poniedziałek, 19 czerwca 2017

Nest konto z bonusem do 325 zł w nowej limitowanej akcji specjalnej


Do licznej już liczby akcji specjalnych dochodzi nam kolejna. Tym razem Nest bank wraz z nowym organizatorem pozwala na zgarnięcie podwójnej premii za założenie jednego z najlepszych, darmowych kont na rynku.

Do zgarnięcia jest niemało bo nawet 325 zł. Ta kwota została podzielona na dwie części: łatwiejszą i trudniejszą do spełnienia. 

Kto może skorzystać z tej promocji. Tutaj niestety należy postawić Nest bank duży minus - z promocji bowiem nie mogą brać udziału osoby, które miały już tutaj konto. Nie ma żadnej amnestii, żadnego terminu w jakim należało zamknąć konto. Miałeś ror u rudych lub ich poprzednikach, to po ptakach.

Fajna premia za dobre konto chociaż dość trudna do zdobycia

UWAGA - akualizacja:
Dostałem informację, że osoby które posiadały konto w FM bank, BiZ bank lub Smart bank czyli poprzednich brandach MOGĄ brać udział w niniejszej promocji. Odpowiednie poprawki zostały naniesione do regulaminu:)

Ciekaw jestem jak długo bank będzie tak zatwardziały. Wiele osób zakłada tu konto tylko po lokatę na 4%, która jest dostępna dla każdego nowego i w ten sposób traci szansę na zdobycie bonusu, bowiem lokata wymaga założenia konta.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z Nest bank po max 325 zł premii

Czasu nie jest zbyt dużo link bowiem czynny będzie tylko do 30 czerwca 2017. Można jednak pójść o zakład, że akcja skończy się wcześniej. Ostatnio zapisy skończyły się już po trzech dniach, chociaż przewidziano 1000 sztuk nagród. Tym razem jest jeszcze mniej bo zaledwie 800 sztuk, więc zapewne jeszcze w tym tygodniu akcja będzie zamknięta.

Co trzeba zrobić by 325 zł trafiło do naszej kieszeni?

Trochę niedopracowany harmonogram akcji - brak dat

1) 75 zł za płatności kartą
Pierwsza część bonusu to typowy, bankowy standard dla premii. Należy założyć konto w Nest bank i robić zakupy kartą do konta. Po wydaniu w zasadzie niewielkiej kwoty bo tylko 150 zł nabywamy prawo do zwrotu 50%, czyli 75 zł. Mamy na to 60 dni od momentu złożenia wniosku o Nest konto.


2) 250 zł za polecanie konta
Druga część bonusu jest nieco trudniejsza do zdobycia należy bowiem polecić konto innej osobie. Przypomina to nieco program poleceń Toyoty bank, można bowiem otrzymać 50 zł za jedną osobę. Maksymalna liczba poleceń to 5 osób, stąd owe 250 zł w podtytule.Podobnie jak w przypadku Toyoty polecanie polega na wygenerowaniu linku polecającego przekierowującego do strony promocyjnej. Nest bank nie ma jeszcze rozbudowanej bazy klientów jak inne banki, więc polecić konto i zgarnąć dodatkowy bonus będzie łatwiej niż gdzie indziej.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z Nest bank po max 325 zł premii


Dla przypomnienia, konto w Nest bank to jedno z nielicznych na rynku całkiem darmowych kont. Nie ma tutaj jak w innych bankach haczyków przy zerach oznaczających, że za zero będzie jeśli spełnimy taki a taki warunek. Tutaj zero to faktyczne zero:)


W Nest zero to faktycznie zero bez dodatkowych warunków

Regulamin promocji Nest konto z bonusem

21 komentarzy:

 1. złożyłam wniosek, wybrałam przelew z BZW BK – ale po przekierowaniu na stronę banku wyskakuje:
  PROSZĘ SPRÓBOWAĆ PÓŹNIEJ
  Serwis czasowo niedostępny
  Na jaki nr konta mam wykonać przelew inicjujący 1zł, skoro na mail przyszedł mi tylko nr wniosku bez nr konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy,
   zgłosiliśmy problem w banku.
   Odpowiemy możliwie najszybciej co zrobić w takim przypadku.
   Bardzo prosimy, aby w dalszej korespondencji kontaktowała się Pani z nami mailowo na adres: bonus@ebrokerpartner.pl - odpowiadamy możliwie najszybciej.
   Pozdrawiamy
   eBrokerPartner

   Usuń
  2. Witamy ponownie,
   Pani wniosek jest obecnie na statusie "weryfikacji". W przeciągu 24 godzin nastąpi kontakt ze strony banku i będzie mogła Pani zadecydować, czy chce Pani kuriera, czy anulować wniosek i złożyć jeszcze raz.

   Drugą szybszą opcją jest kontakt z infolinią banku, anulowanie wniosku (trzeba podać numer OTE) i złożenie wniosku jeszcze raz.
   Pozdrawiamy
   eBrokerPartner

   Usuń
 2. Nie w temacie - czy ktoś z Was otrzymał 75 zł zwrotu w tym miesiącu z Citi w promocji za założenie konta? Miało być 75*4=300.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja otrzymałem, myślę że trzeba do nich maila napisać, albo zadzwonić. Może coś się gdzieś zawieruszyło..

   Usuń
  2. Przed chwilą sprawdziłem, też nie dostałem.

   Usuń
  3. Ja też jeszcze nie.

   Usuń
 3. Szkoda CZASU i ATŁASU na tych siermiężnych "bankowców"z NEST Bank. Ich System i rozumowanie ... to ŚREDNIOWIECZE

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli dla kogos kto nie poleca, bo nie ma komu, jest tylko 75zl, czyli bardzo slabo w porownaniu do innych promocji w bankach, gdzie sa spore zwroty za wydawanie karta przez pare miesiecy (300 czy nawet 600zl)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli dla kogos kto nie poleca, bo nie ma komu, jest tylko 75zl, czyli bardzo slabo
   x
   75 zł to już coś, chyba pierwszy raz dają gotówkę, wcześnie to pizza i kino :) Pamiętaj, że to całkowicie DARMOWY bank. Ja jak zakładałem konto w pierwszych dniach jego istnienia nie dostałem nic, poza chyba fajną lokata i dobrym KO. Zresztą Konto Oszczędnościowe sobie do dziś chwalę, mam 2,2% do 50K. Teraz chyba też jest dobra lokata na start u nich...

   Usuń
 5. a jak liczą te pierwsze 800 wniosków?
  Złożyłam dziś rano wniosek, ale przekierowanie na automatyczny przelew z banku się zacięło, telefonicznie potwierdziłam, że chce kuriera, wiec teraz muszę na niego czekać 5 dni roboczych - od kiedy będą liczyć datę faktycznego założenia konta? - od daty złożenia wniosku - oczywiście później potwierdzonego przelewem/kurierem? bo w tej sytuacji nie wiem czy się zmieszczę w tej puli 800 ???

  OdpowiedzUsuń
 6. Witamy,
  akcja zakończy się w momencie osiągnięcia 800 otwartych kont. Jeśli złożyła Pani wniosek w okresie trwania promocji zostanie to Pani rozliczone, nawet jeśli promocja skończy się szybciej niż jest planowane.
  Pozdrawiamy
  eBrokerPartner

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy zakładaniu konta przez link promocyjny eBrokerPartner bonus załozyłem konto lecz przez lagowanie strony nie zaptaszkowałem karty do konta.Warunkiem otrzymania premii jest wydanie kartą 150zł.Pytanie do organizatora eBrokerPartner czy wystarczy przez infolinie zamówić kartę do konta i spełnić warunki czy na nowo zamknąć konto i otwierać ponownie?

   Usuń
  2. Witamy,
   zgodnie z tym co Pan napisał warunkiem przyznania BONUSU jest zalogowanie do bankowości elektronicznej oraz transakcja/e kartą na min 150. Proszę domówić kartę do konta przez infolinie.
   Pozdrawiamy
   eBrokerPartner

   Usuń
 7. czy link do promocji już nie działa czy tylko ja mam problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem przed momentem - link działa bez zarzutu.

   Usuń
 8. Tak to prawda wczoraj rano udało mi się złożyć wniosek i dokonać przelewu. Niestety coś chyba poszło nie tak bo dziś otrzymałem zwrot przelewu. Nikt nie przysłał informacji czy konto otwarte czy nie. Jeśli nie to jakiego powodu. Zero telefonu czy maila. We wniosku zaznaczyłem opcje kontaktu z bankiem w razie problemów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witamy Panie Krzysztofie,
  bardzo prosimy o PILNY kontakt mailowy na adres: bonus@ebrokerpartner.pl
  Proszę w wiadomości, jeśli Pan ma możliwość przesłać numer wniosku OTE......
  Pozdrawiamy
  eBrokerPartner

  OdpowiedzUsuń
 10. Założyłem w/w konto. Wszystko ok. Założyłem lokatę witaj na 6 miesięcy. Po kilku minutach zorientowałem się, że jest dodatkowy warunek by przelewać wynagrodzenie. Zerwałem lokatę i chciałem założyć na 3 miesiące. Niestety nie ma takiej możliwości. Dzwoniłem na infolinię oraz napisałem reklamację i także bez efektu. Myślę że bank raczej powinien iść na rękę klientowi. Formalnie mają rację ale niesmak zostaje. PO zgarnięciu premii za płatność kartą będę się od nich zwijał.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nest Rodzinne Oszczedności – czy jak złożę dziś wniosek, to deklarowaną kwotę muszę wpłacić w tym samym miesiącu, czy w następnym, bo w regulaminie jest zapis że chyba od następnego mca po otwarciu tego konta ?

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja dalej nie mam odpowiedzi na reklamację (minęło 14 dni). Nie otrzymałem linka do uzupełnienie danych.
  Z nowych info wynika że bank nie zalicza osób do promocji które miały konto w smart banku choć w regulaminie były inne zapisy. Porażka Bank konto do zamknięcia

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...