wtorek, 27 czerwca 2017

Smartfon LG K4 LTE dual sim w limitowanej ofercie za darmową kartę w Citi


Po dłuższej przerwie wraca do oferty najpopularniejszy bonus za całkowicie darmową kartę w Citi. Jest nim bez wątpienia smartfon LG K4 dual sim 2017 do... karty Citi Simplicity.

To małe zaskoczenie. Do tej pory Citi dawał wybór jednej spośród dwóch kart, zawsze jednak podkreślałem, że warto wybierać darmową aniżeli drugi, kosztowniejszy wariant. Teraz oferowana jest tylko lepsza karta, więc nikt nie wtopi na start:)Wraca popularna oferta z telefonem

Nic się nie zmienia w kwestii nowego klienta. Od początku tego roku każda oferta karty w Citi wymaga by nowy klient nie miał tutaj karty od 1 stycznia 2015. Kto zatem spełnia tej warunek może skorzystać z fajnej oferty.

Tutaj możesz zdobyć smartfon LG za darmową kartę w Citi

Oferta jednak tym razem będzie wyjątkowo krótka jak na Citi. Zamiast długich miesięcy do namysłu mamy tym razem bacik. Bank bowiem mówi wprost, że oferta potrwa tylko do 22 lipca 2017 lub krócej, jeśli wyczerpie się limit.To częsty motyw stosowany przez banki, które są świadome atrakcyjności oferty. Pierwszy raz zresztą na stronie z wnioskiem przedstawiana jest specyfikacja techniczna czterordzeniowego smartfonu z dual sim widoczne wyżej. Tylko pierwsze 1000 osób które spełnią warunki mogą go dostać.

A jakie to warunki?


Tutaj na szczęście nic się nie zmieniło i nie trzeba kombinować jak to było w ostatnich dwóch ofertach z 300 i 500 zł. Mamy identyczne warunki jakie mieliśmy przy poprzeniej wersji z telefonem a więc:
 • raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej
 • dokonać płatności na 3000 zł
na spełnienie obu warunków jest dość dużo czasu. Bank wymaga by wykonać je do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym zawarliśmy umowę o kartę. A więc kto wyrobi sobie w lipcu, ma czas w sierpniu, wrześniu i październiku na wydanie 3k i jedno logowanie.

Tutaj możesz zdobyć smartfon LG za darmową kartę w Citi

Przeglądając nieprzegapkę z ofertami kart kredytowych CIti na PP3 obawiałem się, że Citi pójdzie na stałe w stronę przymuszania ratalnego programu komfort. Pojawiły się one przy okazji ostatnich ofert z allegro i answear.com. Na szczęście teraz bank wraca do normalności i ma starą dobrą ofertę godną polecenia:)

Regulamin oferty LGK4 dual sim 2017 w Citi Handlowym

9 komentarzy:

 1. Chyba jest korzystniejsza oferta:
  trzeba wydać tylko 1000 zł a bonus to 400 zł
  https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/400zl-cashback-z-karta-kredytowa-citihandlowy/?prID=onlinecitibank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takich ofert że wydajesz 1000 zł za bonus 400 zł jest więcej w Citi i jak zwykle można je znaleźć w drugiej części Nieprzegapki na PP3 w sekcji karty kredytowe z premią.
   http://polakcandwa.blogspot.com/p/przypominajka.html

   Większość ofert jednak kończy się już w piątek jak oferta do morele.net czy do douglasa...

   Usuń
 2. Brałem udział w akcji morele.net sprzed roku, trzeba było 12 miesięcy z rzędu używac karty. Chciałem ostatnio zmnknąć i zproponowano mi cash back 10% na 3 miesiące. Ma ktoś wiedzę, czy w tym czasie nie szykuje się jakiś nieprzewidzainy wzrost opłat?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie miałem nic w City. Co oznacza zwrot "dokonać płatności na 3000zł"? Przelew gdziekolwiek czy płacenie kartą debetową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja dotyczy karty kredytowej, więc wymagana jest płatność kartą kredytową na tę kwotę na co masz 3 miesiące.

   Usuń
 4. Wiadomość dla posiadaczy konta Citi Priority: bank wypłacił premię 75 zł. U mnie przelew premii był w piątek 23, sprawdźcie swoje konta.

  Warto przypomnieć, że obecna promocja z 6% cashback do 400 zł potrwa tylko do jutra. Szczegóły niżej:
  http://moneyafterhours.blogspot.com/2017/04/6-cshback-oraz-nawet-400-z-do.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam. Nie mogę nigdzie znaleźć tej promocji na stronie banku City Handlowy. Pokazuje się jedynie promocja z morele.net. Czyżby promocja z LG już się skończyła?
  Z góry dziękuję z odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem linki podane w artykule odnośne promocji LG, działają u mnie bez zarzutu.

   Usuń
  2. A dlaczego linków już nie ma???

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...