piątek, 8 sierpnia 2014

Inwestowanie dla początkujących ze strategią Invest Help jako alternatywa do lokat


Obniżka na lokatach jaką zaserwowała nam Idea bank, nie pozostawia już złudzeń co do losu lokat. Co więcej zamiast o podwyższeniu stóp procentowych, coraz częściej słyszymy rozmowy o kolejnej obniżce, co znów przełoży się na dalsze spadki na lokatach.

Oznacza to, że lokaty przestaną być omawiane na tym blogu i trzeba będzie znów poszukać alternatyw. Najlepszą alternatywą są na pewno obligacje, ale im dedykowane są osobne blogi PP3 oraz AO. Tutaj więc skupiać się będziemy na innych możliwościach. Popularność wpisów jak Niemieccy giganci czy komentarze dowodzą, że część z was woli inne formy inwestowania.

Jak mawiają anglicy It takes all sorts to make a world. Każdy wybiera swoją drogę, rolą zaś bloga powinno być przedstawianie dostępnych alternatyw. Dla tych więc, którzy lubią dostawać gotowe wskazówki inwestycyjne jest niniejszy artykuł.


Dziś będzie mowa o bezpłatnym szkoleniu internetowym na żywo jakie będzie mieć miejsce w najbliższą środę 13 sierpnia. Dotyczyć będzie tego jak inwestować w fundusze inwestycyjne, których banki mają od groma i w których gąszczu bardzo łatwo się pogubić. Kto chce dowiedzieć się więcej może zajrzeć tutaj.

Źródło: investhelp.pl

Według zapowiedzi pod koniec szkolenia osoby zainteresowane dostaną możliwość zakupu Strategii, która zarabia 19,02% średniorocznie. Pozwala ona na powiadamianie uczestnika poprzez sms lub drogą mailową, które fundusze warto wybierać przynoszą bowiem najlepsze zyski.

Innymi słowy system generuje sygnały kupna lub sprzedaży dla optymalnego zarządzania swoimi środkami. Strategie zaś używane są naprzemiennie w zależności od sytuacji jaka panuje w danej chwili na rynku. Zwalnia to uczestnika z konieczności śledzenia zmian.Co otrzymują uczestnicy przedstawionej dziś strategii? Otrzymują rankingi najlepszych funduszy wraz z komentarzami rynkowymi. Nie każdy lubi czy też ma czas na samodzielnie śledzenie tego co się dzieje na rynku. Mogą więc sami ocenić

Jako bonus uczestnicy darmowego szkolenia otrzymają poradnik w postaci e-booka. Skoro szkolenie jest za free, warto z niego skorzystać i samemu ocenić na ile jest to warte. Być może niektórym z was się to spodoba. Osoby które chciałyby się zapisać na tego typu szkolenie mogą kliknąć tutaj.

Kto woli zwykłe promocje bankowe, znajdzie dziś na PP3 bardzo fajną promocję w której w łatwy sposób można zgarnąć znów 100 zł. I to w mniej znanym Vanquis bank. Szczegóły tutaj

19 komentarzy:

 1. Dziwi mnie powtarzana wszędzie NIEPRAWDA o końcu atrakcyjnych
  lokat.Po raz pierwszy od wielu lat prawie wszystkie lokaty przynoszą realny zysk(po uwzględnieniu belki i inflacji). Długo było inaczej.Nadal są
  atrakcyjne oferty(np rentierska w SK BANK 5,6% na 3lata.odsetki co miesiąc).Lokaty przynoszą dziś największy realny zysk od lat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mowa rzecz jasna o nowych lokatach krótkoterminowych, a nie 3-latkach. Przez pewien czas mieliśmy wiosną małe nieśmiałe podwyżki, gdy namnożyło się czwórek, a Idea skoczyła z flagową lokatą na 5%.

   Niestety dziś to już przeszłość, a lokaty omawiam już coraz rzadziej, bo też nie ma co omawiać skoro Idea nawet odlicza ile jest "wybrańców" na lokacie limitowanej na raptem... 3,55% zaś w kuluarach zaprasza tylko na... 3,90%.

   Usuń
 2. ale inflacja jest malutka, więc zyski z lokat są.... o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 3. uh, dziwnie wygląda to. Kariera pana Kornela -do prześledzenia choćby na LinkedIn - błyskawiczna, w renomowanych firmach i poparta wieloletnim doświadczeniem - co ''uwiarygadnia'' stwierdzenia na stronie - http://imgur.com/tn8nSHd - dla mnie to (nie boję się tego słowa użyć) śmierdzi szarlatanerią i pompowaniem.... ''Nie potrzebujesz wiedzy" chyba nie taki jest cel inwestycji alternatywnych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, myslę, że wiedza to podstawa. Niemniej jednak ja zdecydowałem się pół roku temu na zakup rankingów w Invest Help i jak na razie jest obiecująco. Od tego czasu zarobiłem jakieś 6,5% i w końcu wyszedłem na plus! Wykupiłem rok abonamentu i mam nadzieję, że mi się zwróci + wyjdę na plus :) A Wy jakie macie wyniki? Sami dobieracie fundusze czy macie jakieś wsparcie?

   Usuń
 4. Heh dobre :

  "Strategia ta jest 100% gwarancją sukcesu!

  Zapomnij Wszystko Co Wiesz o Zarabianiu pieniędzy na Polisach Inwestycyjnych , Bo Zaraz Odkryjesz Nowy Absolutnie Rewelacyjny Sposób, Dzięki Któremu Możesz Zarabiać
  18,88% rocznie!

  Bez Stresu i Nerwów …
  Jeżeli Się Do Mnie Nie Przyłączysz, To Później Może Być Za Późno…"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ładnie napisałeś/aś. Mam taką zasadę: Jeśli ktoś mówi że biznes jest w 100% pewien to nie inwestuję ( taka osoba musi być co najmniej niedoświadczona)
   Pozdrawiam

   Usuń
 5. brzmi jak bajka... tylko bajki są dla dzieci

  OdpowiedzUsuń
 6. Firma działa może 2-3 lata, a podaje historyczne wyniki za kilkanaście. Czy ktoś mi to może wytłumaczyć? Przecież nawet ja mogę sobie dobrać z przeszłości fundusze, które mi przynosiły teoretycznie większą stopę zwrotu. Ostatnie lata bardzo słabe na tle rynku, co pokazuje, że w praktyce trudniej chłopakom osiągać zyski niż w teorii. Zgadzam się też z przedmówcami, że każda firma, która namawia nas do tego, żeby powierzać komuś pieniądze bez zrozumienia, co robimy, powinna być z urzędu podejrzana. Wiedza to absolutna podstawa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na wszystkich popularnych blogach finansowych to samo. W momencie kiedy lokaty były na 6% a inflacja na 4%, każdy się nimi zachwycał i nikt nie narzekał, że realna stopa zwrotu wynosiła mniej niż 1%. Teraz da się spokojnie założyć lokaty na 3,7% a inflacja to 0,5%- realny zysk równy 2,4%. Po co doradzać ludziom, skoro samemu nie ogarnia się tak prostych ekonomicznych faktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo inflacja nikogo nie obchodzi. Nie powiesz mi chyba, że przy inflacji 4% i lokacie 6% dochód z odsetek np. pół miliona za 2tys miesięcznie jest równy dochodowi 1250 dziś. Wtedy dostawałeś 2tys dziś dostajesz tylko 1250. Jeśli się z tego utrzymujesz to jak żyć a wegetować...

   Usuń
  2. Idąc Twoim tokiem myślenia najlepiej jak będziemy mieli hiperinflację - każdy będzie miał 10 tyś/miesiąc i każdy będzie szczęśliwy.

   pozdr.

   Usuń
  3. POojechałeś. Inflacja a hiperinflacja to osobny temat. Jeśli lokaty będą wyższe niż jedno albo drugie to nie widzę jakiś większych problemów. Pieniądz zachowa wartość a zysk nad inflację będzie 3 cyfrowy :)

   Usuń
 8. właśnie założyłem lokatę w SKOK Polska Kasa...
  5,2% na 6 miesięcy...

  więc nie jest źle...

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy8 sierpnia 2014 13:51 - masz rację kolego.. opłacalność lokat nic nie zmieniła, bo inflacja malutka, a reklamowanie ofert co dają 19% stopę zwrotu na takim solidnym blogu jest jakby nie na miejscu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest w żadnym przypadku reklama. Kto czyta PP3 wie, że jestem przeciwnikiem wszelkich funduszy i osobiście nie mam zamiaru nigdy do nich wracać. Nigdzie nie napisałem, że warto kupować fundusze. Artykuł jest adresowany to tych co od czasu do czasu zachwalają w komentarzach struktury i fundusze.

   Jedyna rzecz którą reklamuję poza dobrymi lokatami to obligacje korporacyjne. One są dla każdego, ale tutaj trzeba trochę wiedzy i nie mówię jak facet z artykułu "Jak się nie przyłączysz, to będzie za późno".

   Są darmowe warsztaty, to można zajrzeć i wyłuskać dla siebie to co najlepsze. Kiedyś zrobiłem coś podobnego na innym szkoleniu dotyczącym funduszy. Póki było darmowo to kopiowałem do archiwum ciekawych rzeczy, jak zaczęło się naganianie na opłaty to mówiłem dzięki, starczy.

   Usuń
 10. "trzeba będzie znów poszukać alternatyw"

  Polecam inwestycje alternatywne w przedmioty kolekcjonerskie. Zysk 100-1000% w skali roku do kilku lat. Np. Kupujesz coś za 39zł/szt a po 2-6 latach jest warte 290zł/szt. Minus to fakt, że nadaje się tylko do 10% kapitału w przypadku większego portfela bo zabiera b.dużo miejsca. Np. takie 130 przedmiotów można kupić za 0,4-5tys a zajmują cały 1,5mb (zabezpieczone 3mb).

  OdpowiedzUsuń
 11. Potencjał inwestycyjny jest teraz ogromny, ale rynek też wymaga wyłożenia potężnego kapitału. Nie ma co ukrywać, że przejęcie tego, co posiada JARTOM, wymaga milionów złotych, ale ogólnie realia rzeczywiście są spore.

  OdpowiedzUsuń
 12. Warto wejść w nieruchomości magazynowe - to fakt, ale kolego - to przecież milionowe kwoty. Kto posiada teraz aż takie pieniądze na inwestycje? Nie przesadzajcie z tymi oczekiwaniami.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...