środa, 2 marca 2016

Aż do 1420 zł premii w II edycji programu w Millennium


Millennium dalej dwoi się i troi w swoich promocjach konta 360 stopni.A skoro samo konto wcale nie wygląda źle i warto je polecać ze względu na banalnie proste warunki jego utrzymania, warto o tych promocjach pisać.

Najnowsza promocja dotyczy nowego programu poleceń jaki znów uruchomił ten bank. To dopiero druga edycja, w pierwszej bank oferował max 700 zł za polecenie 7 nowych klientów. Teraz zwiększono możliwość wypłaty premii do 1360 zł.

Co zyskuje osoba polecona? Nawet jeszcze więcej. Po pierwsze w zasadzie niemały, bo aż 16,67% cashback za płatności kartą. Za to otrzyma 60 zł na start za spełnienie niewygórowanych warunków, do tego możliwość zgarnięcia tyle co polecający czyli 1360 zł

 
Dużo większy bonus dla polecającego

Kto może brać w tym udział?To się od pewnego czasu nie zmienia. Nowy klient dla banku, to w nowe j promocji taki co nie miał tutaj konta po 1 kwietnia 2015 czyli okres karencji wynosi już blisko 11 miesięcy

Tutaj założysz konto w Millennium w nowej promocji programu poleceń

Powyższy link umożliwia wam wzięcie udziału w opisywanej tutaj promocji. Przypomnę też, że poza zgarnięciem 60 zł osoba polecona będzie mogła:
 • założyć lokatę mobilną RR na 3,50% opisaną w osobnym artykule
 • założyć jeden z najlepszych kont oszczędnościowych na 2,70% 
 • brać od razu udział w opisywanym tutaj programie poleceń !
Co zatem trzeba zrobić by zdobyć bonus na start? Szczegóły widzimy niżej:

Jak widać do 30 kwietnia można przystąpić do tej promocji korzystając z linku lub pisząc na marszr1@gmail.com po kod polecający. Czasu jest więc co prawda sporo, ale warto to zrobić jak najszybciej, jeśli chcecie brać udział w bezpośrednim polecaniu:)

Następnie do 31 maja należy zaacić kartą na kwotę 360 zł. Skoro za taką płatność otrzymamy od banku 60 zł cashback, otrzymujemy tutaj stawkę zwrotu na poziomie 16,67% co znacznie przewyższa aktualne 5% z T-mobile.

Konto można po założeniu od razu polecać innym
Jednocześnie będąc nowym klientem z automatu stajecie się obecnym klientem z prawem polecania konta innym. A w ten sposób mieć możliwość zarobienia do 1360 zł dodatkowej kasy. Jak?

Dość nietypowo. Za pierwszego poleconego klienta otrzymujemy 60 zł, czyli bank wypłaca tyle samo dla obu stron. Za to za 13 kolejnych klientów możemy otrzymać po 100 zł co daje w sumie 1300 zł. Razem daje to imponujące 1360 zł.

Tutaj założysz konto w Millennium w nowej promocji programu poleceń

Podsumowując można polecić teraz dwa razy więcej klientów niż w I edycji programu. Samo konto zaś jest całkowicie darmowe przy spełnieniu dwóch banalnych warunków: jednego przelewu na 1000 zł oraz zaledwie jednej płatności kartą. Słowem fajna akcja do niezłego konta, warto więc wziąć w tym udział. 

Regulamin promocji Polecam bank Millennium - II edycja 

7 komentarzy:

 1. Wygląda rewelacyjnie, wręcz - wspaniale - na tle innych promocji...a tu żadnych komentarzy, żadnych emocji :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pierwszy to przypadek takiej sytuacji. Ale i tak chętnych nie brakuje, w końcu jak coś jest dobre to nie wymaga w zasadzie komentarzy, bo oferta broni się sama:)

   Usuń
 2. Jeżeli posiadamy konto wspólne z żoną to czy jak założymy każdy z osobna na siebie to łapiemy się na promocje? W regulaminie jest taki oto zapis
  "W przypadku Obecnych Klientów Banku posiadających wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, każdy z nich może być uczestnikiem Promocji. "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ktoś wie?

   Usuń
  2. nie doczytałem - te 60 zeta bonusa na start to tylko dla "nowych" - niestety.

   Usuń
 3. czyli, rozumiem, że za samą rejestrację w promocji oraz wydanie kartą 360 zeta do 31.05. otrzymam 60 zeta bonusu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. I od razu masz możliwość polecania by zarobić kolejne 60 zł za pierwszego i 100 zł za każdego następnego poleconego.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...