piątek, 9 lutego 2018

300 zł cashback na co chcesz za płatności na dowolną kwotę kartą w Citi


A to niespodzianka - Citi wreszcie rozdaje zwykły cashback. Nie bon do Biedronki, Douglasa, ole ole czy dowolnego innego sklepu. Teraz dostaniemy zwrot w postaci 300 zł dzięki czemu to my możemy decydować na co je wydamy.

Może to oczywiście być Biedronka, ale i dowolne inne widzi mi się na jakie przyjdzie nam ochota. I wcale nie trzeba wydawać konkretnej kwoty dla zgarnięcia 300 zł. Tak jak od niedawna wystarczy kilka płatności kartą na dowolną kwotę.Niestety nic się nie zmienia w kwestii nowego klienta. Bank uparł się na dacie 1 stycznia 2015 i nie chce jej zmienić. Więc tylko nowe osoby lub ten, kto zdążył zamknąć starą kartę przed tą datą może skorzystać z oferty.

Tutaj możesz założyć kartę po 300 zł do wydania na co chcesz

Powyższy link ma być tym razem aktywny do nietypowej daty 23 maja 2018. W dalszym ciągu wnioskować możemy o najlepszą kartę w ofercie Citi czyli całkowicie darmową Citi Simplicity, dzięki której żadne niespodziewane opłaty nas nie zaskoczą.A co trzeba zrobić dokładnie poza wyrażeniem zgód i wyrobieniem karty? Warunki są tylko dwa i to te najbardziej banalne z możliwych
 • zalogować się do bankowości Citi
 • wykonać 5 płatności w miesiącu na dowolną kwotę
Warunek pierwszy jest samospełniający się. I tak logować się musimy, by sprawdzić jaką kwotę wydaliśmy i jaką musimy spłacić w konkretnym terminie. Ja to sprawdzam raz w miesiącu, a bank pozwala to zrobić do końca drugiego miesiąca po wyrobieniu karty.

Drugi warunek, ten konkretny, jest równie banalny. Należy wykonać 5 płatności na dowolną kwotę. Może to być tylko guma do żucia, albo batonik. Ważne by zrobić to w pierwszym i drugim miesiącu posiadania karty. Koniec.

Dziwne, że wśród czytelników są jeszcze osoby, które dalej boją się kart kredytowych. Przypomnę, że to dla nich napisałem niedawno Poradnik dla zagubionych czyli jak ujarzmić Grace Period, gdzie opisałem jak korzystać z karty i dlaczego moim zdaniem jest zdecydowanie lepsza od zwykłych kart debetowych.

Tutaj możesz założyć kartę po 300 zł do wydania na co chcesz

Banalnie łatwo i przyjemna premia na co chcemy za darmową kartę. Bez ograniczania do asortymentu konkretnego, wybranego za nas przez bank sklepu. Citi dalej potrafi zaskakiwać i co ważniejsze upraszczać ofertę na maksa.

Regulamin promocji Odbierz 300 zł za 5 dowolnych płatności kartą w miesiącu

12 komentarzy:

 1. Nie do końca jest tak, że w przypadku karty Citi Simplicity żadne niespodziewane opłaty nas nie zaskoczą ... Mnie zaskoczyła opłata 10 zł za płatność kartą za zakup znaczków na PP

  OdpowiedzUsuń
 2. Raz, że płatności kartą na Poczcie nie są traktowane jako bezgotówkowe.
  A dwa, nie można mieć za duże salda dodatniego, bo za to też jest opłata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A faktycznie, warto o tym pamiętać. Pisałem o tym kuriozum w osobnym artykule:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2017/12/kuriozum-20-z-opaty-za-nadpate-karty-w.html

   Usuń
 3. Czyli jak zwykle. Karty City to wielki problem. Albo nie można jej dostać albo trzeba płacić nie wiadomo za co.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja robię przelew na Poczcie na swoje konto płacąc kartą Toyoty i jest to traktowane jako płatność bezgotówkowa. To zależy od banku jak będzie traktował te płatności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Normalnie platnosci na poczcie KK Aliora czy mBanku traktowane sa jako bezgotowkowe, tylko w nienormalnym banku sa traktowane inaczej.
  Co sie tyczy kart K. to nie kazdy moze je otrzymac, wiec, nie jest to taka oczywistosc posiadania KK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Citi nie ma zbyt wielu wymagań. Wystarczy dochód na poziomie 1200 zł i umowa o pracę aktywna od 3 miesięcy, co jest w zasięgu większości. Trudniej mają osoby prowadzące działalność, bo tu wymagania są większe.
   Oczywiście trzeba mieć także dobrą historię kredytową. W domyśle czytelnicy bloga to nie osoby korzystające z pożyczek lecz raczej Ci co nie mają problemów z kasą lub dzięki lekturze bloga poprawiają kondycję finansową.
   Ci co mądrze korzystają z pikantnych ofert opisywanych na blogu polepszają nawet swoją historię kredytową, pod warunkiem, że spłacają w terminie wszelakie zobowiązania.
   Osobiście posiadam bardzo bogatą historię w BIK, ale racjonalnie budowaną.

   Usuń
  2. Sam oczywiście zamierzam skorzystać z tej oferty bo to najlepsza z dotychczasowych, ale biorę pod uwagę, że mam dwa limity w koncie, pożyczkę na zakup komórki w ratach oraz dwie karty kredytowe co teoretycznie może utrudnić pozytywne rozpatrzenie wniosku.
   Z doświadczenia wiem, że czyszczenie informacji w BIK odbywa się z poślizgiem. Karta kredytowa w Millennium już jest zlikwidowana bo już nie przynosi profitów. W okolicach marca już nie będzie mnie obciążać, więc nie powinno być problemu z wyrobieniem nowej:)

   Usuń
 6. Czy emeryt może skorzystać z oferty CibiBanku? Mam emeryturę powyżej 1200 ale nie mam umowy o prace. W regulaminie emeryci nie są wyłączeni zatem???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem nie powinno być problemu. W przypadku kart kredytowych dla banku zawsze liczy się wypłacalność, a tą gwarantuje stały dochód czy to z pensji, emerytury czy renty. Ważne by umowa była na czas nieokreślony, bo to gwarancja dla banku, że w przypadku problemów będzie jak golić klienta.
   Gorzej mają przedsiębiorcy, bo tutaj nie ma gwarancji. Niedawno robiłem próbę podwyższenia limitu w Eurobanku i nawet jeśli mam kilka różnych dochodów to dla banku nie mają one znaczenia. Liczy się tylko dochód stały z umowy o pracę/renta/emerytura. A skoro masz powyżej 1200 zł to wnioskuję, że nie będzie problemu.

   Usuń
 7. Jako emeryt mam doświadczenie, że w podobnej ofercie uzależnionej od widzimisię dzwoniącego pracownika banku po udzieleniu odpowiedzi przeze mnie na wszystkie pytania pracownik stwierdził: "system bankowy nie przyznał panu promocji". Na moje pytanie dlaczego? pani odpowiedziała lakonicznym "przykro mi ale bank nie udziela na ten temat informacji". Regulamin, regulaminowi, a oni mają swoje wytyczne. Jak ktoś ma niski dochód czyli małe możliwości kredytowe to pod pretekstem "systemu" nie otrzymuje promocji i może się odwołać jak wskazuje regulamin każdej promocji do "składu desek".

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...