niedziela, 4 lutego 2018

Nowa promocja w ING: 100 zł dla oszczędzających 140 zł dla nowych i 2,50% na KO


Chociaż na blogu omawiam promocje, które szybko się kończą, nie oznacza to wcale, że po wskazanych terminach jest już definitywny koniec. Niektóre promocje odnawiają się na nowe terminy w kolejnych edycjach.

Tak jest między innymi z omawianą niedawno kumulacją promocji w ING. Artykuł w zasadzie sam się uaktualnił: linki do promocji się odnowiły, a regulaminy podmieniły same:) Warto zatem odświeżyć w artykule odpowiednie daty, przesunęły się bowiem nieregularnie.

Nowa odsłona znanej promocji
1. 140 zł za założenie konta osobistego Direct w ING
Bank Śląski trzeba pochwalić za zmiany daty odsiadki dla nowych klientów. Ostatnio wykluczone były osoby, które nie miały tutaj konta od 1 czerwca 2016, teraz przesunięto tę datę o dwa miesiące na 1 sierpnia 2016.

Warunki w ING dla 140 zł dla obu grup wiekowych są bez zmian


Tak jak poprzednio adresatów podzielono na dwie grupy wiekowe. Osoby młode w wieku 18-25 lat muszą jedynie wykonać 8 płatności kartą do końca czerwca 2018 by zgarnąć stówkę. Dodatkowe 20 zł za 3 płatności Blikiem w internecie. Nowa promocja z 140 zł dla obu grup klientów potrwa do 30 kwietnia 2018.

Tutaj założysz konto w ING dla 140 zł + 100 zł w dowolnej grupie wiekowej 

Osoby powyżej 26 lat mają trudniej bowiem dla zgarnięcia 100 zł muszą zamiast 8 płatności wykonać zakupów na kwotę 1000 zł, mają na to jednak więcej czasu bo do końca sierpnia 2018. Mogą jednak zgarnąć dodatkowe 20 zł za 3 płatności Blikiem w internecie.


2. 2,50% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym
Dobrą informacją było nieoczekiwane podwyższenie stawki Konta Oszczędnościowego z 2% na 2,50% czyli poziomu jaki mamy w Getin czy BGŻOptima. Stawka obowiązuje przez 4 miesiące do kwoty 100.000 zł3. Dodatkowe 100 zł za regularne oszczędzanie
W dalszym ciągu można zgarnąć dodatkową stówkę, ale należy pamiętać, że tutaj mamy mniej czasu. Zapisy do tej promocji są możliwe najpóźniej do 10 marca 2018. Wymaga ona jednak posiadania konta osobistego oraz konta oszczędnościowego stąd musi się pojawić jako punkt trzeci.Wystarczy spełnić dwa warunki.
 • ustawić stałe zlecenie z ror na KO na malutką kwotę minimum 200 zł
 • przekazywać pensję na ror w wysokości minimum 1000 zł
Oba warunki należy spełnić dwukrotnie w dwóch różnych miesiącach. Trzeba się jednak zmieścić w terminie do 10 maja - sama nagroda wpłynie już 20 maja.
   
Tutaj założysz konto w ING dla 140 zł + 100 zł w dowolnej grupie wiekowej

Szkoda że inne banki nie przesuwają daty definicji nowego klienta tak jak to robi Bank Śląski. Millennium przykładowo obstaje uparcie przy 1 kwietniu 2015 już od dawna i jakoś nie zanosi się na zmianę...

1. Regulamin promocji 140 zł w ING dla osób w wieku 18-25 lat
2. Regulamin promocji 140 zł w ING dla osób w wieku powyżej 26 lat
3. Regulamin promocji 100 zł za regularne oszczędzanie

6 komentarzy:

 1. Polcan chyba pominąłeś jedne 20zł w opisie w punkcie pierwszym. Swoją drogą, dostajemy je chyba za to samo co musimy między innymi zrobić na stówkę z punktu drugiego, ten sam rachunek to jest?

  OdpowiedzUsuń
 2. Powracam jeszcze do wczorajszego wpisu. Mam Mam konto Premium ,kartę bankomatową i kredytową w T-mobile usługi bankowe. Czy mam jakiekolwiek szanse na zdobycie wymienionych dalej promocji lub którejś z nich ?
  200 zł do Decathlon za kartę dającą 5% cashback w T-mobile oraz KO na 3%

  OdpowiedzUsuń
 3. Próbowałem kilkakrotnie założyć konto w poprzedniej promocji trwającej do 31.01. i nikt nie oddzwaniał. W końcu zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się, że posiadam u nich kartotekę, która jest zakładana przy zakładaniu konta i po jego zamknięciu wciąż istnieje. Powiedziano mi, żebym udał się do placówki stacjonarnej, gdzie będą mogli mi tę kartotekę usunąć. W placówce się dowiedziałem, że nie ma takiej możliwości usunięcia kartoteki. W związku z tym mimo iż konto zamknąłem już chyba w 2014 to i tak nie mogłem i wciąż nie mogę założyć konta. Regulamin sobie, a bank sobie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dam Ci dobrą radę bo robią Cię w konia tak jak mnie kiedyś. Zakładałem kilkakrotnie konto w ING po jego zamknięciu w 2011 i za każdym razem jak chciałem założyć tu konto ponownie był problem ze złożeniem wniosku przez internet.
   Powodem było pełnomocnictwo dla brata. W oddziale zarzekali się, że nie ma możliwości usunięcia tego pełnomocnictwa bez zgody brata, nawet jeśli nie mam z nim kontaktu.
   Na infolinii orzekli, że jest taka możliwość.

   Wróciłem do oddziału i zażądałem by zadzwonili przy mnie na infolinię i spytali jak to zrobić. Byłem nieugięty i babka w końcu z wielką niechęcią tak zrobiła. Przy mnie uczyła się jak zamknąć wszystko do porządku w jakie ma kliknąć linki, co otworzyć i co wydrukować.
   Babka pracowała w ING od ponad 20 lat i dowiedziała się tego dopiero ode mnie, że jednak można to co rzekomo jest niemożliwe...

   Usuń
 4. PONAWIAM PROŚBĘ,. PROSZĘ NIECH MI KTOŚ ODPOWIE !!!!!
  Powracam jeszcze do przedwczorajszego wpisu. Mam konto Premium ,kartę bankomatową i kredytową w T-mobile usługi bankowe. Czy mam jakiekolwiek szanse na zdobycie wymienionych dalej promocji lub którejś z nich ?
  200 zł do Decathlon za kartę dającą 5% cashback w T-mobile oraz KO na 3%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli masz to co ja, a KO wymaga nowego klienta, więc nic z tego, kk też już masz. Jedynie możesz liczyć na 5% za płatność kredytówką o czym pewnie już wiesz.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...