środa, 14 czerwca 2017

Albo odpuszczasz albo odbierasz 100 zł premii w ofercie dla młodych


Większość promocji opisywana na blogu adresowana jest dla każdego, zdarzają się jednak także okazje dla młodych. Najnowsza z nich nasi chwytliwy tytuł: albo odpuszczasz, albo odbierasz 100 zł. 

Stówka bez wątpienia bardzo się przyda każdemu, kto zaczyna doić banki. Zacząć można niemal w dowolnym wieku po osiągnięciu pełnoletności. Niniejsza oferta jest dedykowana osobom w wieku 18-24 lat, więc nawet część studentów się tutaj nie załapie. 

Tylko dla osób w wieku 18-24
Z promocji jak widać wyklucza się nawet osoby niepełnoletnie, bowiem w zestawieniu opłat za konto mamy przedział wiekowy 13-24. Mimo tak młodego wieku, bank i tak robi tutaj kolejne wykluczenia.


W definicji nowego klienta widnieje dość oryginalny i niespotykany dotąd zapis. Oferta jest dla osób, które nie miały tutaj konta od 1 stycznia 2016. Do tego  typowego zapisu mamy dodatkową adnotację: brak ror lub KO o numerach 1140 2004 lub 1140 2017. Na szczęście nie jest to istotne, jak się zamknęło konto w 2015, to można brać udział

Tutaj założysz eKonto m i zgarniesz 100 zł od banku

Jak zgarnąć premię? Młodzi jak zwykle mają ułatwione warunki i nie trzeba tutaj robić żadnych przelewów. Bank wychodzi z założenia, że takie osoby nie otrzymują jeszcze wynagrodzenia, więc wymagane są jedynie dwie banalne rzeczy.

Są nimi: jedno logowanie do bankowości ale mobilnej, młodzi używają bowiem komórek zawsze i wszędzie. Do tego wystarczy pięć płatności kartą na dowolną kwotę i to wszystko. Za obie czynności bank nagrodzi klienta 50 zł, a że promocja potrwa przez dwa miesiące, to w efekcie można zdobyć stówkę.

Ilustruje to lepiej poniższa tabela:

Graficzne przedstawienia zgarnięcia premii w mBanku

Jak widać stówka jest praktycznie za darmo. Warto jednak pamiętać, że przedział wiekowy 18-24 do którego adresowana jest ta promocja sam w sobie dzieli się na dwa przedziały:
  • 18-20 lat: tutaj wszystko jest za darmo
  • 21-24 lat: mogą być dwie opłaty których łatwo uniknąć
Jakie to opłaty widzimy niżej. Pierwszą z nich z definicji unikamy bowiem skoro promocja wymaga 5 płatności tym samym unikamy płacenia 4 zł za kartę. Druga opłata to wypłacanie drobnych kwot z bankomatów za co bank chętnie pobierze aż 1,30 zł. Warto więc wypłacać większe kwoty niż 50 zł lub wcale tego nie robić, a wypłacać kartą z innego banku.

 
Przedział wiekowy 21-24 może mieć dwie opłaty


Większą premię mogą zdobyć osoby mające ponad 24 lata, dla nich bowiem bank przewidział bonus w wysokości nawet 600 zł. Trzeba przyznać, że faktycznie zrobiło się lepiej z eKontem jak twierdzi bank - szczegóły omawiałem niedawno tutaj.

Regulamin promocji zyskaj 100 zł z eKontem m

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...