piątek, 9 czerwca 2017

Podwójna zdobycz znów do zgarnięcia czyli powrót akcji specjalnej 400 zł z Paribasem wersja 1 z bonprix.pl


Niedawno mieliśmy na blogu świetną akcję specjalną z Paribasem Podwójna zdobycz, która miała potrwać do 19 czerwca, a skończyła się przed czasem. Kto przegapił tę akcję jeszcze nie jest na straconej pozycji, bo podobna akcja wróciła.

Podobna bowiem premia nieco się zmieniła tym razem. Znów mamy do zgarnięcia dwa bonusy jak poprzednio: jedną od organizatora i jedną od banku. Tyle że tym razem do zdobycia jest bon na 100 zł i to w... dwóch wersjach.

Wersja nr 1 z bonem do bonprix.pl

Uwaga:
Niżej omawiam wersję nr 1 z bonem do bonprix. Jednocześnie na PP3 prezentuję wersję nr 2 z bonem do allegro.pl w wersji dla rodzica.

Kto może brać w tym udział? Tutaj jest fajnie, bo do promocji mogą przystąpić osoby, które tylko od pół roku nie miały konta w Paribasie. Ściślej chodzi o datę 26 listopada 2016, a więc nieco więcej niż pół roku.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji Podwójna zdobycz i zgarniesz 400 zł

Link rejestracyjny ma być aktywny tak jak poprzednio do 19 czerwca 2017. Ma być, nie wiadomo jednak czy tak jak poprzednio oferta nie zniknie przed czasem, bowiem bank znów przewidział tylko 1000 kont. Jak zwykle zostawiamy tam swój mail i z linku jaki otrzymamy zakładamy konto. Na to mamy czas do 30 czerwca 2017.

Jak zgarnąć premię?

Harmonogram premii od organizatora

1. Bon 100 zł do bonprix.pl
Warunek zdobycia bonu na 100 zł do popularnego sklepu bonprix.pl nie jest jakoś szczególnie skomplikowany. Ot bankowa klasyka przelew + płatności kartą. Dokładniej należy w lipcu:
  • zrobić przelew na 1000 zł
  • zrobić zakupy na 300 zł
A więc bez wątpienia w zasięgu każdego. 

Dodatkowy bonus od banku

2. 300 zł od Paribas
Druga premia to standardowa akcja Paribasa, ułatwiona w stosunku do poprzedniej promocji z iKontem. Nowe konto Optymalne jest o wiele ciekawsze z kilku powodów. Po pierwsze jest darmowe, a po drugie premię zdobyć o wiele łatwiej. 

Samo konto Optymalne omawiałem już szczegółowo w osobnym artykule tutaj. Dla leniwych, przypomnę w skrócie, że należy
  • płacić kartą do konta przez rok
za płatności dostaniemy 2% zwrotu przez 12 miesięcy. W ciągu jednego miesiąca możemy liczyć maksymalnie na 25 zł, więc w skali roku daje to nam owe 300 zł.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji Podwójna zdobycz i zgarniesz 400 zł

To powinno być oczywiste w każdym banku
 Mamy zatem powrót popularnej akcji typu kto pierwszy ten lepszy i prawdopodobnie znów zaczyna się ona przed czasem. Być może ta akcja znów powróci, nigdy jednak nie wiadomo, czy kolejna nie będzie znów zmodyfikowana...

Regulamin promocji modne konto

Ciąg dalszy: Podwójna zdobycz w akcji specjalnej w Paribas w wersji z allegro

1 komentarz:

  1. Mała uwaga co do tego banku. Biorę udział w poprzedniej promocji i zaledwie po dwóch dniach od otwarcia konta została mi pobrana opłata za kartę 12 zł. (i z tego co wiem nie tylko mi pobrali). Oczywiście złożyłem reklamację i opłata została zwrócona, jednak trzeba się liczyć z takimi sytuacjami zakładając konto w tym banku.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...