czwartek, 21 sierpnia 2014

Tablet lub smartfon za założenie na grouponie karty w Citi


Gdyby zrobić ranking najczęstszych promocji internetowych, w ciemno można wskazać kartę kredytową Citi. Ta karta reklamowana była już praktycznie wszędzie na wszystkie możliwe sposoby. 

Skoro niemal każdy już o niej wie i mało kto jej chyba nie miał, Citi wymyśla nowe sposoby by zachęcić tych, którzy jeszcze się na nią nie zdecydowali. 200 zł cashback za mało, to trzeba dać tablet Samsunga? Tablet już ktoś ma, to trzeba dołożyć smartfona.

Najnowsza propozycja karty zawiera właśnie taki dodatek. Teraz mamy do wyboru albo tablet albo smartfon. W końcu żywot smartfonów jest coraz krótszy, tak są bowiem projektowane by się częściej psuły. Dlatego z coraz częściej wymieniamy je na nowsze modele. 

Do wyboru tablet lub smartfon Źródło: groupon.pl

Po co jednak podpisywać umowę z operatorem na kilka lat skoro można dostać kartę kredytową, na której można przecież dodatkowo zarabiać. Tym razem w promocji do karty jest albo znany nam już z poprzednich tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite SM-T110 albo smartfon też Samsunga Galaxy Trend 2 SM-G313H. Oba w kolorze białym i żadnym innym.

Kto może polować na jeden z tych dwóch gadżetów? Tylko ci, którzy nie mieli jeszcze karty kredytowej w Citi od... 1 stycznia 2012 czyli tuż przed narodzinami tego bloga:) Jak należysz do tej grupy możesz czytać dalej.

Co trzeba zrobić? Pospieszyć się z zakupem kuponu na grouponie, oferta bowiem kosztuje znów 5 zł, a dużo czasu do końca promocji już nie zostało jak widzimy na powyższej reklamie. Za to zarobić na czysto można nawet 494 zł bowiem gadżety są wyceniane na 499 zł. 

Parametry tableta i smartfona

Ponieważ chodzi o kredytówkę, bank chce mieć pewność, że jesteśmy zdolni do spłaty potencjalnego długu. Stąd żądanie byśmy mieli dochody rzędu:
 • 1200 zł i pracę od 3 miesięcy przy wieku minimum 21 lat
 • 1200 zł i działalność od 2 lat i wiek minimum 25 lat
Warunki spełnione? To trzeba po zakupie kuponu wypełnić wniosek o kartę do 7 września oraz wybrać co się nam bardziej podoba tablecik czy smarfonik. Oba pozwolą zarabiać na bankowości mobilnej.

Kto już dostanie w końcu tę kartę, musi zrobić zakupy za minimum 500 zł, na co ma 30 dni czasu oraz w tym samym terminie zalogować się do bankowości Citibank Online. Niby banał jest jednak jedno wielkie ale.

Jak praktycznie w każdym przypadku rozdawania tabletów przez bank liczy się zasada kto pierwszy ten lepszy. Tym razem na nagrody przeznaczono nieco większą ilość bo 2000 sztuk. Biorąc pod uwagę, że w chwili pisania artykułu tylko 581 kuponów zostało kupionych, to wszyscy dostaną co chcą. Wątpię bowiem czy uda się sprzedać 2000 kuponów.

Wygląda zatem na to, że nie trzeba się tak bardzo spieszyć. Zwyczajowo do wglądu regulamin dla zainteresowanych.

11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie miałem nigdy karty w City. Czytałem o tym wczoraj, ale nie wiem czy jest jakiś czas, żeby trzymać tą kartę? Czy po otrzymaniu nagrody można z tym bankiem skończyć i zamknąć wszystko?

  OdpowiedzUsuń
 3. Natychmiast po otrzymaniu nagrody możesz zrezygnować z karty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy wygra się już tego smartfona lub tableta, można zajrzeć do aplikacji pomagającej w oszczędzaniu. Takowa pojawiła się na rynku aplikacji i cieszy się sporym powodzeniem. Bardzo pomocna kiedy nie chce się nosić ze sobą sterty kartek i segregatorów z notatkami do dnia bieżącego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  nie ma Pan wieści kiedy takowe nagrody będą do odebrania?

  OdpowiedzUsuń
 6. Niektórzy dostali juz 2 tygodnie temu

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ktoś dostał już smartfona od citi, bo ja spełniłem warunki 5 września i ani słychu ani widu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może być problem... dzwoniłem i okazało się, że rozdają tylko 2000 smartfonów a kuponów sprzedali 3000 więc kto pierwszy ten lepszy... mi wydawało się, że kupownów jest 2000 czyli tyle co nagród. Jeśli dostaniemy to do końca października

   Usuń
 8. Ja dostałem wczoraj.
  Przyznam że jestem mile zaskoczony - ma system 4.4.2 z którym zetknąłem się pierwszy raz no i ogólnie robi dobre wrażenie. Niestety żona szybko zrobiła abordaż i mnie dostał się jej dotychczasowy model. No ale obiecałem jej już to wcześniej :P Czego to się nie robi dla kobiet...

  OdpowiedzUsuń
 9. Do mnie też przysłali. Smartfon niczego sobie a zdjęcia robi naprawdę super. No i jeszcze jedna miła niespodzianka - czarny kolor, chociaż po zdjęciach spodziewałem się koloru białego.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...