czwartek, 31 marca 2016

Ostatni dzwonek na 100 zł za założenie konta w Millennium w Money Mania 4


Dziś dzień, w którym przebudzić się z zimowego letargu powinni wszyscy ci co odwlekają wszelkie okazje na ostatni moment. Nie pamiętam bowiem, by w jednym dniu kończyły się jednocześnie dwie bardzo dobre akcje specjalne

Oferta z PKO przypominam na PP3, tutaj ciekawszy na pewno Millennium. Mimo że w Millennium w dalszym ciągu trwa opisany niedawno program poleceń, w którym można zgarnąć do 1420 zł, właśnie rusza nowa akcja w tym banku. Tym razem zakładający może łatwo zgarnąć 100 zł.

Jak w każdej akcji specjalnej, osoby które chcą wziąć w niej udział muszą skorzystać z dedykowanego linka do zostawienia swojego maila. Konto 360 stopni należy następnie założyć z linka jaki przyjdzie na podanego maila.


Pytanie kto powinien z tego linku skorzystać? Już od dłuższego czasu Millennium podaje tę samą datę w definicji nowego klienta. Brać udział w promocjach może tylko ten, kto nie miał tu konta od 1 kwietnia 2015, a więc już blisko rok. 


Co muszą zrobić osoby, które załapują się na powyższy warunek, a chciałyby zgarnąć stówkę i posiadać jedno z lepszych kont na rynku? Wszak poza rorem mamy tutaj prawo do konta na 2,70% i lokaty RR na 3,50%.

Z dedykowanego linka należy skorzystać do końca marca czyli do 31.03.2016.

Tutaj założysz konto w Millennium w nowej promocji ze 100 zł

Następnie do 10 kwietnia 2016 należy podpisać umowę z bankiem albo poprzez przelew aktywacyjny z innego banku albo poprzez kuriera.  Zaś do 20 kwietnia wymagane jest potwierdzenie założenia konta na swoim profilu w aplikacji. Wszystkie ważne terminy widzimy zresztą niżej.

Przebieg i ważne terminy nowej promocji

Tyle z formalności wstępnych. Warunkiem właściwym dla zgarnięcia premii jest oczywiście jak zwykleatność kartą albo BLIKiem. Wymagania są w zasadzie identyczne jak w przypadku programu poleceń:
 • w kwietniu minimum 5 płatności na 360 zł
 • w maju minimum 5 płatności na 360 zł 
To wszystko. Nie ma tu jakichś kruczków. Warto jednak przypomnieć nowym co powinni zrobić standardowo, by konto było całkowicie darmowe. Wymagania standardowe są naprawdę w porządku.

W standardzie trzeba dokonać zaledwie:
 • jednej płatności kartą na dowolną kwotę
 • jednego przelewu na 1000 zł nawet własnego
Warunek pierwszy jak najbardziej jest wliczony w warunki promocji.  Drugi zaś jest bardzo łatwy do spełnienia. W zamian mamy darmowe bankomaty nie tylko w kraju ale i na całym świecie:) To rzadkość w banku, które nawet w kraju lubią robić ograniczenia do wybranych punktów.

Bankomaty darmowe nawet za granicą

Warto tutaj przypomnieć mały problemik. Millennium daje w standardzie pierwszy darmowy miesiąc niepotrzebnego ubezpieczenia karty. Potem bank pobiera bodaj 3,99 zł, więc warto sobie to anulować. Podobnie jest z pakietem assistance, ten darmowy jest przez 12 miesięcy, po czym opłata za każdy miesiąc wynosi 4,99 zł. Warto więc i ten pakiet anulować, jest bowiem nieobowiązkowy.

Konto jak najbardziej godne uwagi, a obecna oferta wydaje się jeszcze lepsza od programu poleceń. Tym bardziej że na deser mamy konto oszczędnościowe na 2,70% i lokatę mobilną RR z możliwością podkręcenia zysku na 3,50%.

Regulamin nowej promocji 100 zł za konto w Millennium w Money Mania 4 

11 komentarzy:

 1. Dzisiaj mają wypłacać kasę za 2 edycję. jest 12:30 kasy nie ma. Może zaksięgują 2 sesją o 13:00

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest 14:50 kasy dalej nie widać. Ostatnia sesja przychodząca o 16:00. Ciekawe czy się pojawi :)

   Usuń
  2. 16:45 kasy brak .Jutro wysyłam reklamację

   Usuń
  3. cytat z innego bloga:
   Po zalogowaniu do moneymanii jest info że przedłużyli uzupełnianie danych do 05.04. Kiedy zapłacą? Chyba sami nie wiedzą

   Usuń
  4. JA dzisiaj otrzymałem 150zł :)

   Usuń
 2. Nie na temat, ale 50 zł. już mi wpłynęło na konto Toyota Bank z promocji Agory "Bądź aktywny".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie niestety nie, bo Agora nadal nie rozpatrzył reklamacji. Też ktoś ma problem z uznaniem tej promocji?

   Usuń
 3. Ja miałem pozytywnie rozpatrzoną reklamację, premia wpłynęła pierwszą sesją elixir w Toyota Bank.

  OdpowiedzUsuń
 4. Założyłem 3 dni temu konto w BZWBK skany wysłane przelew zrobiony potwierdzenie przyszło z automatu a do dzisiaj żadnego sms-a o dalszych krokach? Ile się czeka na otwarcie konta? Sławek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wszystkie konta otwierałem za pomocą kuriera a nie przelewu. W tym przypadku czeka się do tygodnia na aktywację konta, nie wiem jak jest w przypadku przelewu.

   Usuń
 5. Zająca w IB już nie ma

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...