piątek, 16 czerwca 2017

Konto dla graczy w trzeciej wersji akcji specjalnej darmowego konta z 400 zł za Podwójną zdobycz


Przed tygodniem omówiłem dwie równoległe akcje specjalne z darmowym kontem Optymalnym. Obie jeszcze trwają, a już ruszyły dwie kolejne akcje specjalne i to znów do tego samego konta Optymalnego. W każdej z nich można zgarnąć 400 zł:)

O trzeciej opcji 100 zł do Rossmana oraz 300 zł w promocji konta dziś na PP3. Tutaj omawiam czwartą opcję z kontem dla... graczy. Jest więc w czym wybierać, zaś opcja dla fanów gier komputerowych to całkowita nowość.

Czwarta akcja specjalna do tego samego konta:)
Jeżeli chodzi o adresatów, to konto w Paribas może otworzyć osoba, która nie miała tutaj konta od 26 listopada 2016. A więc identycznie jak w przypadku wariantu z allegro lub bonprix omówionych przed tygodniem.

Tutaj założysz konto dla gracza w Paribas i zgarniesz podwójną premię

Podczas rejestracji w promocji jak zwykle zostawiamy na dedykowanej stronie swój mail dla organizatora promocji. Powyższy link będzie aktywny tylko do 19 czerwca 2017, czyli tylko do poniedziałku. Po rejestracji należy otworzyć konto z linku jaki przyjdzie na naszego maila w terminie do 30 czerwca 2017.

Jak zgarnąć premię?1. Gra w prezencie
Wystarczy spełnić warunki w lipcu, by w nagrodę liczyć na grę do wyboru. Można wybrać jedną z 192 gier dostępnych na gog.com. Jest tam miedzy innymi trzecia wersja popularnego Wiedźmina, Durkest Dungeon i wiele innych, które możecie przejrzeć na dedykowanej stronie zamieszczonej wyżej.

Przykładowe gry do wyboru

Jakie warunki należy spełnić w lipcu? Te co w każdej innej z czterech dostępnych możliwości, a więc:
 • zrobienie przelewu na 1000 zł
 • zrobienie zakupów na 300 zł
Warunki nietrudne do spełnienia dla każdego:)


Druga premia pochodzi od standardowej promocji Paribasa

2. 300 zł od Paribas
Druga premia to standardowa akcja Paribasa, ułatwiona w stosunku do poprzedniej promocji z iKontem. Nowe konto Optymalne jest o wiele ciekawsze z kilku powodów. Po pierwsze jest darmowe, a po drugie premię zdobyć o wiele łatwiej. 

Samo konto Optymalne omawiałem już szczegółowo w osobnym artykule tutaj. Dla leniwych, przypomnę w skrócie, że należy:
 • płacić kartą do konta przez rok
za płatności dostaniemy 2% zwrotu przez 12 miesięcy. W ciągu jednego miesiąca możemy liczyć maksymalnie na 25 zł, więc w skali roku daje to nam owe 300 zł.

Tutaj założysz konto dla gracza w Paribas i zgarniesz podwójną premię

Po raz pierwszy mamy istny zalew akcji specjalnych do jednego i to darmowego konta. Takiego wyboru z podwójną premią nie było dotąd nigdy i praktycznie każdy wybierze sobie coś dla siebie. Jak widać sprawdza się pomysł Citi, który jako pierwszy zaczął taki zalew promocji dla kart kredytowych.

Darmowe konto z podwójną premią - to jest ok

Od niedawna Citi nieco zmieniło promowanie swoich kart i widoczny jest już nieco gorszy bonus. Zapewne podobnie będzie z Paribasem, ale póki co mamy pierwszy zalew bez żadnych haczyków, więc warto wybrać dla siebie taki bonus jaki pasuje nam najlepiej.

Podsumowując warto podkreślić, że chociaż mamy 4 warianty jednocześnie, to pierwsze trzy kończą się już za kilka dni w poniedziałek, więc czasu na wybór gry/allegro/bonprix jest mało. Jedynie zwolennicy Rossmana mają czas do 10 lipca 2017  o czym więcej na PP3.

1. Regulamin promocji Konto dla gracza w Paribas
2. Regulamin promocji Paribasa dla 300 zł premii z darmowe konto Optymalne

2 komentarze:

 1. Mam takie pytanie odnośnie konta profit 2,5% w Millenium, korzystam obecnie z 2 edycji, pierwsza wpłata była 16 maja + dopłaty 17, 25 i 26 maja i teraz chciałbym wyzerować konto na dzień 24 czerwca (pod 3 edycję) i wpłacić wszystko z powrotem 26 czerwca i teraz pytanie czy jak upłynie 92 dni promocji w 2 edycji to przystąpię automatycznie do 3 edycji w okolicy 17 sierpnia?

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak,w okolicach 17 sierpnia przystąpisz automatycznie do 3 edycji promocji. Oczywiście jeśli będą środki na KO w tych dniach.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...