środa, 28 lutego 2018

Nietypowa akcja promocyjna na blogu dla zainteresowanych


Luty przejdzie do historii bloga jako pierwszy miesiąc, w którym Idea bank nie dał pod koniec miesiąca żadnej oferty promocyjnej lokaty godnej uwagi. Do tej pory był to niemal pewnik który nie dość że zawsze był, to jeszcze pojawiał się w kilku wariantach.

Teraz mamy co prawda lokatę na nowe środki na 3%, ale warunki lokaty są na tyle trudne, że mało kto może z niej skorzystać. Dla stałych czytelników bloga mam jednak na dziś bardzo nietypową akcję.

W Idea bank lokaty kończyły nam się regularnie co miesiąc, ale w ostatniej jego dekadzie. Z drugiej strony warunkiem założenia lokaty na nowe środki mówi wyraźnie, że bank bada saldo na 20 dzień poprzedniego miesiąca. Z tego powodu dla wielu z nas warunek nowych środków jest niemożliwy do spełnienia, gdyż lokaty pokończyły się po 20 stycznia. 


Oznacza to, że na aktywni lokatowcy korzystający z promocji u niebieskich po miesięcznej lutowej przerwie mogą skorzystać z lokaty na 3% dopiero w marcu. Wówczas bowiem warunek spełni się bez problemu.

Nie wiadomo jednak, czy w przyszłym miesiącu ta lokata będzie dalej w ofercie. Nas zwykle jednak interesują oferty dostępne tu i teraz. Okazuje się, że taka oferta tu i teraz jest dostępna i to całkiem niezła.

Na dobrą sprawę oferta jest nawet lepsza aniżeli lokata na 3% w Idea bank być może będzie jeszcze dostępna w przyszłym miesiącu. Osoby zainteresowane tą ofertą mogą napisać o szczegóły do mnie na maila kontakt.fpg@o2.pl 

8 komentarzy:

 1. Jeżeli komuś lokaty kończyły się pod koniec lutego, to nie będzie mógł skorzystać w marcu z lokaty na nowe środki.

  OdpowiedzUsuń
 2. To się nazywa karanie stałych lojalnych klientów w każdym banku, proponuję zatem zamykanie kont i dziękowanie odwzajemnione bankom za takie chamstwo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczoraj 27.2. można było złożyć wniosek z opcją opłacenia z rachunku z innego banku. Dzisiaj 18.2 można już tylko z konta w Idea... :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Do ideabank nie można się zalogować! Odrzuca połączenie! Nie można też wejść w zakładkę ranking lokat bankowych. Znów awaria. I żadnego komunikatu o problemach technicznych. No chyba że szykują na rano ekstralokatę!

  OdpowiedzUsuń
 5. A może w końcu rozwiązali "problemy techniczne" i przenoszą resztę kont ze starej bankowości do Cloud

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja dzisiaj po 7 założyłem kilka lokat na nowe środki na 3% - poszło wszystko bez problemów.
  Najgorzej było z przelewem wewnętrznym bo od żony na moje konto kasa szła 1,5 h ale się udało !

  OdpowiedzUsuń
 7. zakładam lokatę na 3m w idei i niech mi ktoś wyjaśni: skoro bank bada saldo na 20 dzień poprzedniego miesiąca to oznacza że za miesiąc moje środki które są przecież na lokacie już nie są nowe i nie mam już wtedy 3% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Dotyczy to tylko zakładania nowej lokaty, nie zaś trwających. Lokata będzie na 3% przez cały okres jej trwania czyli w tym przypadku 3 miesiące.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...