piątek, 2 lutego 2018

150 zł do podziału za założenie konta w PKO z zaskakującą zmianą


Chociaż PKO jest często krytykowany, to o dziwo właśnie na tym banku da się dobrze zarabiać. Odkąd założyłem tutaj konto kilka lat temu, to jedno z nielicznych kont, które nie warto zamykać.

To głównie zasługa bardzo dobrego i sprawiedliwego do tej pory programu poleceń. Nieoczekiwanie od najnowszej VIII edycji polecony może łatwo zgarnąć 50 zł, zaś polecający dwa razy więcej. To bardzo dziwna zmiana, bowiem do tej pory było dokładnie odwrotnie.Powrót sympatycznej promocji

Polecony zaś musi być albo nowym klientem albo takim który nie ma tutaj konta od 3 lat. Konto polecam już znacznie dłużej, więc jeśli ktoś zamknął konto przed 3 laty może znów być poleconym. Daty w PKO są stałe więc owe 3 lata należy liczyć od 2 lutego 2015.

Najnowsza VIII już edycja programu poleceń  potrwa dość długo bo nawet do 4 maja 2018. Warunkiem udziału jest oczywiście posiadanie kodu polecającego. Kto nie ma możliwości jego zdobycia może jak zwykle napisać po niego na marszr1@gmail.com  
Warunkiem zdobycia premii jest wpisanie kodu polecenia


Co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę? Warunki jak zwykle są dwa:
 • wykonać płatność kartą na 200 zł
 • dokonać płatności BLIKiem na 40 zł
W obu przypadkach są dopuszczalne jednokrotne płatności na wymagane kwoty. Warto jednak pamiętać, że w przypadku płatności kartą nie liczą się płatności dokonane przez internet. Można za to płacić na internecie BLIKiem.

Link dla 100 zł w możliwością wprowadzenia kodu polecającego

Po zgarnięciu premii konto oczywiście można zamknąć, lub polecać je innym. Najbardziej aktywni w polecaniu mogą zgarnąć nawet do 3000 zł. W tym przypadku cieszy jednak nawet jeden polecony. Zgarnąć można przecież miłe 100 zł za przekazanie kodu.

PKO idzie więc śladem innych banków, które zwykle bardziej nagradzają polecających niż poleconych. Ma to zapewne zmotywować klientów banku do polecania. Szkoda, gdyż moim zdaniem lepiej było przedtem, gdyż był to bardziej sprawiedliwy podział.

W nowej wersji jest to bardziej opłacalne dla par, pod warunkiem że jedna osoba zgłasza się jako polecony. Po założeniu zaś od razu zostaje polecającym zgarniając w ten sposób tytułowe 150 zł.

Zasady VIII edycji programu Mam PKO

8 komentarzy:

 1. polcan :
  -polecony (nowy zgarnia 50) ,zas polecajacy (ten ktory zgalasza nowego zgarnia 100)
  pierwszy raz "stary" zgarnia wiaecej niz "nowy"
  reg rozdz3 &7
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Żebyście nie uciekali z DB po zakończeniu rocznych promocyjnych lokat na 3%, bank przedłuża do końca roku 2018 bezwarunkowo bezpłatne: konto, kartę i wypłaty z bankomatów dla klientów, którzy założyli konta i lokaty jeszcze w 2017 roku.
  Wiadomość dostępna po zalogowaniu do konta w DB.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zrozumiałe posunięcie. Łączą się z WBK i chcieliby utrzymać obecną liczbę klientów - żeby to ładnie w statystykach wyglądało ;)

   Usuń
  2. Nie miałbym nic przeciwko temu, żebym mógł powtórzyć te roczne lokaty na taki sam, albo wyższy procent. Przynajmniej rok spokoju. Nie trzeba ciągle szukać przyzwoitego oprocentowania. Bo jak nie, to i tak nie mam powodu, żeby utrzymywać to konto.

   Usuń
 3. Czy 100 zł za skuteczne polecenie konta jest przyznawane tylko za pierwszego poleconego, czy za każdego kolejnego również. Ne mogę tego doczytać w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...