sobota, 24 lutego 2018

Kolejne 100 zł do Allegro w banalnej promocji 'Możesz wszystko, ale nie musisz'


Namnożyło nam się ostatnio promocji, że część z nich będzie musiała być omawiana na PP4. Tam też znajdziecie informację o najnowszej promocji darmowej karty w Citi, w której można znów bardzo łatwo zgarnąć 300 zł do Biedronki.

Zdecydowanie najwięcej promocji dotyczy jednak nie mniej popularnego allegro, gdzie można zdobyć nawet 800 zł. Taka kwota dotyczy jednak trzech różnych promocji, dwie już opisałem, więc czas na trzecią.

Kolejna stówka do allegro ale dla młodych
Dla przypomnienia 300 zł można alternatywnie zdobyć zamiast Biedronki za darmową kartę w Citi. Warunki są identyczne, zaś omówiłem je tutaj. 400 zł oferuje Paribas w 20% cashbacku chociaż jak wynika z opisu promocji warunki są zdecydowanie trudniejsze.

Trzecią promocję zaoferował PKO, ale jest to oferta ograniczona dla młodych osób w wieku 18-26 lat. Im zresztą dedykowane jest konto dla Młodych, które można założyć z poniższego linku.

Tutaj zgarniesz 100 zł do Allegro jeśli mieścisz się w grupie wiekowej 18-26 lat

Kto może skorzystać z powyższego linku? Jak się okazuje nawet młodzi mają ograniczenia - wykluczeni są posiadacze konta w Inteligo oraz PKO w ubiegłym roku. Innymi słowy jak ktoś posiadał konta w tych bankach w 2017 roku, nie może skorzystać z tej promocji

Link będzie aktywny do 30 marca 2018 może to jednak nastąpić zdecydowanie szybciej zważywszy fakt, że warunki są praktycznie żadne o czym niżej, a bank przewidział zaledwie 3500 wniosków.

Konto jest całkowicie darmowe, a na dodatek oferuje darmowe bankomaty nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Konto może zatem być dobrą alternatywą do innych banków w tym przedziale wiekowym.
Banalne warunki dla 100 zł do allegro
Co trzeba zrobić by zdobyć nagrodę?
W zasadzie niewiele, bo młodzi zawsze jakoś mają łatwiej. Poza założeniem konta wraz z kartą w terminie do końca marca wraz z wyrażeniem zgód PKO wymaga tylko jednej banalnej rzeczy: zgłosić chęć do udziału w Promocji w celu otrzymania nagrody.

No tak łatwo to jeszcze nie było, żeby zamiast robienia przelewów, płatności kartą czy spełniania innych typowych wymagań wystarczyło po prostu... zgłosić chęć. Do tego służy osobna strona do rejestracji www.pkobo.pl/mozeszwszystko.

Tutaj zgarniesz 100 zł do Allegro jeśli mieścisz się w grupie wiekowej 18-26 lat

Aż dziw bierze, że takie łatwe promocje są dostępne w największym polskim banku. Co więcej PKO pozwala także młodym zarabiać na sobie zachęcając do udziału w programie polecającym, który omawiałem w osobnym artykule 150 zł do podziału za założenie konta w PKO.


Można zgarnąć więcej niż 100 zł:)

Regulamin promocji 100 zł do allegro za 'Możesz wszystko ale nie musisz'

2 komentarze:

 1. Czy karta jest bezpłatna? Kiedy najwcześniej mozna zamknąć konto jesli otrzymambondo Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto zamknij jak tylko dostaniesz bon.
   Zajrzałem do odpowiedniego TOiP nr 2, w ostatniej kolumnie masz konto dla młodych.
   https://www.pkobp.pl/media_files/2bc42517-9894-4bd2-bd85-86c00783f0b5.pdf

   Jak wynika z tabeli opłaty można łatwo uniknąć. Już przy 5 płatnościach karta jest za darmo. Na start jest opłata 5 zł, ale każda płatność redukuje opłatę o złotówkę, stąd po 5 płatnościach brak opłat.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...