niedziela, 18 czerwca 2017

100 zl za otwarcie konta firmowego w PKO


Przybywa nam w ostatnim czasie promocji i to nie tylko dla Kowalskiego. Firmy też mają w czym wybierać, bowiem i one za założenie nowego konta na start mogą zgarnąć dodatkową kasę. 

Do tej pory zwykle bonus dla firm był tylko w kilku bankach, które raz za razem odnawiały swoją ofertę z premią dla zachęty. Teraz pojawia się nowy bank, który do tej pory nie dawał niczego dla firm, a dziś daje 100 zł.


Nowy bank daje kasę za konto firmowe

Kto może skorzystać z promocji? Banki słyną z ograniczeń co do adresatów najlepszych ofert i nie inaczej jest tym razem. Stówkę mogą zgarnąć przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą nie dłużej niż 12 miesięcy. Kto ma firmę już od ponad roku, to niestety nie skorzysta z tej akcji.

Tutaj zgarniesz 100 zł za konto firmowe w PKO jeśli działasz krócej niż rok

Powyższy link będzie aktywny do 14 lipca 2017, tego bowiem dnia kończą się zapisy do omawianej niżej promocji. Do konta wymagane jest także założenie karty debetowej.

Co zrobić by zdobyć 100 zł? W zasadzie niewiele: wystarczy bowiem tylko płatności do ZUS na kwotę 250 zł. Czynność tę należy wykonać w ciągu 30 dni od momentu uruchomienia nowego rachunku firmowego w PKO.

Oferta ma jednak pewien minus. Od uzyskanej premii trzeba będzie odprowadzić podatek co ostatnio jest rzadkością w przypadku promocji dla Kowalskiego. Podatek muszą odprowadzić zarówno osoby fizyczne jak i prawne, a to oznacza, że realny zysk będzie niższy aniżeli 100 zł.  

Warto tutaj też zwrócić na uwagę na drugi problematyczny zapis. Konto firmowe w PKO będzie bezpłatne pod warunkiem bycia aktywnym. Aktywność w tym przypadku oznacza konieczność wydawania aż 500 zł kartą debetową. Kto tego nie zrobi zapłaci za konto aż 25 zł.

Te same warunki dla kont firmowych a wyższa premia

Skoro jesteśmy przy kontach firmowych warto przypomnieć, że identyczną premię 100 zł za płatność 250 zł do ZUS daje mBank. Tamta oferta ma jednak tę przewagę, że jest to akcja specjalna, więc można zdobyć drugą premię na 150 zł od bankiera.

Dla porównania link do konta firmowego z podwójnym bonusem 150 zł + 100 zł

Akcja specjalna z mBankiem potrwa znacznie krócej, bo tylko do końca miesiąca. Tę ofertę omówiłem szczegółowo tutaj.

Regulamin promocji 100 zł dla Twojej firmy od PKO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...