poniedziałek, 7 marca 2016

130 zł bonus za otworzenie limitowanego iKonta z nagrodami w Paribas


Z końcem lutego zakończyło się już promowanie iAktywatora, oferujące 4%. Zastąpiło je nowe iKonto, za którego założenie można teraz zdobyć dodatkowo nawet 130 zł w nowej akcji specjalnej.

Od razu warto podać, że akcja jest limitowana i tylko 2500 pierwszych osób ma szansę wziąć udział na dedykowanej stronie. Jeśli jednak nie zbierze się tyle osób, wówczas bank przedłuży tę akcję. I to przedłuży znacznie bowiem aż do 25 kwietnia 2016.

Kto może zakładać nowe konto? Nie mam dobrych wieści. Nowa promocja przeznaczona jest bowiem dla kompletnych nowicjuszy, a więc osób, które nigdy nie miały konta ani w Paribasie, ani w BGŻ:( Mogą jednak brać udział klienci Optimy:)

Nie dziwi zatem dodatkowy warunek wydłużający ofertę od 28 marca o blisko miesiąc. Rzadko się zdarza by bank był aż tak drastyczny, by karencja była dożywotnia, a na dodatek dotyczyła dwóch banków jednocześnie.

Co zatem osoby, które jakimś cudem nie miały ani świetnego konta w BGŻ, ani nigdy nie skusiły się na żadną akcję w Paribasie, muszą zrobić by zgarnąć zachęcające 130 zł? Oczywiście najpierw skorzystać z odpowiedniego linka promocyjnego:

Tutaj weźmiesz udział w nowej limitowanej akcji 130 zł bonusu w Paribas

 
Poza bonusem mamy tu gwarancja za zero przez 3 lata


Warto tu podkreślić, że Paribas daje gwarancję darmowego konta przez kolejne 3 lata. Banki robią masowe podwyżki już od pewnego czasu, więc być może już niebawem okaże się, że poza premią 130 zł na start, konto może być atrakcyjne z samego faktu za zero.

Premię podzielono na dwie raty:

1) 60zł
Pierwszą premię w wysokości 60 zł można otrzymać za: 
 • rejestrację w promocji w terminie do 25 marca 2016
 • otworzenie konta z kartą + dostępu do konta do 31 marca 2016
 • zalogowanie do bankowości elektroniczne w kwietniu 2016
 • wykonanie płatności kartą na 500 zł w kwietniu 2016
Trzy pierwsze warunki są banalne i wykonuje się je niemal automatycznie. Nieco trudniejszy jest ostatni warunek. Ale warto tutaj podkreślić, że uzyskanie kwoty 60 zł daje w sumie cashback na poziomie 12%, co na pewno jest jednym z najciekawszych bonusów.

Szczegóły promocji


2) 70 zł
Drugą część premii nie jest trudna do wykonania, gdyż spełnić trzeba już tylko dwa warunki:
 • wykonanie płatności kartą na 500 zł w maju 2016
 • wykonanie minimum jednego przelewu wychodzącego w maju 2016
O dziwo większą premię można zdobyć łatwiej. Wymóg kwotowy płatności kartą jest taki sam, a premia większa o 10 zł, co daje cashback na poziomie 14%. Wykonanie przelewu zaś to banalna czynność.

Warto tutaj podkreślić, że chodzi tutaj o przelew wychodzący a nie przychodzący, jak to mam miejsce w większości promocji. Nie trzeba zatem wykonywać nawet wcale przelewów z zewnątrz. Można wpłacić nawet w kasie kasę. Ale rzecz jasna wygodniej i tak zrobić przelew.

Tutaj weźmiesz udział w nowej limitowanej akcji 130 zł bonusu w Paribas

Podsumowując oferta w stylu Paribasa, w której warto byłoby wziąć udział, skoro kończy się powoli 3% w BPH. Niestety warunki nowego klienta są bardzo restrykcyjne, więc nie zdziwię się, jak się okaże, że nie zebrano zakładanej liczby nowych klientów.

Regulamin nowej akcji Paribasa z Konto z nagrodami na 130 zł

11 komentarzy:

 1. a co z byłymi klientami BGŻ optima? też są wyłączeni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowiem się i dam znać

   Usuń
  2. Optima to było/jest jednak konto w BGŻ więc podejrzewam, że też dyskwalifikuje. Ale nic nie widzę o dalszych warunkach używania karty- jesli to co miesiąc 500 zł to odpada. Zbyt dużo kart już żeby za te 120 zł robić sobie taki galimatias.

   Usuń
  3. O dziwo klienci Optimy mogą brać w tym udział:) Pytałem w dwóch źródłach i w obu odpowiedź jest twierdząca.

   Usuń
 2. Po co bank robi takie promocje skoro wyłącza z nich praktycznie wszystkich ? Chyba tylko po to by o nim pisali. Ogłoszenie promocji nic praktycznie nie kosztuje, bo blogi opisujące promocje same podchwytują temat i reklamują ofertę. Więc sukces marketingowy w jakimś stopniu jest. Uważam że oferty które zamykają drogę byłym klientom na zawsze powinniśmy zbywać milczeniem, a nie reklamować ofertę skierowaną do nikogo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dajmy sie zwariowac kwota 130zl. Masa wabikow-lokat na 10 tys. i inne krotkookresowe promocje sa tylko na przyciagniecie klienta i zarabiania na nim dlugofalowo. Banki bronia sie przed nami wyjadaczami wisienek, stad rozne ograniczenia. Akurat nie dziwie sie, ze mocno ograniczaja, bo po 3-mies. spelnieniu warunkow i zainkasowaniu 130zl nie ma w tym koncie nic interesujacego i wiekszosc zamknelaby je po tym terminie. Rozsadne banki oferuja np. zwroty z zakupow przez wiele miesiecy, czyli okreslona relacje z klientem przez pewien czas. W dluzszym okresie klient moze skorzysta z innych uslug itp.

   Usuń
 3. Ostrzeżenie! Przystąpiłem do poprzedniej edycji promocji BNP Paribas" Konto plus Premia " w lutym br. Miało być pięknie. Założyłem konto i zamówiłem kartę debetową w lutym br. W marcu miałem wydać karta 300 zł co spełniłoby warunki promocji i zwolnił mnie z opłaty 7 zł za kartę debetową. Z dużym zdziwieniem odkryłem że obciążono mnie kwotą 7 zł za kartą debetową za miesiąc luty!!!!! Pani na infolinii poinformowała mnie, że w BNP Paribas za kartę pobiera się opłata za cały miesiąc nawet wówczas, jeżeli karta została aktywowana jeden dzień przed zakończeniem miesiąca rozliczeniowego,w tym wypadku jeżeli jej aktywacja nastąpiłaby 27 lutego, opłata naliczy się za cały luty!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam w gronie oszukanych przez ten bank! Naliczanie różnych bezzasadnych opłat i permanentne wprowadzanie klientów w błąd to ich specjalność.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam! Oto treść wiadomości jaką wysłałem dzisiaj do banku BNP Paribas po tym jak nie uwzględniono mojej reklamacji o anulowanie opłaty za kartę za luty 2016 r. / karta aktywowana 10 lutego 2016 /:
  Wobec obciążenia mnie kwota 7 zł za kartę debetową do konta w kwocie 7 zł za cały miesiąc luty 2016 r. proszę o:
  1 / uwzględnienie mojej reklamacji i anulowanie obciążenia 7 zł lub
  2 / skorygowanie tej kwoty proporcjonalnie do okresu za który karta ta była aktywowana czyli od 10 do 29 lutego 2016 r.
  Proszę zastanowić się nad prowadzona polityką w zakresie utrzymania klientów i wziąść przykład z pozostałych banków działających w Polsce, które nie pobierają opłat za pierwszy miesiąc w którym karta była aktywowana.
  Praktyki banku co najmniej zaskakujące

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Moja reklamacja w BNP Paribas w dniu dzisiejszym została rozpatrzona pozytywnie. Miło!

   Usuń
 6. A u mnie cisza i tylko złość na Paribas rośnie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...