wtorek, 13 lutego 2018

Jak potencjalnie podkręcić zysk na kartach w Citi - Voucher na 50 zł do Biedronki


W ubiegły piątek omówiłem bardzo sympatyczną ofertę karty w Citi, na której wreszcie nie ma ograniczeń co do konkretnego sklepu. To jedna z wielu ofert kart w Citi jakie często omawiałem do tej pory na blogu.

Okazuje się, że posiadacze kart mogą podkręcić swój dotychczasowy zysk o dodatkowe 50 zł. Będzie ono przekazane w postaci vouchera na 50 zł do Biedronki. A skoro jest możliwość zgarnięcia podwójnej premii, to czemu z tego nie skorzystać?

Przy wyrabianiu karty warto brać jak najniższy limit
Dla przypomnienia nowa oferta 300 zł potrwa jeszcze długo bo nawet do 23 maja 2018. Tymczasem o voucher do Biedronki można starać się tylko do 28 lutego 2018. Kto może z tego skorzystać?

Według regulaminu, który jak zwykle znajdziecie na koniec artykułu, z oferty mogą skorzystać posiadacze kart. Jest to więc albo oferta dla tych co już mają kartę w Citi, 
ale niestety nie dla wszystkich:(

Okazuje się, że to oferta dla wybranych osób, które zostaną poinformowane o tej ofercie przez bank albo esemesem, albo znajdą info o niej w bankowości Citi online. Sprawdźcie zatem swoje skrzynki w bankowości, być może znajdziecie tam info o zaproszeniu do promocji.

Co trzeba zrobić dla vouchera na 50 zł do Biedronki? W zasadzie nic szczególnego, wystarczy spełnienie dwóch banalnych warunków:
 • podnieść limit na karcie na warunkach wskazanych w przesłanej wiadomości
 • dokonać jednej płatności kartą na dowolną kwotę
Warto oczywiście przejrzeć dokładnie warunki, jeśli jest to jednak zwykłe podniesienie limitu, to nie ma w tym żadnego problemu, dla nas bowiem nie ma praktycznie znaczenia jego wysokość. 

Co z tego wynika? Jedna praktyczna porada dla tych co starają się o nowe karty w Citi. Wniosek jest oczywisty: podczas wnioskowania o kartę warto wziąć jak najmniejszy limit na karcie. 

Przystępując do promocji karty z premią 300 zł weź sobie jak najniższy limit

W ten sposób zwiększamy sobie szansę na udział w podobnych akcjach w przyszłości. Przypuszczam bowiem, że omówiona wyżej akcja jest adresowana dla osób, które posiadają jak najniższy limit na swojej karcie. 

Innymi słowy im mniejszy limit zdobędziemy, tym większa szansa w przyszłości na udział w takich dodatkowych promocjach. A znając banki można się spodziewać kolejnych edycji promocji w kuluarach dla wybranych klientów.

Regulamin oferty podnieś limit odbierz voucher na zakupy

Regulamin osobnej oferty voucher do Biedronki II

4 komentarze:

 1. Niestety u mnie na koncie jest taka opcja:

  https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-przelew-biedronka-2.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to ciekawe, czyli bank oferuje kilka promocji jednocześnie. Ta którą przesłałeś nie wygląda już tak ciekawie jak ta opisana w artykule...

   Usuń
  2. Średnio ciekawe, bo ta promocja powoduje koszta. No właśnie jakie?

   Usuń
 2. Niestety czasem bank przesadza z podniesieniem limitu i wymaganymi dochodami, których przy swoich zarobkach nie można spełnić!!!!!!!!!!
  Moja żona dostała propozycję podniesienia limitu z 4 do 21 tyś przy dochodach powyżej 5200 zł, którego warunku nie spełnia.
  Więc mogła skłamać albo zrezygnować z oferty banku, wybrała opcję drugą bo w regulaminie jest powiedziane że bank może zweryfikować dochody.
  Dlatego nie każdy może skorzystać z oferty banku, mimo otrzymania jej.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...