czwartek, 22 czerwca 2017

5% cashback oraz 250 zł do fru.pl na karcie Mastercard Travel w T-mobile


Mamy chyba obecnie złoty okres promocji bankowych. Do trzech bardzo fajnych promocji omówionych w tym tygodniu dołącza kolejna, z której grzech nie skorzystać. 

Dla przypomnienia, od maja tego roku T-mobile nieco utrudnił bardzo popularny cashback w wysokości 5% na swoim sztandarowym koncie Premium lub Freemium. Utrudnił, bowiem dla przyjemnego zwrotu z zakupów wymaga posiadania karty kredytowej.

Za nami pierwszy miesiąc testowania i muszę przyznać, że nie odczułem praktycznie żadnej zmiany. Dalej można bez problemu zgarniać co miesiąc 25 zł za wydanie 500 zł. Tyle tylko, że zamiast karty debetowej warto teraz płacić kartą kredytową.

Voucher na 250 zł do fru za kartę dającą 5% cashback:)
Sama karta kredytowa Mastercard Travel jest całkowicie bezpłatna w nowej promocji. A na dodatek teraz można dodatkowo zarobić na niej na start. Bank bowiem przyzna nawet 250 zł do fru.pl za wydanie nią niedużej kwoty 300 zł:)

Link do karty kredytowej z 5% cashback oraz 250 zł do fly.pl w T-mobile

Promocja nie potrwa długo, skończy się bowiem już w przyszły piątek 30 czerwca 2017. Jest to więc niemal ostatni moment na to, by zdobyć fajny bonus na wakacje oraz korzystać z przyjemnego cashback w wysokości 5% co ma tutaj miejsce już od dłuższego czasu.

Kto może złożyć wniosek o tę kartę? Jeżeli chodzi o cashback w wysokości 5% to nie ma znaczenia, może to uczynić każdy bez wyjątku. Natomiast jeśli komuś zależy na zgarnięciu vouchera na 250 zł do fru.pl ten nie mógł mieć do tej pory żadnej kredytówki w T-mobile.

Poza 250 zł na start można łatwo zgarniać 300 zł co roku:)

Dla mnie zachętą do wyrobienia sobie kredytówki w T-mobile był sam fakt zamiany debetówki o czym pisałem w artykule Jak podkręcić zysk na koncie w T-mobile. Wszak dzięki niej można zarabiać podwójnie: na cashbacku oraz na darmowym grace period.

Jeżeli nie masz jeszcze konta Premium z 5% cashback tu je możesz założyć

Teraz jak widać zarobić można na niej potrójnie. Poza 5% zwrotu i korzystaniem z darmowego kredytu przez 58 dni mamy przecież 250 zł za wydanie 300 zł czyli ponad 80% zwrotu co jest rzadkością w promocjach bankowych. Należy to zrobić w następnym miesiącu po jej aktywacji. Więc jak ktoś aktywuje jeszcze w czerwcu, to w lipcu powinien zapłacić nią na 300 zł.

Regulamin wyklucza powyższe płatności

Nie wszystkie płatności kartą są akceptowane. Na powyższym screenie możecie zobaczyć jakie płatności nie są brane pod uwagę. To typowe zakazy spotykane dość często w bankach, na szczęście markety, gdzie najczęściej dokonujemy zakupów, nie są tutaj brane pod uwagę.


Kto spełni nietrudny warunek, dostanie od banku voucher o wartości 250 zł dla minimum 2 osób na fru.pl na wybrany Citi Break. Kod takiego vouchera dostaniemy na komórkę w postaci wiadomości sms. Dzięki temu cena wybranej usługi zostanie pomniejszona o 250 zł.

Link do karty kredytowej z 5% cashback oraz 250 zł do fly.pl w T-mobile

Uwaga:
Dla przypomnienia karta kredytowa w T-mobile jest darmowa według innego regulaminu, który zamieściłem pod koniec artykułu pod nr 2. Ta równoległa promocja mówi, że karta będzie darmowa, jeśli zamówimy ją w terminie do 30 listopada 2017.

Warto też przypomnieć o innej bardzo fajnej promocji w T-mobile. Bank rozdaje bowiem darmowe karty SIM na której mamy 20 GB internetu.

 Tutaj zamówisz darmowy starter Best in test na 20 GB

Tę promocję omawiałem całkiem niedawno tutaj i bez wątpienia jej największym atutem jest fakt, że nie trzeba się nawet umawiać z kurierem. Wystarczy na wniosku zostawić swoje dane adresowe i po kilku dniach znajdziemy darmową kartę w skrzynce pocztowej - do wykorzystania do końca rozpoczynających się jutro wakacji.


1. Regulamin promocji Fru z kartą kredytową
2. Regulamin darmowej karty kredytowej w T-mobile

9 komentarzy:

 1. "Utrudnił, bowiem dla przyjemnego zwrotu z zakupów wymaga posiadania karty kredytowej."
  Nieprawda, można mieć limit w koncie! Dla klientów T-mobile (abonament) jest nawet przez rok bezpłatny. A zwykły to 30zł za rok, czyli troszkę ponad jeden miesiąc cashback i się zwraca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to ciekawa opcja. Od niedawna mam limit w Millennium, ale po roku trzeba go zamknąć, więc być może warto będzie otworzyć nowy tutaj...

   Usuń
 2. Nowe korzyści z konta oszczędnościowego w T-mobile UB :
  " 0 zł za prowadzenie konta
  3% w skali roku na koncie PLN przez pierwsze 3 miesiące dla nowych klientów
  2% w skali roku na koncie PLN do końca bieżącego roku dla klientów przelewających swoje wynagrodzenie". Dotyczy to 50 000zł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marcin - czy to juto trzeba wyzerować KO w Mille aby mieć w nowej promocji wyższy % ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, napisałem to nawet w pierwszym zdaniu w artykule na PP3.

   Usuń
 4. Inna beczka.
  O wielokrotnym dawnym bohaterze bloga - SK Banku:
  http://www.rmf24.pl/news-gigantyczne-wyludzenia-z-sk-banku-i-banku-spoldzielczego-w-n,nId,2409093

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale te 5% dla tej karty to tylko od płatności zagranicznych..."Bank w ramach Promocji zwraca Uczestnikowi 5% wartości bezgotówkowej transakcji zagranicznej"

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o potwierdzenie. Czy jeżeli zamknąłem kartę debetową poprzez system transakcyjny i zawnioskowałem o wydanie karty kredytowej, to wydatki kredytówką będą wliczone do uzyskania moneyback 5% na dowolne płatności (nie tylko zagraniczne)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Odkąd dowiedziałem się, że jest taka możliwość używam tylko kredytówki. Debetów służy mi tylko do wypłat z bankomatu.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...