piątek, 2 czerwca 2017

Dwa razy wyższy cashback oraz lepsza premia w nowej promocji Lepiej z eKontem


O dziwo banki ostatnimi czasy zaczęły polepszać swoje oferty kont oferując wyższe premie oraz skracać okres przymusowej odsiadki. To odwrotna tendencja do tej jaką obserwowaliśmy przez dłuższy czas.

Po nieoczekiwanej, pozytywnej ofercie w Paribasie oraz Inteligo kolejnym bankiem, który odświeżył promocję swojego konta to mBank. Zmiana jest drastyczna i to na plus, bowiem w porównaniu do majowej promocji do zgarnięcia jest nie 300 zł, lecz 600 zł:)

Dwa razy więcej dwa razy więcej i bez zmian przez dwa lata:)

Mało tego, dwa razy wyższy będzie także cashback, zamiast 2% jakie mieliśmy od dłuższego czasu, teraz bank oferuje 4% zwrotu za zakupy. Jak widać kolejny bank poszedł po rozum do głowy i zrobił ukłon w stronę klienta.

Jedyna rzecz jaka się tutaj nie zmieniła, to definicja nowego klienta. Tak jak poprzednio w promocji mogą wziąć udział tylko osoby, które nie miały tutaj konta od 1 stycznia 2016. Z amnestią musimy więc jeszcze poczekać.

Link do założenia konta z 600 zł bonusem w mBanku

Powyższy link będzie czynny przez dwa miesiące do 31 lipca 2017. W drugiej połowie wakacji oferta może ulec zmianie jak zresztą było w ubiegłym roku. Wówczas jednak oferta uległa pogorszeniu.

Co trzeba zrobić by zdobyć miłą premię w wysokości nawet 600 zł?

Warunek jest banalny: trzeba płacić za zakupy albo kartą albo BLIKiem. Bez względu na to w jaki sposób będziemy płacić, otrzymamy 4% zwrotu. Maksymalny zwrot w miesiącu to 100 zł, a ponieważ promocja będzie trwać 6 miesięcy to w sumie do zyskania jest 600 zł. Proste.

Warto tutaj przypomnieć, że jak to w mBanku jest minimalna kwota jaką trzeba wydać, by dostać jakikolwiek zwrot. Nie jest to jednak jakaś wygórowana kwota, wymagane jest bowiem wydanie 250 zł. 

Dla cashbacku trzeba spełnić 3 łatwe warunki
W sumie są dwa dodatkowe warunki do spełniania w każdym miesiącu, by otrzymywać zwrot do 100 zł. W każdym miesiącu należy zatem:
 • przelać sobie 1000 zł na konto
 • zalogować się raz do bankowości mobilnej 
 • wykonać płatności na minimum 250 zł
Warunki są jak widać bardzo łatwe do spełnienia.

Nowych klientów ewentualne zmiany w cenniku nie będą dotyczyć:)
Dodatkową nowością w najnowszej promocji jest obietnica niezmienności ceny. Przez 2 lata od momentu otwarcia konta to co jest za zero, będzie za zero. I nie zmieni się to nawet jak inne banki będą podnosić ceny za swoje usługi co jest łatwe do zauważenia w innych bankach już od pewnego czasu.

Tutaj założysz konto z bonusem do 600 zł w mBanku

Dzięki nowej podwyżce mBank oferuje obecnie najwyższą premię dla kont indywidualnych. 600 zł nie oferuje żaden bank, choć byłoby lepiej, gdyby ta promocja została rozłożona w czasie na 12 miesięcy jak w Paribasie. Łatwiej wtedy byłoby zgarnąć całą premię...

Regulamin oferty Lepiej z eKontem czyli 600 zł za 4% cashback

3 komentarze:

 1. Niestety poległ Skok Nike.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie założyć najlepiej oprocentowaną lokatę w euro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 12-m nowe srodki BOS-1,05% i to raczej topowe oprocentowanie. Duzo lepsze stawki do negocjacji sa dla USD. Zabezpieczeniem na krach PLN jest zawsze lepszy USD. Jezeli co sie dzieje na swiecie niepokojacego i inwestorzy uciekaja od PLN, to wchodza wtedy masowo w USD i CHF.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...