piątek, 11 marca 2016

100 zł za założenie konta w Millennium w Money Mania 4


Mimo że w Millennium w dalszym ciągu trwa opisany niedawno program poleceń, w którym można zgarnąć do 1420 zł, właśnie rusza nowa akcja w tym banku. Tym razem zakładający może łatwo zgarnąć 100 zł.

Jak w każdej akcji specjalnej, osoby które chcą wziąć w niej udział muszą skorzystać z dedykowanego linka do zostawienia swojego maila. Konto 360 stopni należy następnie założyć z linka jaki przyjdzie na podanego maila.

Pytanie kto powinien z tego linku skorzystać? Już od dłuższego czasu Millennium podaje tę samą datę w definicji nowego klienta. Brać udział w promocjach może tylko ten, kto nie miał tu konta od 1 kwietnia 2015, a więc już blisko rok. 


Co muszą zrobić osoby, które załapują się na powyższy warunek, a chciałyby zgarnąć stówkę i posiadać jedno z lepszych kont na rynku? Wszak poza rorem mamy tutaj prawo do konta na 2,70% i lokaty RR na 3,50%.

Z dedykowanego linka należy skorzystać do końca marca czyli do 31.03.2016.

Tutaj założysz konto w Millennium w nowej promocji ze 100 zł

Następnie do 10 kwietnia 2016 należy podpisać umowę z bankiem albo poprzez przelew aktywacyjny z innego banku albo poprzez kuriera.  Zaś do 20 kwietnia wymagane jest potwierdzenie założenia konta na swoim profilu w aplikacji. Wszystkie ważne terminy widzimy zresztą niżej.

Przebieg i ważne terminy nowej promocji

Tyle z formalności wstępnych. Warunkiem właściwym dla zgarnięcia premii jest oczywiście jak zwykleatność kartą albo BLIKiem. Wymagania są w zasadzie identyczne jak w przypadku programu poleceń:
 • w kwietniu minimum 5 płatności na 360 zł
 • w maju minimum 5 płatności na 360 zł 
To wszystko. Nie ma tu jakichś kruczków. Warto jednak przypomnieć nowym co powinni zrobić standardowo, by konto było całkowicie darmowe. Wymagania standardowe są naprawdę w porządku.

W standardzie trzeba dokonać zaledwie:
 • jednej płatności kartą na dowolną kwotę
 • jednego przelewu na 1000 zł nawet własnego
Warunek pierwszy jak najbardziej jest wliczony w warunki promocji.  Drugi zaś jest bardzo łatwy do spełnienia. W zamian mamy darmowe bankomaty nie tylko w kraju ale i na całym świecie:) To rzadkość w banku, które nawet w kraju lubią robić ograniczenia do wybranych punktów.

Bankomaty darmowe nawet za granicą

Warto tutaj przypomnieć mały problemik. Millennium daje w standardzie pierwszy darmowy miesiąc niepotrzebnego ubezpieczenia karty. Potem bank pobiera bodaj 3,99 zł, więc warto sobie to anulować. Podobnie jest z pakietem assistance, ten darmowy jest przez 12 miesięcy, po czym opłata za każdy miesiąc wynosi 4,99 zł. Warto więc i ten pakiet anulować, jest bowiem nieobowiązkowy.

Konto jak najbardziej godne uwagi, a obecna oferta wydaje się jeszcze lepsza od programu poleceń.

Regulamin nowej promocji 100 zł za konto w Millennium w Money Mania 4 

11 komentarzy:

 1. O Wołominie słów kilka:
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sledztwo-ws-skok-wolomin-prokuratorzy-udowodnili-juz-wyludze,nId,2161140

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy te konto oszczędnościowe otwierane jest z "automatu" razem z kontem, czy należy je otworzyć oddzielnie?
  Czy ktoś może napisać kilka słów o tej lokacie RR?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokata RR była omówiona szczegółowo tu:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2015/12/rzeczywistosc-rozszerzona-podnosi.html

   Usuń
 3. Witam serdecznie. Jak można wyłączyć ubezpieczenie karty oraz pakiet assistance? Czy można to zrobić poprzez stronę internetową?
  Z góry dziękuje za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja to każdorazowo robiłem przy pierwszej okazyjnej wizycie w oddziale. Trwa to góra 5 minut.

   Usuń
 4. Jeśli dobrze rozumiem - oprócz "wisienki" zyskujemy darmowe konto i lokatę 3.5% za przelew własny i płatność kartą? Nie wiem czy warto liczyć konta oszczędnościowe skoro 2.7% jest tylko trzy miesiące, potem jest żałosne < 1%.

  OdpowiedzUsuń
 5. Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędniościowym jest chyba odnawiane co jakiś czas także dla "starych" klientów (o ile wycofa się stare środki odpowiednio wcześnie). Można więc załapać się na "co drugą promocję" dla nowych środków na koncie oszczędnościowym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wybrałem opcję aktywacji konta poprzez przelew z innego konta . Minimalna kwota przelewu to 10,00 zł . Następnego dnia bank zwraca kwotę 1 gr z hasłem aktywacyjnym w tytule. Czyli tak naprawdę zdziera z nas 9,99 zł i zamiast 100,00zł premii jest tylko 90,00zł . W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest chyba wizyta w banku lub kurier.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku to 9,99 zł zostało zaksięgowane na rachunku w Millenium.

   Usuń
  2. Ja od pewnego czasu zawsze wybieram kuriera. Dłużej o kilka dni, ale za to bez nieoczekiwanych zdarzeń losowych spotykanych w różnych wariantach w niemal każdym banku.

   Usuń
  3. 9,99 pozostaje na rachunku millennium, więc nie traci się tu nawet 1gr

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...