wtorek, 13 czerwca 2017

Bilety do kina za założenie lokaty w... Idea bank


No i proszę. Idea bank do swojej sztandarowej lokaty dodaje teraz bonus, co do tej pory zdarzyło się tylko raz w całej ponad pięcioletniej historii bloga. Nie jest to taki bonus jak poprzednio, kiedy za założenie lokaty można było dostać 50 zł, ale jednak jest bonus.

Tym razem są to modne ostatnimi czasy bilety do kina. Dziesiąta muza przeżywa ostatnio prawdziwy renesans, promuje ją bowiem niemal każdy bank na przeróżne sposoby od zakładania kont, po płatności Blikiem.

Teraz bilety do kina można zdobyć za założenie zwykłej lokaty bez konta. Jest tylko jeden problem, promocja dotyczy jednorazowej Happy, a więc adresowana jest do nowych klientów. A to już jest problem.


Chociaż Idea bank to w zasadzie młody bank, to jednak trudno znaleźć kogoś, kto nie miał tutaj lokaty. Nic dziwnego od dłuższego czasu to tutaj można znaleźć najlepsze lokaty na rynku, więc praktycznie każdy zwolennik bezpiecznego lokowania już miał tutaj taki czy inny depozyt.

Jeśli jednak jest spośród was ktoś kto nie miał tutaj konta, albo wkracza dopiero w dorosły świat, ten może upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Jedną z nich jest najlepsza lokata na rynku, bo ze stawką 4%, zaś drugą bilety do kina.

Tutaj weźmiesz udział w akcji lokata na 4% z biletem do kina

Niesamowicie krótki jest znów okres ważności oferty. Według regulaminu będzie ona ważna niby do odwołania, ale nie krócej niż do... 14 czerwca 2017. A więc może trwać tylko jeden dzień i już jutro zniknąć. Ciekaw jestem jak długo faktycznie będzie w ofercie.

Co do samych biletów to, na szczęście tym nie jest to kino Helios lecz popularne Cinema City. Zdaniem niebieskich wartość rynkowa biletu to 34 zł, zaś nagrodą za założenie lokaty jest uzyskanie dwóch kodów uprawniających do wymiany na bilety. Więc w sumie rzekomo bonus ma wartość 68 zł.

W ostatnim czasie dużo się tutaj zmieniło na plus. Wydawało się, że niebiescy przypuszczą mocny atak na lokaty z jedynką z przodu i to dla lokat promocyjnych. Jednak od niedawna mamy tutaj lekką podwyżkę.

I o dziwo 2,50% jest dalej w ofercie. Nie ma co prawda już z oczywistych powodów lokaty na dzień dziecka, ale skarbonka plus już od dobrych kilku tygodni nie znika ze strony głównej:)

Co więcej wycofano zapowiedź obniżki na kontach dla obecnych klientów. Pozostaje pytanie czy to sygnał lepszych czasów czy też kolejna czasowa promocja?

Uwaga:
Tuż po opublikowaniu tego artykułu pojawiła się jeszcze lepsza wakacyjna oferta lokaty happy z... bonem w wysokości aż 200 zł na fly.pl, o czym więcej dziś na PP3.

Regulamin promocji Happy Seans za lokatę Happy w Idea bank

Ciąg dalszy:  200 zł na wakacje od fly.pl za lokatę na 4%

2 komentarze:

 1. "Tuż po opublikowaniu tego artykułu pojawiła się jeszcze lepsza wakacyjna oferta lokaty happy z... bonem w wysokości aż 200 zł na fly.pl, o czym więcej dziś na PP3."
  Artykuł wycofany czy nieaktualny?
  Bo link przekreślony, na PP3 nic nie widzę...

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyłapałeś ciekawą sprawę. Artykuł mało kto czyta bo sprawa mało kogo dotyczy.
   Artykuł na PP3 jest... wstrzymany. Idea bank nieoczekiwanie po dwóch godzinach po publikacji zakazało rozpowszechniania informacji o lokacie z gigantycznym bonusem.

   Podobno dziś ma się ukazać zmodyfikowana wersja lokaty happy z fly.pl, przypuszczam, że bon nie będzie już taki pokaźny. Ciekaw jestem co wymyślą po tej ewidentnej wpadce:-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...