czwartek, 7 sierpnia 2014

iKonto do 3% cashback teraz dodaje też tablet Samsunga


Niedawno na blogu omawialiśmy sobie konto w BNP Paribas, które zwraca 3% cashback za zakupy online na nowym iKoncie. Nowe konto w mało popularnym musiało być coś mało popularne skoro po miesiącu wprowadzono do niego poprawkę.

Jest nią dodanie tabletu Samsung Galaxy Tab P3 Lite. Oferta jak się można domyślać jest limitowana, ale za to nagroda jest o wiele łatwiejsza do zdobycia aniżeli było to w przypadku tabletu Samsunga dołączanego do karty kredytowej Citi Handlowy o c zym pisałem dwa tygodnie temu.

Dlaczego? Bo Citi wyznaje zasadę kto pierwszy ten lepszy i nie każdy mógł liczyć na nowy tablet. W przypadku Paribasa każdy może dostać ów tablet jeśli spełni dwa banalne warunki.

Źródło: bnpparibas.pl

 • Do 31 sierpnia 2014 kliknie w baner w tabletem i wypełni odpowiedni wniosek.
 • Do 30 września 2014 założy iKonto i wykona kartą transakcje na 400 zł
Warunki jak widać banalne. Kto zatem może założyć konto? Tutaj tez nie jest źle. Nie ma jakichś szczególnych dat, które wymagają nas inne banki, wskazujących od kiedy nie jesteśmy ich klientem. Wystarczy po prostu że nie ma się tutaj konta i można wracać.

Jedynym minusem do którego można mieć zastrzeżenie, jest konieczność posiadania konta przez 12 miesięcy. Kto wypowie umowę przed upływem roku musi się pogodzić ze stratą 400 zł, bank bowiem zastrzega sobie, że obciąży iKonto taką kwotą.

Posiadanie konta wiąże się zaś z warunkami które omówiłem w artykule 3% cashback na nowym koncie w BNP Paribas.

Na koniec regulamin promocji do którego zawsze warto zajrzeć.

22 komentarze:

 1. Tak jak piszesz: "...każdy może dostać ów tablet jeśli spełni dwa banalne warunki.." co wcale nie oznacza, że musi go dostać - wcale nie jest pewne, że pomimo spełnienia warunków go dostanie.
  Po pierwsze już w reklamie piszą, że oferta jest limitowana.
  Po drugie dzwoniłem wczoraj na ich infolinie z zapytaniem ile jest tabletów, ile ich już wydali - odpowiedź brzmiała: nie wiemy - wiemy tylko, że oferta jest limitowana i nie każdy tableta dostanie!!
  Po zapytaniu czy w takim razie mimo założenia ikonta i spełnieniu warunków już dzisiaj istnieje ryzyko, że tableta nie dostanę pani konsultantka z rozbrajającą szczerością odparła, że owszem istnieje takie ryzyko!!! :(, mało tego nigdzie nie ma listy uczestników promocji.
  Na przytoczenie punktu V ust.1 regulaminu promocji, który mówi, że każdemu kto spełni warunki bank przyznaje tablet pani konsultantka stwierdziła, że źle ten punkt interpretuję, gdyż oferta jest limitowana i nie ma pewności otrzymania tableta - i tak w kółko.
  Tak więc jest to interes z bardzo wielką niewiadomą.

  OdpowiedzUsuń
 2. zapis z regulaminu jest jednoznaczny "spełnienie warunków" = tablet, kolego czytaj uwaznie regulamin a nie słuchaj durnej pipy :)

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko widzisz (czytasz) regulamin w pkt II ust 1 mówi też: "Okres trwania Sprzedaży Premiowej ... trwa od
   01.08.2014 r. do 31.08.2014r. lub do wyczerpania Nagród" - i co im zrobisz jak "nagrody się wyczerpią" :P

   Usuń
  2. sund osądzi :)

   Usuń
 3. Jest problem z aplikacją mobilną PayU (na telefonie / tablecie) Ciągle wywala, że nie może połączyć się z serwerem (czyli nie można opłacić rachunków przez PayU)
  Dzwoniłem na infolinię, wiedzą o problemie. Na pytanie kiedy to naprawią : " nie mamy takich informacji "
  Czyli jak na razie, jeden z głównych punktów tej promocji (jak dla mnie) - opłacanie rachunków (przelewy) z poziomu mobilnego PayU/karty Paribas z 3% rabatem, nie działa...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jako, że nie mam na co wydać 400 bo siedzę jeszcze w BZWBK to musiał bym coś kupić za 700-1100. A potem tabletu nie dostanę bo braknie i nic taniej nie wyjdzie... (tablet bym sprzedał).

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak informują że niestety NIE każdy dostanie tablet, boto oferta limitowana więc tablety są do wyczerpania zapasów. Jest to delikatnie mówiąc w sprzeczności z zapisami regulaminu, no ale cóż. Trochę to pachnie naciąganiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. i pomyslec ze jak si enei dostanie tableta to trzeba utzrymac konto przez 12 mies lub zaplacic kare 4stowy to w city bylo duzo lepiej. znało się ilość tabletów i można było rezygnować.

  OdpowiedzUsuń
 7. ale jak nie załapiesz się na tablet to za co te 400zł, przecież nie dostałeś NAGRODY? normalnie perpetuum mobile
  co za wielka filozofia BNP mamy 1000 tabletów więc jak będzie 1000 wniosków o konto to blokujemy stronę logowania i po sprawie... ewentualnie ktoś nie wyrobi limitu więc zostanie kilka sztuk na magazynie do następnej promocji. Czy nagrody wysyła Xkom jak w CitiH?

  OdpowiedzUsuń
 8. Oferta się skończyła wyczerpała już 08 w piątek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak należy rozumieć zapis z taryfy:
  "Prowadzenie Konta osobistego w PLN (miesięcznie):
  0 PLN jeśli miesięczne wpływy na Konto osobiste wyniosą co najmniej 1000 PLN, (z wyłączeniem wpływów pochodzących z wypłat kredytów oraz z Lokat Terminowych i Rachunków należących do Posiadacza Rachunku i prowadzonych w BNP Paribas Banku Polska SA)"
  Przelew z mojego konta w innym banku będzie spełniał warunek czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Jesteś taki głupi czy tylko takiego udajesz?

  OdpowiedzUsuń
 11. Maiłem do czynienia.z Paribas. Nie polecam. Dużo obiecują. Dno kompletne.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dej se chopie pokój z tym bankjym. Nie dostaniesz tabletu. Nabywasz "prawo do otrzymania tabletu". Banda oszustów!

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja osobiście nie spotkałem się z bardziej debilnym bankiem jak Paribas. Zakładanie tam tego rachunku go jakaś paranoja. Odrzucony wniosek z powodu kropki. Potem brzk odzewu. Infolinia koszmar tylko do 17 godzina na linii i jeszcze nikt nie odbiera. To jakas paranoja tdn bznk. Co to w ogole jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać bałagan trwa do dziś:) Paribas to jedyny bank, który nie wprowadził w terminie podatku Belki o czym pisałem w poniższym artykule
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2012/04/bank-bez-podatku-belki.html

   Dostałem osobiste podziękowanie ze strony banku za zwrócenie im uwagi, że powinni od 1 kwietnia 2012 naliczać podatek.

   A jak działało samo konto szkoda nawet wspominać, bo nikt tak chorego naliczania odsetek nie stosował oprócz Paribasa. Aż szkoda, że wkrótce przejmie BGŻ, gdzie porządek jest o wiele większy...

   Usuń
  2. A tabletow i tak nie dostaniecie ich ilosc to uwaga az 30 sztuk. Zaraz pekne ze smiechu!!!

   Usuń
 14. Skąd niby info że tabletów jest 30 sztuk?

  OdpowiedzUsuń
 15. brak nagrody = zamknięcie rachunku + smród w internecie
  dodatkowo kilkadziesiąt spraw w sądzie, skargi do KNF etc.
  nie wiem czy warto dla kilkudziesięciu tys.PLN, bo na tyle szacuje oszczędność banku.

  Konto założyłem żonie, jak nie dostanie nagrody, to ch... im w dupę! zamknę rachunek i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 16. dostałem maila jak wiekszośc ze nie dostaniemy tabletu. pozew zbiorowy?? jak uwazacie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jak uzasadnili brak przyznania tabletu? kiedy zakładałeś konto? skoro banner o sprzedaży premiowej był aktywny to o ile spełniłeś warunek wydania 400 pln nie powinno być podstaw wg. mnie

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...