środa, 21 lutego 2018

Podwójny zysk na limitowanym koncie Optymalnym w promocji 460 zł premii z bonusem


Mamy nową promocję konta z premią oraz dodatkowym bonusem. Do zgarnięcia jest do 300 zł premii oraz do 160 zł bonusu czyli w sumie do zdobycia jest całkiem sympatyczne 460 zł.Oferentem znów jest Paribas, który znów limituje tę akcję specjalną. Przewidziano tylko 1000 możliwych wniosków, całkiem możliwe więc, że akcja skończy się przed terminem ostatecznym, którzy przypada na 11 marca 2018.

Nie każdy jednak może skorzystać z tej promocji, bowiem Paribas lubi sobie modyfikować definicję nowego klienta. Na chwilę obecną dalej obowiązuje 3 lata przerwy tak dla posiadaczy kont w Paribasie jak i dawnym BGŻ. Mogą jednak założyć tutaj konto posiadacze kont w BGŻOptima.

Dedykowany link dla zgarnięcia Podwójnego zysku  do 460 zł w Paribas

Link będzie maksymalnie czynny do 11 marca 2018, chyba że limit wyczerpie się wcześniej. To czy tak się stanie zależy od tego jak potencjalni klienci podchodzą do nietypowych wymagań francuskiego banku.

Co trzeba zrobić? Skoro jest to akcja specjalna z podwójną premią, to jak zwykle w tego typu akcjach co innego wymaga organizator, a co innego bank.

1. Do 160 zł od organizatora
Organizator wymaga, by zgłosić się podając swój mail, na który zostanie wysłany link do założenia konta i uprawniający do odbioru premii. Z tego linku do 31 marca trzeba założyć konto Optymalne wraz z kartą debetową. 

Wymagania od organizatora są dość rygorystyczne wymagane są bowiem trzy warunki do spełnienia przez kolejnych 6 miesięcy. Ściślej w miesiącach od kwietnia do września 2018 należy:
 • przelać 1000 zł na konto
 • zrobić transakcje kartą na 200 zł
 • dokonać jednego przelewu GOmobile
Pierwsze dwa warunki to standard w promocjach bankowych. Przelew możemy sobie zrobić sami, zaś płatności kartą to codzienność. Do niedawna wymagano płatności na 300 zł, teraz wydać trzeba mniej bo 200 zł, ale za to doszedł dodatkowy warunek przelewu aplikacją GOmobile co od pewnego czasu promuje Paribas w regularnej promocji omówionej niżej.

Premię 160 zł organizator podzielił na 3 części:
 • 80 zł za kwiecień-maj
 • 40 zł za czerwiec-lipiec
 • 40 zł za sierpień-wrzesień 
W każdym dwmiesięcznym okresie należy spełniać trzy warunki czyli przelewu na 1000 zł, płatności kartą na 200 zł i przelewu GOmobile

Wymagane warunki dla zgarnięcia obu premii
2. Do 300 zł od Paribas
Od kilku miesięcy Paribas zmienił warunki swojej regularnej promocji, w której nagradza nas 300 zł. Zamiast wymagania płatności kartą, zachęca do używania transakcji mobilnych. Do wyboru mamy aplikację GOmobile, Android Pay lub MasterPass.

Na czym polegają owe płatności mobilne omawiałem już w artykule 300 zł za przelewy w promocji Mobilna Premia 2. Tutaj przypomnę w skrócie, że za każdy przelew na minimum 5 zł wykonany za pomocą nie na laptopie czy komputerze lecz komórką za pomocą aplikacji Paribasa GOmobile, bank nagrodzi nas złotówką.


Do wypłaty premii bank wymaga wykonania minimum dwóch przelewów z komórki, ale dla nas bardziej opłaci się wykonać 25 przelewów, bo za każdy bank nagrodzi nas złotówką. Ważne jest, by przelewów dokonywać na inne numery kont.

W sumie promocja Paribasa potrwa przez 12 miesięcy, a więc dwa razy dłużej niż wymaga organizator AdAstra. W każdym z miesięcy można zgarnąć po 25 zł za przelewy, co po przemnożeniu daje 300 zł.

Zaletą tej premii jest fakt, że nie obciąża nam kosztów. Nie musimy wykonywać dodatkowych płatności kartą lecz robić przelewy co i tak co miesiąc robimy. Tyle że zwykle robimy to za darmo, a tutaj bank przelew z komórki nagradza premią.

Jeden przelew GOmobile jest wymagany przez organizatora, dwa wymaga bank, więc nie da się tego uniknąć. Chodzi więc raczej o zachętę do używania komórki do przelewów i korzystania z aplikacji bankowej na naszym smartfonie.

Dedykowany link dla zgarnięcia Podwójnego zysku  do 460 zł w Paribas

Omówiona wczoraj promocja Getina jest banalnie prosta. Ot 5% zwrotu za wydanie 600 zł bez dodatkowych warunków. Paribas daje warunków więcej, wymagane jest wydanie kwoty trzy razy mniejszej bo 200 zł, a nacisk jest na przelewy komórką. Optymalizatorzy mogą zatem wycisnąć więcej z promocji bankowych. 


Na szczęście konto jest darmowe
Skorzystałbym z tej promocji bo wykonuję bardzo dużo przelewów w każdym miesiącu. Niestety byłem do samego końca klientem BGŻ, co powoduje że jestem wykluczony z tej promocji. Niebawem jednak minie 3 lata karencji i być może w kolejnych promocjach będę mógł już wziąć udział...


Regulamin promocji organizatora Premiaz bonusem 160 zł

10 komentarzy:

 1. Ktoś ma coś gdzieś powyżej 2,55 Idei dla osób które nie chcą zakładać konta?

  OdpowiedzUsuń
 2. Linki nie działają pod Firefoxem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Używam Firefoxa od zawsze i u mnie linki chodzą bez zarzutu.

   Usuń
 3. Mam kilka kont, ale bez przesady, nie zamierzam schodzic do poziomu "groteski", zeby zarobic 25zl na 25 przelewach. Wole zarobic 25zl niz wykonac te 25 przelewow komorka. Chyba pokolenie "sprawne umyslowo inaczej" zaczyna kierowac tymi bankami, bo coraz wiekszy "debilizm" nie obrazajac nikogo jest nam wciskany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikogo nie namawiam do założenia. Kto ma możliwość i chce może sobie założyć. Dziwi mnie tylko podejście traktowania promocji jako 25 zł, bo tu mamy łatwe 300 zł do zgarnięcia i to w łatwy sposób.
   25 zł można dodatkowo zarobić, wtedy będzie 50 zł. Po roku zaś 500 zł przy takim podejściu;)

   Usuń
  2. Zly tok myslenia, bo trzeba miec 25 kont (nie mam zamiaru ich otwierac w takiej ilosci), po drugie na wykonanie tych 25 przelewow potrzebny jest czas, a w tym czasie moge latwiej zarobic te 25zl.

   Usuń
 4. Z pelna swiadomoscia polecasz ten bank? Nie miales tam klopotow, czy nie slyszales jakie inni maja, np. papieerowe wyciagi za 6 zl, ktorych nigdy nie zamawiales albo oplata 7 zl za za darmowe konto optymalne. A potem niekonczace sie telefony i reklamacje i poczucie jak bank cie olewa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto w Paribasie miałem w 2011 i zamknąłem w 2012. Były problemy, ale rozpatrzono pozytywnie reklamację, więc jako tako zastrzeżeń nie mam.
   Wykonuję tyle przelewów miesięcznie, że gdybym za każdy dostawał 1 zł, to byłby niezły dodatek do pensji.
   Na pewno gdy tylko będę dopuszczony do tej promocji będę z niej korzystał. To nie jest promocja co w jakiś sposób obciąża nasze działania, nie trzeba wykonywać dodatkowych płatności kartą wystarczą przelewy. Owszem pierwsze wpisanie numeru konta do przelewu może być upierdliwe, ale można to zapisać jako szablon i potem już mamy złotówkę za klik. Słowem jedna z lepszych ofert na rynku.
   Przypomina mi to promocję w BOŚ, gdzie bank płacił co miesiąc 10 zł za 10 przelewów. Była to bardzo fajna promocja

   Usuń
 5. Część ofert faktycznie nie ma tutaj uzasadnienia ekonomicznego i zakładanie kont tylko po to żeby zrobić te 25 zł na 25 przelewach mija się z celem. Czasem jednak biznesowo takie rzeczy się opłacają bo pozwalają zaoszczędzić jakieś konkretne środki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Część ofert jest dyskusyjna czego dobrym przykładem są dość dziwne wymagania ING. Część jest bardzo fajna, bo niezwykle prosta, jak wtorkowa oferta Getin.

   Inne są dyskusyjne. Rozumiem, że dla niektórych wymagania płatności za przelewy mogą się wydawać absurdalne. Ok, nie neguję. Do tego dochodzi problematyczność banku, a Paribas niestety należy do tego grona.
   Ja lubię niestandardowe premie które nie obciążają naszego portfela. Premia za wypłaty z bankomatu, za przelewy, logowanie, zainstalowanie aplikacji itd. Wysiłek zerowy, a dodatkowa premia zawsze się przyda.

   O braku uzasadnienia ekonomicznego można mówić, gdy ktoś ma np. ofertę banku, który wymaga wydania dużej kwoty, a zakłada się dodatkowo promocję w innym, która\y też wymaga wydania dodatkowej kwoty.
   Przykładowo jeden bank wymaga wydania 1000 zł, drugi 500 zł. My zakładamy oba konta a wydajemy tylko 1100 zł miesięcznie. Wtedy sensowność udziału w obu promocjach stoi pod znakiem zapytania, bo marnujemy potencjał.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...