czwartek, 3 marca 2016

500 zł premii w nowej atrakcyjnej promocji mBanku Zyskuj z eKontem


Ależ się nam banki rozszalały ostatnio. Promocja goni promocję, a co jedna to lepsza. Po niezwykle atrakcyjnym Millennium pora omówić co nowego przygotował mBank, tutaj bowiem z każdym miesiącem można zarobić coraz więcej.

Najpierw bank dawał 300 zł za cashback w wysokości 2%, potem 450 zł za dodatkowe ubezpieczenie AXA, zaś od marca do zgarnięcia jest nawet 500 zł. Nowa promocja potrwa w sumie przez 3 miesiące, zaś zgłaszać się można do 31 maja 2016.

Pytanie podstawowe: kto może? mBank stosuje różne definicje Nowego Klienta i są to naprawdę skrajne zapisy w regulaminie. Raz jest to osoba, która nie ma na dany dzień konta innym razem jest niczym w Aliorze, kara dożywotnia.
Dużo lepsza promocja od poprzednich
Niestety tak samo jest tym razem. Z nowej promocji może skorzystać tylko osoba, która nigdy nie miała konta w mBanku. Warunek jest zatem ostry i tylko nieliczni będą mogli skorzystać z ciekawej promocji.  
Tutaj założysz eKonto w nowej promocji z 500 zł

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? Tym razem akcję podzielono na 3 etapy:

Trzy etapy zgarnięcia bonusu na 500 zł

1) 10 zł na start
Zaczyna się niewinnie. Bank daje 10 zł za aktywację dostępu do konta przez aplikację mobilną. Mamy na to tylko 24 godziny od momentu otwarcie rachunku eKonto w taryfie standard lub plus. Ta mile widziana premia za banalną czynność była i jest w dalszym ciągu.


2) 250 zł za przelewy + płatność kartą
Począwszy od drugiego miesiąca można zdobywać cashback za płatności kartą. Trwać to będzie przez 5 kolejnych miesięcy i w każdym z nich można zarobić po 50 zł, co daje w sumie owe 250 zł.

Bardzo dobra zmiana warunku karty!:)

Cashback jest uzależniony od formy płatności. Kto użyje zwykłej karty debetowej lub kredytówki dostanie tylko 2% cashback, Kto zdecyduje się na usługę BLIK, dostanie dwa razy więcej zwrotu bo 4%. Wydać więc może dwa razy mniej by dostać ten sam zwrot. Ważne by płatności były zaksięgowane w miesiącu kalendarzowym.

Dodatkowo bank wymaga, by w każdym miesiącu dokonano przelewu na 1000 zł. To jednak nie jest trudny warunek. Ale uwaga, według regulaminu przelew nie może pochodzić z naszego rachunku. Musi on pochodzić od innej osoby, co nie powinno być właściwie problemem.


3) 240 zł na deser za darmo
Poprzednie promocje w mBanku miały słaby bonus na koniec. Za spełnienie warunków bank dawał w sumie niewiele, bo zaledwie 40 zł dodatkowego bonusu co widzimy niżej. 
 
Przedtem było o 200 zł mniej bonusu:)


Najnowsza akcja jest o wiele atrakcyjniejsza ze względu na dodatkowy bonus w wysokości aż 240 zł za spełnienie praktycznie takich samych dwóch warunków. Teraz więc o wiele bardziej opłaca się założyć konto, tym bardziej, że już od dłuższego czasu nie trzeba tutaj czekać na powrót:)

Tutaj założysz eKonto w nowej promocji z 500 zł

Na koniec warto podkreślić jeszcze jeden duży plus. Do tej pory bank wymagał płatności kartą na 200 zł, by karta była darmowa. Teraz jest... łatwiej. Wystarczy bowiem jedynie 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Super.
 
Rzadko się zdarza ostatnimi czasy, by bank zmodyfikował warunki konta i promocji na lepsze niż dotychczasowe. Ale jak widać każda reguła ma swój wyjątek. Szkoda tylko, że inne banki nie podążają tą drogą...

Regulamin promocji Zyskuj z eKontem z 500 zł

19 komentarzy:

 1. Jak rozumiem drugi warunenk uważa się za spełniony po wydaniu 2500zł, czy wystarczy tylko zasilenie konta 1000zł czy oba razem ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie użyto słówka "i" co oznacza, że spełnić trzeba oba warunki razem. Warunki są skrajne, bowiem jeden przelew to banalna czynność, nic więc dziwnego, że tak jest.

   Usuń
  2. Dlaczego 2500 skoro w regulaminie jest
   250 x 5 m-cy?

   Usuń
  3. Widocznie anonimowy założył, że będzie płacić kartą. Przy wydaniu 2500 zł można zgarnąć całe 50 zł.
   W przypadku płatności BLIK, trzeba wydać połowę tej kwoty czyli 1250 zł by zgarnąć 50 dych.
   Ot prosta matematyka z procentami:)

   Usuń
  4. Ale żeby dostać 240 na koniec to oprócz przelewu trzeba wydać 250 x 5 jak rozumiem???

   Usuń
  5. Tak, minimum to płatność na 250 zł + przelew.
   Dodatkowo trzeba spełnić jeszcze banalny warunek zdobycia 10 zł za aktywację konta przez aplikację mobilną w ciągu 24h od otwarcia rachunku.

   Usuń
  6. Dodatkowo należy w każdym miesiącu przynajmniej jeden raz zalogować się
   do aplikacji mobilnej.

   Usuń
 2. Czy jak zamknę konto i otworzę je na drugi dzień, to spełniam warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zamkniesz dziś konto, to czeka Cię 30 dniowy okres wypowiedzenia.
   Z drugiej strony bank informuje od kiedy obowiązuje promocja i jeśli na dzień startu promocji twoje konto było już nieaktywne, to się załapiesz.

   Usuń
 3. Wie ktoś, jak wyglądają sprawy podatku? Brak wzmianki o tym w regulaminie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzwoniłem - rozmawiałem z konsultantem i to jest tylko promocja dla nowych klientów. Jeśli kiedykolwiek się było stroną umowy to promocja nie będzie obowiązywać.
  Wynika to z definicji nowego klienta w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam polcan

  Wiceminister finansów stwierdził że w 2016 może upaść kilka mniejszych banków. Czy mógłbyś się do tego jakoś odnieść? Którym bankom może grozić upadek?

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wiceminister-finansow-w-16-upadnie-kilka-malych-bankow-ale-nie-przez-podatek-bankowy-3494405.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie o tym pewnie w osobnym artykule. Na pewno zagrożone są przede wszystkim Getin oraz BOŚ.

   Usuń
  2. Obiecany artykuł już jest:
   http://polakcandwa.blogspot.com/2016/03/czarny-rok-dla-rynku-czyli-czy-getin.html

   Usuń
 6. polcan
  Link pozwala złożyć konto standard a to nie pozwala wypłacać kasy z wszystkich bankomatów za darmo.Ja wybrałem no i wtopiłem. Może lepiej umieć link do ekonta z taryfą plus będzie to na pewno lepszy wybór dla innych chętnych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę wstawić konto z darmowymi bankomatami, ale taka oferta nie daje 500 zł cashback.
   Po otwarciu wniosków widać wyraźnie jakie bankomaty są darmowe:
   Euronet, BZ WBK i Planet Cash - łącznie ponad 9000 w całej Polsce.

   Usuń
 7. polcan tutaj masz link
  https://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/konta/zyskuj-z-ekontem-plus/

  OdpowiedzUsuń
 8. Otrzymał ktoś już zwrot za płatności za miesiąc czerwiec?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...