wtorek, 26 sierpnia 2014

90 złotych do zgarnięcia w programie poleceń w Alior Banku


Dziś na PP3 przedstawiam prawdopodobnie ostatni już ranking kont osobistych. Likwiduję ostatnio tyle kont, że kolejna prezentacja której dokonuję mniej więcej co kwartał raczej nie będzie mieć miejsca. Jednym z nielicznych kont, które warto dziś założyć to konto w Alior banku.

Wszystko za sprawą nowego programu rekomendacyjnego w którym polecający może zarobić 50 zł, zaś polecony 40 zł. Niewiele, ale lepszy rydz niż nic. Tym bardziej, że wcale nie trzeba zakładać zdecydowanie przereklamowanego konta wyższej jakości. 

Mamy do wyboru także konto rozsądne, które daje chociaż 3% cashback lub zwykłe konto osobiste. Nie gra roli, które konto wybierzemy. Pytanie podstawowe jednak przy każdej promocji konta to: kto jest uważany za nowego klienta?


Odpowiedź jest najbardziej drastyczna z możliwych - wykluczeni są wszyscy posiadacze jakiekolwiek konta w Alior w przeszłości. Nieważne czy  od zamknięcia minął kwartał, rok czy wiele lat. Tu nie ma zmiłuj się, alior jest bezlitosny: miałeś u nas konto to pożegnaj się z jakimikolwiek bonusami. Dostajesz dożywocie:(

Kto jeszcze nie miał konta u tyrana ma czas do 15 września na złożenie wniosku o konto. Potem na spełnienie kolejnych warunków pozostanie już raczej niewiele czasu bo tylko do 30 września.

Co zatem trzeba zrobić do końca września oprócz założenia wybranego konta z kartą? Niewiele, wystarczy zrobić przelew na 500 zł oraz dokonać płatności kartą na kwotę zaledwie 50 zł. Warunki jak widać banalne. 

Chociaż owe pięć dych wydać bardzo łatwo, Alior zastrzega, że nie uzna poniższych płatności, które w kodach MCC zawierają następujące płatności:
  • 4111 - usługi transportowe
  • 4829 - internetowe przekazy pieniężne
  • 6012 - instytucje finansowe
  • 6051 - przekazy finansowe w instytucjach finansowych
  • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi
  • 7995 - kasyna, zakłady bukmacherskie itp
  • 8999 - profesjonalne usługi
Szczegóły zawiera regulamin. Wyjadacze wisienek widzą więc, że warunki są znacznie ostrzejsze niż w innych bankach. Jak widać wyższa kultura dyskryminacji zawiera też wyższą kulturę negacji.

Regulamin tyrana do wglądu dla zainteresowanych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...