wtorek, 20 lutego 2018

5% zwrotu za zakupy na prostych zasadach w Getin oraz lokata na 3%


Getin potrafi od czasu do czasu pozytywnie zaskoczyć. W ubiegłym roku zaskoczył pozytywnie podniesieniem oprocentowania swojego konta oszczędnościowego do stawki 2,70%. W tym roku zaś oferuje 5% zwrotu na zakupy.
Znów mamy fajny cashback w Getin
5% to dziś całkiem fajny zwrot za zakupy. Co więcej Getin faktycznie drastycznie odnowił warunki konta Proste Zasady i to zdecydowanie na plus. W zasadzie jest to jedne z najlepszych kont, gdyż by było darmowe wystarczy zaledwie jedna jedyna płatność na dowolną kwotę.

Prostszych warunków trudno znaleźć w innych bankach
W nowej promocji nie jest to żadnym problemem, skoro kartą warto będzie płacić. Niestety to promocja tylko dla nowych klientów banku, którzy najpóźniej do 15 kwietnia 2018 otworzą tutaj konto i wyrażą zgody marketingowe dla banku.

Tutaj możesz otworzyć konto Proste Zasady w Getin dla 5% cashback

Jak się łatwo można domyśleć oferta jest nie tylko dla nowych, ale też i dla wracających klientów. Ważne by wracający nie mieli tutaj żadnego konta od 18 lutego 2017 czyli nieco ponad rok przerwy.

Ile można zyskać? Nie jest tak trudno jak w mBank, gdzie miesięcznie trzeba sporo wydać by zgarnąć całość. Getin pozwala na zwrot w wysokości 30 zł miesięcznie, co jest całkiem realne, wystarczy bowiem wydać 600 zł by zgarnąć maksymalną premię.

Zwrot do 30 zł będziemy dostawać do 15 dnia miesiąca w kolejnym miesiącu po zrobieniu zakupów. Promocja obowiązuje przez pół roku czyli po sześciu miesiącach można w sumie w miarę  łatwo zgarnąć 180 zł

Karta umożliwia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce za darmo
Karty debetowej można swobodnie używać daje bowiem wszystkie bankomaty w Polsce za darmo. Jak pamiętamy z poniedziałkowego artykułu Czarna lista banków to ostatnio coś na czym inne banki lubią zarabiać w przeróżny sposób.

Tutaj możesz otworzyć konto Proste Zasady w Getin dla 5% cashback

Podsumowując mamy naprawdę fajną promocję konta łatwego w obsłudze. Na deser mamy także możliwość skorzystania z lokaty mobilnej na 3% oraz konta oszczędnościowego, które daje 2,50% przez 4 miesiące do przyzwoitej kwoty 200.000 zł.

Z lokatą lepiej poczekać do marca
Na marginesie warto podkreślić, że lokaty mobilnej nie warto zakładać w lutym, bo stracimy 3 dni fajnego oprocentowania. Luty wszak trwa 3 dni krócej, więc lepiej zaczekać do marca z jej założeniem:)

Regulamin promocji 5% zwrotu na prostych zasadach w Getin

16 komentarzy:

 1. A jak wyglądają ewentualne opłaty za konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoby do 26 lat mają wszystko za free. Powyżej opłata 8 zł, której łatwo uniknąć płacąc 1 raz za kartą na dowolną kwotę.
   Przy opłacalności cashback ta opłata zlikwiduje się sama już przy pierwszej płatności, za którą dodatkowo bank nam zapłaci:)

   Usuń
 2. Orientuje się ktoś czy płatności internetowe w Getinie oraz T-Mobile usługi bankowe są zabezpieczone kodami SMS?

  OdpowiedzUsuń
 3. W regulaminie nic nie ma o wyłączonych MCC, czyli rozumiem, że wszystkie płatności kartą się liczą?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytaj Getin robi się bankiem na chwilę Mam konto oszczędnościowe bo open Life ma produkt rynki światowe czyli zwrotu za zakupy nie będzie

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy najlepiej podpisać umowę o konto. Chodzi oczywiście o zwrot za płatności. Czy jeśli podpiszę ją jutro to przepadnie mi jedne miesiąc zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu miałby przepaść? Promocja trwa 6 miesięcy, więc jak założysz w marcu to zacznie się od marca, a jak w kwietniu to skończy się miesiąc później.

   Usuń
 6. Jak mam konto oszczędnościowe to nie będzie zwrotu

  OdpowiedzUsuń
 7. Warunki wydają się całkiem dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 8. jak mam rachunek techniczny,zakladanych na potrzeby lokat, nie ror to jestem nowym klientem getinu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rachunek do lokat nie jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. Jesteś starym klientem, ale bez ROR-u, więc się łapiesz

   Usuń
 9. Czy płatności sprytnym będą zaliczać się na poczet zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy wymagane wyrażenie zgód marketingowych dla banku dotyczy też ostatniej (trzeciej pozycji) dotyczącej przekazywania przez Bank moich danych osobowych i kontaktowych spółkom grupy kapitałowej Banku?
  Zgoda na kontakt tel, SMS lub e-mail od banku nie jest dla mnie problemem, ale wolałbym, aby była to jedna jednostka a nie kolejnych 1000 powiązanych z Bankiem...

  OdpowiedzUsuń
 11. ŻADEN bank nie daje nic za darmo. Nam dają okruchy ze stołu zysków a sami zarabiają krocie na sprzedaży naszych danych. Dlatego też musisz sie zgodzić na wszystko.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...