środa, 21 czerwca 2017

Do 800 zł w potrójnej akcji specjalnej zgarnij premię z mBank, bankierem oraz fly.pl


Przed nami iście gorący okres promocji. Po świetnych ofertach w Nest bank, gdzie po raz pierwszy mamy bonus gotówkowy oraz Deutsche bank, który może z powodzeniem zastąpić WBK przychodzi kolejna z rekordowym bonusem.

Już niedawno omówiona odświeżona oferta mBanku, gdzie bonus podniesiono dwukrotnie do 600 zł okazał się być najobfitszy spośród bankowych promocji. Teraz można go podbić o kolejne 200 zł w nowej akcji specjalnej:)

Nowa najobfitsza akcja specjalna z bonusem do 800 zł

Zwykle w akcjach specjalnych mBank ma straszny bałagan w terminach. Tym razem tak nie jest i wszystkie terminy jakie wprowadzono przy ofercie z 600 zł pozostają bez zmian. A więc przede wszystkim nowy klient to taki co nie miał tutaj konta od 1 stycznia 2016.

Kto zatem nie miał tutaj konta od blisko 1,5 roku może z powodzeniem brać udział. Oczywiście z racji że nie jest to promocja banku lecz akcja specjalna, rejestracji należy dokonać przez dedykowany link.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z potrójnym bonusem do 800 zł w mBank

Link będzie aktywny dość długo bo aż do połowy wakacji czyli 31 lipca 2017 tak samo jak w promocji bankowej. Tutaj przy rejestracji zostawiamy nasz mail, zaś samo konto zakładamy z linku jaki przyjdzie na podany adres mailowy.


1. 100 zł od bankiera
Jakie wymagania stawia organizator? Jak zwykle o wiele łatwiejsze aniżeli sam bank. Trzeba bowiem zrobić tylko 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w miesiącu w którym założymy konto lub w kolejnym. Słowem łatwo i przyjemnie:)


2. 100 zł do fly.pl
Co ciekawe nie trzeba robić nic ponadto by zdobyć kolejną stówkę do fly.pl. Wystarczy poprzedni warunek 5 płatności, by zdobyć bon o wartości do fly.pl. Wakacje tuż tuż więc taki bon przyda się dla każdego kto lubi podróżować.


3. Do 600 zł od mBanku
Trzeci bonus to już standardowa promocja mBanku, który podwyższył niedawno często krytykowany niski cashback z 2% na ciekawszy bo 4%. Szczegóły tej promocji omówiłem w osobnym artykule do którego możecie zajrzeć, niżej streszczę jednak wymagania.

Trzy warunki dla otrzymania do 600 zł zwrotu
Po pierwsze aby zdobyć premię trzeba w każdym miesiącu:
 • przelać sobie 1000 zł na konto
 • zalogować się raz do bankowości mobilnej 
 • wykonać płatności na minimum 250 zł
Warunki są jak widać bardzo łatwe do spełnienia.

W sumie promocja ma potrwać przez 6 miesięcy i w każdym z nich można zdobyć po 100 zł co w sumie daje max 600 zł. To oczywiście wymaga wydania większej kwoty aniżeli wymagane 250 zł. 

Aby dostać jakikolwiek zwrot należy wydać minimum 250 zł, ale oczywiście im więcej wydamy, tym większy cashback będzie nam przysługiwać. W lato z pewnością więcej wydajemy czy to na remonty czy wyjazdy, więc fajnie będzie odzyskać część z wydanej kasy:)

Warto jednak przestrzec przed kilkoma opłatami, które na szczęście łatwo uniknąć;
 • przelew 1000 zł zwalnia nas z opłaty 5 zł za konto
 • 5 transakcji kartą zwalania z opłaty za kartę wynoszącą 4 zł
 • wypłata gotówki niższej niż 100 zł w bankomacie: 1,30 zł
Biorąc udział w promocji niejako z automatu unikamy opłat, warto mieć jednak na uwadze, że bank zastawia takie pułapki.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z potrójnym bonusem do 800 zł w mBank

Podsumowując mamy całkiem sympatyczną w banku, który jak dla mnie jest typowym bankiem typu wejść, zgarnąć premię i zamknąć konto. Swoją premię zgarnąłem w roku ubiegłym i czekam na amnestię by zgarnąć podobną premię jak opisana wyżej.

1 Regulamin promocji zgarnij premię z eKontem dla 100 + 100 zł
2 Regulamin promocji Lepiej z eKontem dla 600 zł

8 komentarzy:

 1. Polcan jak nie masz oczym pisać to możesz napisać o idea hubexpress. Dają darmowe bilety dla wszystkich klientów ideabank na pociąg Warszawa-Wrocław,Wrocław-Warsza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tematów ostatnio nie brakuje, bo też tyle ofert specjalnych co ostatnio to nigdy nie było. I takie zawsze mają pierwszeństwo przed jakimikolwiek dziwolągami ze stajni niebieskich, których tutaj nie brakuje.

   Usuń
 2. Witam mam kłopot dotyczący z wyplata nagrody 100zl od Bankiera do fly.pl otrzymałem czy mogę tutaj uzyskać pomoc napisałem już kilka e-maili co prawda odpisują mi maja ciągle jakiś problem na początku nie dostałem wiadomości aby wypełnić dane do przelewu żeby otrzymać nagrodę później już otrzymałem na email info z kodem do fly.pl to znów nie mogłem wypełnić w dalszym ciągu danych do przelewu po zalogowaniu na koncie zgranijpremie z e-kontem jak juz odblokowali po sprawdzeniu ze spelnilem wszystkie warunki promocji zeby wypelnic dane do przelewu teraz pani pisze ze cyt. "Przy Pana adresie mailowym w panelu jest tylko imię - uprzejmie prosimy o uzupełnienie również nazwiska."
  Bardzo proszę o pomoc o jaki profil chodzi bo po zalogowaniu na zgarnijpremie.pl nie mam możliwości żadnych aby dokonać zmiany i trochę nie smaczne to się robi i jak postępują

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwróciłem się z zapytaniem bezpośrednio do bankiera i dostałem odpowiedź:
   'Bankier.pl jest z Panem w stałym kontakcie i dąży do jak jak najszybszego rozwiązania problemu.'
   Udało się rozwiązać problem?

   Usuń
 3. Tak jak najbardziej dziękuje za pomoc

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam ponownie niestety jestem w stałym kontakcie z bankier.pl lecz wypłaty nagrody nadal brak przykre to ze ciagle maja wymówke na kazde zapytanie dlaczego nadal nie otrzymałem z dnia 24.01.2018 cytuje "Dziękuję. Ja już piszę do
  naszych informatyków, aby w Pana imieniu wpisali nazwisko do
  systemu promocji."
  Nadal brak informacji kolejny email z 25.01.2018 cytuje "Panie Damianie nastąpił błąd ludzki. Wczoraj nie było mnie w
  biurze i dziś już udało mi się wszystko wyjaśnić. W związku z
  ręcznym uzupełnianiem Pana danych personalnych, numer Pańskiego
  konta został wycofany z paczki przelewów, która była zlecana w
  zeszły piątek i zrealizowana w poniedziałek. Otrzymałam jednak
  dziś zapewnienie mojego przełożonego, że nie wyjdzie dziś z
  pracy, dopóki nie zleci wypłaty Pańskiej premii.

  Mam nadzieje ze tutaj badz przez mbank uzyskam jakąś pomoc w uzyskaniu tej nagrody nadmienie ze przy wypelnianiu danych do przelewu wszystko wypelnilem do dnia dzisiejszego zero wyplaty i zbywaja temat wypłaty po kontakcie tel.z Pania z bankier.pl ze sesje ze za godzine zamykają i przelew wyjdzie po czym nie ma nadal wypłaty nagrody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem jak wygląda Twoja sytuacja i podobno dziś masz otrzymać przelew zlecony w piątek.
   Daj znać czy przelew doszedł.

   Usuń
 5. Tak otrzymałem nagrode na konto dziękuję za pomoc jeszcze raz

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...