środa, 7 lutego 2018

Idea bank rozdaje 100 zł za założenie i skorzystanie z MasterPass


Wybrałem dość gorący moment na urlop, bo jak widzę w Polsce dużo się dzieje. Podczas mojego pobytu za granicą praktycznie codziennie pojawia się jakaś nowość. Nawet Idea bank daje 100 zł za płatność Masterpassem.

Idea bank bardzo rzadko rozdaje jakąś kasę. Kilka razy była premia za założenie lokaty, ale zawsze była to oferta tylko dla nowych klientów. Tymczasem w lutym niebiescy mają zamiar rozdawać stówkę w postaci bonu do empiku.

Płatność można zrobić smartfonem...
Okres promocji ma potrwać teoretycznie do 28 lutego 2018. Z drugiej strony bank przeznacza tylko 100 sztuk nagród, więc bardzo możliwe, że skończy się przed czasem, panuje tu bowiem prawo dżungli czyli zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Promocja niby jest dla wszystkich,, ale nie do końca. Bank nakazuje nam rejestrację w Cyfrowym Portfelu co ma nastąpić na tej stronie, a następnie wykonać transakcje przy użyciu Portfela na kwotę minimum 100 zł.

Cóż to takiego ów tajemniczy Masterpass. Słowo Master sugeruje zależność od MasterCard, ale nie oznacza to, że trzeba posiadać kartę. Zresztą na dobrą sprawę chociaż wielu z nas ma konto w IB dla dobrych lokat, raczej mało kto posiada tutaj kartę, nie jest bowiem do niczego potrzebna.
Wyrabianie karty to czas stracony w promocji dla najszybszych. Jak widzimy na powyższym screenie Masterpass nie wymaga karty. Jest to bowiem cyfrowy portfel do robienia zakupów na internecie przy pomocy smartfona, tabletu czy komputeraTo jeszcze bardziej przyspiesza płatność i czyni promocję trudną w zdobyciu nagrody, można to bowiem zrobić w domu czy w podróży. Ta zaś ma być dostarczona w formie sms do 31 marca 2018
...albo tabletem
Teoretycznie mógłbym skorzystać z tej promocji bowiem jestem właśnie w podróży. Jest jednak problem bowiem tego typu transakcje trzeba będzie zapewne autoryzować smsem, a to już jest niemożliwe do zrealizowania poza granicami Polski...

Regulamin 100 zł w Cyfrowym portfelu Idea bank na start

1 komentarz:

 1. Potrzebna jest karta.
  To regulamin:

  Użytkownikiem Portfela może zostać użytkownik Karty głównej lub dodatkowej,
  wydanej przez Bank dla osoby fizycznej, w tym prowadzącej działalność
  gospodarczą lub zawodową.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...