poniedziałek, 21 marca 2016

120 zł premii w nowej superpromocji za założenie konta na 4% w WBK


Dziś kończy się akcja z lokatą na 4% z premią 50 zł o czym przypominam na PP3. Jednocześnie zaczyna się nowa akcja z najbardziej popularnym kontem na rynku czyli KGP w BZ WBK, których jak doskonale wiemy można mieć 3 sztuki.

A w nowej, wiosennej akcji do zgarnięcia jest jeszcze więcej bo aż 120 zł. Zapisy na dedykowanej stronie można tym razem składać do 20 kwietnia 2016

Kolejny raz warunki jakie stawia WBK są banalnie łatwe do spełnienia. Ten bank wyrasta nam na bezsprzecznego lidera nie tylko w samej ofercie jak i wymaganiach jakie musimy zrobić by zgarnąć niemałą premię.Nowa bardzo fajna promocja konta w WBK

Kto może wziąć udział innymi słowy jaka jest tutaj definicja klienta nowego, co już jest normą? Tym razem nowy to taki, co nie miał tu konta od 15 sierpnia 2015 czyli od nieco ponad 7 miesięcy.

Kto jeszcze nie skusił się na najlepsze na dziś konto na rynku ma teraz super okazję. Wystarczy zarejestrować się z poniższego linka:

Tutaj weźmiesz udział w nowej akcji specjalnej z 120 zł i kontem na 4%  WBK

Wprowadzić tam swój mail i zaznaczyć zgody żeby uniknąć późniejszych reklamacji i z otrzymanego na maila linka założyć konto.


Szczegóły dotyczące niedużych wymagań

Warunek otrzymania premii jest banalny. Nie trzeba szaleć kartą do czego usiłują nas przyzwyczajać inne banki. WBK wymaga jedynie by w kolejnych miesiącach i to tylko trzech: kwietniu, maju i czerwcu dokonać przelewu na jedynie 800 zł.

WBK bije rekordy popularności i nic dziwnego, bo inne banki powinny brać przykład ze stawiania normalnych warunków.

Regulamin promocji konto na 4% z premią 120 zł

29 komentarzy:

 1. Może WBK i Agora raczą najpierw wypłacić premię tym z promocji listopadowej. Żenujące , że już łapią kolejnych klientów gdy nie wypłacili premii z poprzednich edycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AgoraPerformance22 marca 2016 14:50

   Dzień dobry,

   Każdy uczestnik, którego reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, na pewno otrzyma premię w wysokości 100 zł. Wszelkie reklamacje wynikające z braku premii prosimy kierować na na adres: reklamacje@bankzpremia.pl

   Usuń
  2. Przestańcie się kompromitowac.
   myślę że UOKiK pomoże Wam w poszanowaniu uczestników waszej promocji.

   Usuń
 2. ile takich kont mozna założyć,też 3 ? bo jeśli tak to wtedy fajna suma wychodzi

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy trzeba otwierać KGP z kartą, aby otrzymać premię? Regulamin tego nie precyzuje.
  Nie napisali, więc można bez karty?

  OdpowiedzUsuń
 4. 3 przelewy x 800 zł w każdym miechu? 800 zł w całości czy w kawałkach?

  OdpowiedzUsuń
 5. Skala problemów z wypłatą premii z poprzedniej edycji jest na tyle duża (proszę poczytać na innych blogach) że wypadało by chyba ostrzec nowych klientów. Ja w dalszym ciągu nie otrzymałem premii, mam czekać „cierpliwie” do 31 marca (a pierwotny termin był do 29 lutego potem do 20 marca). W moim przypadku WSZYSTKIE warunki spełniłem (zgody zaznaczyłem, potwierdzenie w umowie i w serwisie transakcyjnym). Na infolinii potwierdzałem 2 razy. W banku burdel totalny nikt nie wie o co chodzi jedni odsyłają do drugich (agora do bzwbk i odwrotnie). Bank był odpowiedzialny za przesłanie listy osób do wypłaty a z tym niestety maja ogromne problemy (sami nie wiedzą dlaczego wysyłali błędne listy). Dodatkowo są osoby którym premii nie wypłacono bo podobno nie spełnili warunku płatności kartą 100 zł. Oczywiście wszyscy twierdzą że to spełnili. Tak więc wszyscy którzy otrzymali premię w terminie niech się cieszą, że nie muszą przechodzić odwołań, reklamacji i telefonów do agory i bzwbk. Tak czy siak dla mnie ta akcja promocyjna i ten bank to PORAŻKA a konto jest nie godne polecenia i zdania nie zmienię nawet jak w końcu otrzymam premię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niepotrzebnie bijesz pianę. Do końca lutego był termin dla tych, którzy nie mieli żadnych problemów z promocją. Dla tych, którzy składali reklamacje jest termin marcowy. W końcu uwzględnili ci reklamację, prawda?

   Usuń
  2. Myślę że kolega nie bije piany tylko pisze swoje przemyślenia i opisuje odczucia. Stwierdzenie "W końcu uwzględnili ci reklamację, prawda?" moim zdaniem jest nie na miejscu bo moim zdaniem chodzi tu nie o sam fakt wypłacenia (choć nie wiemy czy rzeczywiście już została wypłacona) ale o samo użeranie się, ileś tam telefonów, pewnie maili itd przez miesiąc mimo spełnienia warunków. Jeszcze gdyby to był odosobniony przypadek... To gdzieś, coś tam się zawieruszyło. Ale skoro takich osób jest więcej i potrzeba aż miesiąca (a może i dłużej) na wyjaśnienia to coś jest chyba nie tak.

   Usuń
  3. Brałem udział w wielu promocjach Agory, praktycznie we wszystkich w którym miałem prawo brać udział i nigdy nie było problemów z wypłatą.
   Zaznaczam, że zawsze wyrażałem zgodę na wszelakie reklamy, co najczęściej było powodem niepotrzebnych problemów.
   Jedyny problem dotyczył Raifa, ale tutaj wina leżała po stronie firmy kurierskiej InPost, a nie Agory.

   Usuń
  4. Polcan to tylko pogratulować.
   Widzisz nie wszyscy tak mają, Warunki spełnione, zgody prawidłowo zaznaczone, a nawet kilka dni po terminie 29.02 wyjaśniona reklamacja, przyznanie się do błędu przez Agorę i do dziś nici z gwarantowanej.
   oto taki organizator promocji.

   Usuń
  5. Dwa tygodnie minęło od uznania reklamacji i to jest powód do marudzenia, że jeszcze nie dostałeś pieniędzy? Co za ludzie.

   Usuń
  6. Jasne. Powinien dostać po roku :D

   Usuń
 6. Getin Noble wystąpił do KNFu o akceptację programu naprawczego - if you know what I mean:
  http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/news/info/797936,getin-noble-bank-wystapil-do-knf-o-akceptacje-programu-postepowania-naprawczego;jsessionid=BE+4Nk9HVe5G98taytLuEzwP.undefined

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BFG chyba nie udźwignie Getin Banku. Lokaty na 2,8 obecnie najlepiej oprocentowane na rynku dają do myślenia po " Wołominach" Oj wygląda to nieciekawie

   Usuń
  2. Nie pasuje ci lokata na 2,8%, to zaloz sobie na 2% albo mniej. Sa banki, które szukają takich jeleni.

   Usuń
 7. Cwana zagrywka a chodzi szczególnie o zwolnienie z podatku bankowego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy ta oferta jest z gory ograniczona czasowo i po 2 czy 3 miesiacach oprocentowanie leci w dol a karta darmowa nagle kosztuje 10zł?

  OdpowiedzUsuń
 9. zapewnić wpływ w wysokości 800 zł
  (słownie: osiemset złotych) na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” założone w ramach Akcji
  w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych (to jest kwiecień, maj i czerwiec.
  tzn., że można przelać te 800 i następnego dnia przelać gdzie indziej, czy saldo musi być odpowiednio 800/1600/2400? Rozumując dosłownie "zapewnić wpływ", więc po spełnieniu tego warunku mogę robić z kasą, co uznam za stosowne, czy mylę się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelewasz 800 zł i robisz z tym co chcesz, przelać do innego banku możesz nawet tego samego dnia.
   Gdybyś musiał zwiększać saldo, musiałby być taki zapis w regulaminie.
   Inna sprawa, że i tak warto tutaj trzymać minimum 4000 zł, w końcu nigdzie indziej nie masz stawki aż na 4%.

   Usuń
  2. dzięki za info. Minimum 4000? Właśnie skąd informacja, że można mieć 3 konta oprocentowane na 4%, skoro par.3 pkt 2 Regulaminu "Z jednego profilu w Aplikacji można założyć tylko jedno konto." Jeśli jednak można 3 (12 tys.) na 4%, to jak założyć pozostałe 2 konta?

   Usuń
  3. Stąd, że możesz założyć jedno konto, które oprócz gwarancji 4% da Ci dodatkowo bonus 120 zł za banalne trzy przelewy.
   Nikt ci jednak nie broni założyć kolejnych dwóch, na których bank da Ci tez 4%. Opisywałem to m. in. niżej:
   http://polakcan.blogspot.com/2016/03/ile-mozna-miec-kont-na-4-w-bz-wbk.html

   Usuń
  4. Racja. Przeczytałem artykuł i mam pytanie, dlaczego dwóch pozostałych nie mogę założyć z poziomu systemu? Tzn. mogę, tylko oprocentowanie 0% (jak je zamknąć?). Przeczytałem Regulamin promocji konto na 4%, gdzie w par.2 jest tak "Wniosek – wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia z usługami bankowości elektronicznej
   BZWBK24 w promocji Konto na 4%, składany za pośrednictwem Internetu, lub wniosek o Konto Godne
   Polecenia z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24, składany za pośrednictwem telefonu lub
   poprzez aplikację mobilną BZWBK24." I jak otworzyć oprocentowane na 4%?

   Usuń
  5. Też to przechodziłem. Z poziomu systemu będziesz miał 0%, zaś zakładając przez kuriera 4%.
   Byłem w oddziale by zlikwidować to ze stawką 0%. Zamknęli od razu.

   Usuń
 10. Dzięki. Wszystko jasne. Czyli ordynarnie, przez stronę WBK składam dwa wnioski i czekam na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 11. Możńa też zapłacić Blikiem 30zł i dostaniemy extra 20zł :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Opiszesz wersję z grupona? Dają jeszcze więcej :D
  Kiedy jeździ ten kurier z wubeka? Bo chciałem sobie założyć te dwa gratisowe konta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wykluczam opisu, choć na razie w kolejce jest dalszy ciąg ostracyzmu z ING.
   Jesteś pewny że możesz sobie założyć pozostałe konta z groupona po wykorzystaniu jednego?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...