poniedziałek, 26 lutego 2018

100 zł za założenie konta Jakże Osobistego z bonusem i KO na 3% oraz 250 zł ekstra


Bez wątpienia jednym z największych hitów ostatnich miesięcy było konto w Aliorze, które gwarantuje 3% do połowy 2018 roku. Konto założyłem oczywiście jak tylko pojawiło się na rynku.

Od dziś za założenie tego konta dodawany jest bonus w wysokości 100 zł, rusza bowiem właśnie nowa akcja specjalna w miejsce kończącej się akcji z Millennium. Dodatkowo można zgarnąć 250 zł za polecanie konta, które na pewno warto posiadać.


Kto może wziąć w tym udział? Do niedawna Alior był bardzo rygorystyczny w doborze nowego klienta, na szczęście ostatnio się to zmieniło. Obecnie może to być osoba, która od dwóch lat nie posiadała konta w Aliorze oraz  Kantorze Walutowym, a także nie posiadała Karty Kibica.

Dedykowany link do rejestracji konta na 3% z bonusem 100 zł

Powyższy link rejestracyjny ma być aktywny do 31 marca 2018. Jak zwykle rejestrujemy się w akcji BONUS na dedykowanym linku. Po czym wniosek o otwarcie konta składamy przez profil Uczestnika w Serwisie. Link do konta znajdziecie w zakładce KONTO BONUS.Co trzeba zrobić by zgarnąć 100 zł? 
Konto Jakże Osobiste mamy założyć w terminie 30 dni od złożenia wniosku czyli najpóźniej do końca kwietnia. Należy oczywiście pamiętać o wyrażeniu zgód, które są niezbędne do wypłaty stówki. Po tych wstępnych formalnościach wystarczą dwie banalne rzeczy:
 • przelew na 1000 zł
 • płatność kartą na dowolną kwotę
Na powyższe dwie banalne czynności znane dobrze z Millennium mamy aż 45 dni. W sumie ostatecznym terminem spełnienia tych warunków jest więc 15 czerwca 2018. W tydzień później, a więc 22 czerwca to bank ma termin ostateczny by poinformować nas o premii.

Mimo iż bank daje nam dużo czasu, warto się zarejestrować jak najszybciej. Powód jest prosty. Konto Jakże Osobiste daje nam dwie darmowe korzyści do wyboru. Jako jedną z nich warto wybrać Konto oszczędnościowe, które do 20.000 zł daje 3%.

Dedykowany link do rejestracji konta na 3% z bonusem 100 zł


2. 250 zł za program poleceń
Tradycją w akcjach specjalnych stają się już programy poleceń w których możemy zdobyć dodatkową premię. Tutaj własny link polecający dla innyh możemy sobie wygenerować korzystając z zakładki program polecający.

Standardem jest możliwość zdobycia 50 zł za jednego poleconego. Każdy może polecić 5 osób, które spełniają warunek nowego klienta czyli od dwóch lat nie mieli tutaj produktu. Stąd tytułowe 250 zł.

Co ciekawe jak się dowiedziałem nowym klientem może być osoba posiadająca w Aliorze konto maklerskie. To na pewno miły ukłon w stronę osób, które dawno zamknęły tutaj konto:)

Warunki darmowości konta w Alior bank

3 Warunki konta Jakże Osobistego 
Pamiętajcie, że nowe konto aliorowskie ma nieco inne wymagania aniżeli organizator powyższej promocji. Aby konto u melonika było darmowe, osoby które mają powyżej 26 lat powinny:
 • przelewać 1500 zł
 • wykonywać kartą płatności na 300 zł
Zatem przelew w standardzie musi być o 500 zł wyższy. Kartę zaś można anulować po spełnieniu warunku. Sam jej nie posiadam, gdyż konto służy mi do uruchomienia 3% na KO. 

Dwie korzyści do konta są darmowe i można je zmieniać:)

4 Dwie darmowe korzyści do konta Jakże Osobistego
Warto przypomnieć, że Alior pozwala na wybór dwóch darmowych korzyści na swoim koncie osobistym. Na pewno warto wybrać konto oszczędnościowe 3%, druga opcja zaś zależy już od waszych preferencji.

Co ciekawe owe korzyści jak np. darmowe przelewy ekspresowe można zmieniać w trakcie trwania. Opisałem to w grudniowym artykule Punkt dla melonika. Sam zamierzam niebawem skorzystać z darmowego limitu w koncie:)

Regulamin akcji promocyjnej Konto Jakże Osobiste z bonusem

19 komentarzy:

 1. Polcan czy mogę wziąść udział w promocji jeśli konto zamknąłem 03.03.2016

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście możesz. Kluczowy w regulaminie jest zapis czy 2 lata liczy się od momentu startu promocji czyli 26 lutego czy nie.
   Tutaj w regulaminie masz zapis:
   'w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadała konta w Alior Banku'

   Czyli jak rozumiem jak poczekasz do 5 marca to załapiesz się na definicję nowego klienta:)

   Usuń
  2. Ale pamiętaj, że po zamknięciu konta masz jeszcze 30 dni na wypowiedzenie wniosku!
   Więc sprawdź czy 3 marca 2016 złożyłeś dopiero wniosek czy też minął już wtedy okres wypowiedzenia.

   Usuń
 2. A co z posiadaczami kont w Tmobile???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego zakazu w regulaminie. Optima też działała niezależnie od BGŻ.

   Usuń
 3. Polcan nie można zrezygnować z karty wcześniej, gdyż zgodnie z regulaminem: "w terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty złożenia wniosku zawrzeć z Bankiem Umowę rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (dalej: "Umowa o Konto") wraz z Umową o kartę płatniczą debetową (dalej "Umowa o Kartę"), na podstawie wniosku o otwarcie Konta złożonego zgodnie z lit. d) powyżej i nie rozwiązać, nie wypowiedzieć lub nie odstąpić od nich do 15.06.2018 r.".

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytanie z innej promocji, a mianowicie T-mobile moneyback. Czy płatności rachunków Sprytnym łapią się do zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
 5. Niebywałe. W nowej aktualizacji apki Mille, pojawiła się informacja o szczegółach oprocentowania, od kiedy, do kiedy i jaką promocję mamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze byłoby, aby te informacje pojawiły się u nich także w systemie transakcyjnym! :)

   Usuń
  2. Rzeczywiście jest. Dzięki temu wygląda na to, że środki pochodzące z darmowego limitu w koncie oprocentowane są standardowo nie zaś promocyjne :(

   Usuń
  3. Dokładnie. Gdy trzymałem kasę na koncie w Millennium, a wtedy było to max. 100k, to musiałem robić 3 przelewy z wyprzedzeniem 2*50 + 1*40, by wykorzystać cały potencjał limitu.
   Odkąd mam 2,70% w Getin jest o wiele łatwiej z niego korzystać.
   Jedynie kasa na karcie kredytowej jest niezależna.

   Usuń
 6. Założyłem dziś tj. 28 lutego lokatę na 6 mies w Nest Banku. Myślałem, że zakończy się 28 sierpnia. Otóż nie. Koniec lokaty to 31 sierpień. Dziwnie ten ich system jest zaprogramowany. Rozumiem, że dziś jest koniec lutego, ale jak ktoś założył 27 lutego to ma do 30 sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to masz uczciwie bo bank doliczył brakujące 3 dni lutego.
   Inaczej jest w Getin. Założyłem lokatę mobilną na 3% 9 lutego i kończy się tak jak się spodziewasz 9 kwietnia.
   Mi to nie jest na rękę, bo wolałbym by było jak w Nest później o 2-3 dni. Tak byłoby, gdybym założył tę lokatę w marcu.
   Jak widać każdy bank inaczej liczy sobie termin trwania lokaty...

   Usuń
  2. Nie wiem czy uczciwie, ale nieprzewidywalnie. Dobrze, że 31 sierpnia to piątek, a nie sobota. A byłem przekonany, że skończy się we wtorek.

   Usuń
  3. Pisząc uczciwie mam na myśli, że luty trochę miesza pojęcie miesiąca. Lokata na 2 miesiące to zwykle 60-61 dni. Niestety w moim przypadku będzie to 59 dni czyli niepełne dwa miesiące.
   Masz rację, że to trochę nieprzewidywalne, ale masz pełne 6 miesięcy, a nie obcięte o kilka dni przez najkrótszy miesiąc w roku.

   Usuń
  4. W Credit Agricole masz lokaty na 60, 90 czy 180 dni. Ale lokata na n miesięcy, to lokata od x do x, a nie od x do y danego miesiąca.

   Usuń
  5. Rzeczywiście dość nieprzewidywalnie. Tym bardziej, że w moja lokata założona wczoraj wieczorem skończy się 27 sierpnia.

   Usuń
 7. W ailor banku konto oszczędnościowe oprecentowanie standardowe było minus 50 będzie minus 55 ailor bank obniża oprecentowanie kont oszczędnościowe

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli założę konto z polecenia, to po spełnieniu warunków promocyjnych, dodatkowo otrzymam 50 zł?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...