wtorek, 20 lutego 2018

Łatwe 300 zł do Allegro za darmową kartę w Citi


Citi wznawia bardzo popularną promocję swojej darmowej karty w której bardzo łatwo zdobyć 300 zł do allegro. Nic dziwnego, skoro allegro to jeden z najbardziej popularnych portali, na którym można kupić dosłownie wszystko i to w fajnych cenach.


W dalszym ciągu nic się nie zmienia w kwestii adresatów promocji. Wciąż mogą to być albo nowi, albo osoby, które nie miały tutaj karty po 1 stycznia 2015. Kto zatem zamknął starą kartę w 2014 roku może wrócić po nową premię.

Tutaj zdobędziesz w łatwy sposób 300 zł do allegro za darmową kartę

Promocja z allegro potrwa do 31 maja 2018. Oczywiście trzeba przejść pozytywną weryfikację tu jednak jest łatwiej niż wcześniej. Kowalski ma bez zmian, dalej wystarczy minimum 21 lat oraz zatrudnienie w obecnej firmie przez minimum kwartał z zarobkiem 1200 zł na rękę.

Inaczej jest jednak dla firm. Do niedawna trzeba było mieć 25 lat, teraz zaś wystarczy 21 lat czyli podobnie jak zatrudnieni w umowie o pracę. Przedsiębiorcy muszą mieć jednak dłuższy staż, wymagana jest bowiem działalność od minimum 2 lat.

Co trzeba zrobić jak już przejdziemy pozytywną weryfikację?To co zwykle czyli niewiele. Wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych i czekamy na darmową kartę Citi Simplicity. Jak już ją dostaniemy wystarczy tylko:
  • raz zalogować się do bankowości internetowej Citi
  • wykonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę
Pierwszy warunek spełnia się sam, bo i tak zalogować się musimy by sprawdzić jaką kwotę musimy zwrócić po darmowym okresie grace period by nie płacić bankowi ani grosza. Mimo to bank i tak daje na to dużo czasu bo aż do końca drugiego miesiąca od podpisania umowy o kartę.

Drugi warunek mamy spełnić dwukrotnie w pierwszym i drugim miesiącu od zawarcia umowy o kartę. Nie jest ważna na jaką kwotę dokonamy zakupy liczy się bowiem tylko ilość, warunek jest zatem niezwykle łatwy do spełnienia i nijak nie obciąża naszych wydatków.Wskazujecie często na kuriozalną opłatę za nadpłatę karty którą omówiłem w osobnym artykule. Jak by jednak nie patrzeć to my decydujemy o spłacie i najlepiej robić to według reguł dla nas korzystnych bez nadpłaty, tak by maksymalnie wykorzystać darmowy okres zwany grace period.

Tutaj zdobędziesz w łatwy sposób 300 zł do allegro za darmową kartę

O tym jak ujarzmić ów grace period pisałem w poradniku dla zagubionych. Początki używania karty kredytowej mogą być trochę zawiłe, szybko jednak można się przyzwyczaić i po czasie trudno zrozumieć jak można używać karty debetowej, skoro darmowe kredytówki są o wiele korzystniejsze.

Warto przypomnieć, że jednocześnie trwa inna akcja na kartach Citi, którą w ubiegły weekend przypomniałem na PFpG.

Regulamin oferty 300 zł do allegro za darmową kartę w Citi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...