środa, 6 sierpnia 2014

Konto z energią w Getin też daje do 400 zł cashback z 15% zwrotem za rachunki


Getin bank z pewnością jest liderem w wymyślaniu różnej maści kont. Sztandarowym jest oczywiście omawiany wczoraj Getin UP który oferuje nawet 400 zł zniżki. Ale poza tym ma całą gamę kont dla ludzi z różnymi wymaganiami.

Ostatnio konta dla sportowców, emerytów czy zmotoryzowanych zniknęły ze strony. Pojawiają się jednak w zamian kolejne. Noszą one inne nazwy, ale i tak są podpięte do Getin UPa.

Najnowszym kontem jest konto z energią. Bliższa inspekcja regulaminu zdradza, że Getin zaczyna wprowadzać różnego rodzaju ograniczenia co do adresatów oferty. Wczorajsza oferta skierowana była dla nowych klientów którzy nie mieli konta od 1 stycznia 2013, dzisiejsza od 1 czerwca 2013.


Na co możemy liczyć w tej promocji? W zasadzie tyle samo co wczoraj czyli 400 zł, chociaż w przypadku konta z energią, będzie to trudniejsze. 

or get out that is the question

200 zł cashback za płatności kartą
W tej promocji co miesiąc mamy możliwość w okresie 12 miesięcy otrzymywania 5% zwrotu za zakupy kartą. Limit miesięczny wynosi 20 zł, zaś całkowita pula zamyka się niestety w 200 zł. Jakby nie patrzeć gdyby dostawać po 20 zł co miesiąc przez rok powinno to dać w sumie 240 zł

Niestety regulamin nic nie mówi o dodatkowych 40 zł, z czego należy wnioskować, że liczy się tylko pierwsze 10 a nie 12 miesięcy w przypadku gdy ktoś kupuje na maksa. Kto nie wykorzysta puli 200 zł w pierwszych 10 miesiącach będzie mógł zapewne dostawać cashback w kolejnych dwóch miesiącach.

Jest jeszcze jedna ważna rzecz. Za rachunki w Getin płacę dwukrotnie i dostaję premię. W tym przypadku to nie jest możliwe, tutaj minimalna liczba płatności jest pięć razy! Warto o tym pamiętać, jeśli chcecie zgarnąć premię.

200 zł cashback za rachunki
Poza 5% cashback z karty jest możliwość dostawania 15% opłaconych z rachunku w Getin faktur za energię elektryczną. Przy czym dotyczy to tylko firmy ENEA, zatem kto posiada prąd w Tauron czy innych dostawcach energii nie skorzysta z tego cashbacku.

Nie ma tutaj obowiązku wykorzystania polecenia zapłaty co już znamy z trwającej promocji Pakiet Korzyści. Tutaj wystarczy:
  • przelew internetowy
  • przelew mobilny
  • fotopłatność
  • polecenie zapłaty
Zatem polecenie zapłaty jest tylko jedną z możliwości.

Jest jeszcze jedna rzecz o której warto wspomnieć i jest niemal kopią wczoraj omawianych kar. Konto trzeba trzymać przez 24 miesiące. A kto tego nie zrobi i zamknie je wcześniej ten:

  • w przypadku likwidacji w pierwszym roku trwania umowy bank odbierze sobie całą premię czyli 100%, innymi słowy do 400 zł
  • w przypadku likwidacji w drugim roku trwania umowy, bank odbierze sobie połowę premii czyli 50%, innymi słowy do 200 zł
Jak widać różnice między wczorajszą a dzisiejszą ofertą są niewielkie. 

Na zakończenie regulamin konta z energią.

1 komentarz:

  1. Kolejny produkt Getinu któy pokazuje, zę jak się chce to można wyść na przeciwko klientowi. Inni powinni brać z nich przykład

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...