżej


Całkiem przyzwoity bonus Źródło: bos


W tym przypadku nie trzeba czekać na bonusa, jest on przyznawany natychmiast. Oferta jak wszystkie w BOŚ nie dotyczy posiadaczy abonamentu ale oferty na kartę. Dodatkowo Plusowcy mają możliwość wzięcia udziału w konkursie Doładuj się słońcem.

Mimo tych licznych i praktycznie nieustannych promocji doładowania telefonów na kartę w BOŚ, opisany wczoraj mPotwór wydaje się lepszą alternatywą.

2 komentarze:

  1. Dobrze jeszcze jak był by licznik odliczający ile jest dostępnych doładowań promocyjnych. Bo może być już po promocji, a my naiwnie będziemy wydawać kasę z myślą że dostaniemy coś extra.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chodzi o "promocję" BOŚ dla klientów Plusa - ta promocja dotyczy doładowań dokonanych w weekendy za pośrednictwem kilku stron inernetowych (np. payu.pl) oraz przez bankowości internetowe większości banków. Do tego 30% bonus można wykorzystać tylko do Plusa. Czyli lepiej skorzystać nawet bezpośrednio z doładowania na stronie Plusa i zapłacić Alior Sync - wpadnie chociaż dodatkowe 5% cashback.
    Orange najlepsze promocje na doładowania miewa na mpotworze. 2 tygodnie temu skończyła się promocja, w której za doładowanie 10 zł dawali dodatkowe 10 zł, czyli 100%. Moi znajomi z Orange doładowali telefony chyba na pół roku do przodu:).

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...