piątek, 16 listopada 2018

150 zł do zgarnięcia w promocji Bonus dla Ciebie


Obok omawianego w poprzednim artykule Santandera z nową promocją konta ruszył też Paribas. Tutaj do zgarnięcia jest więcej bo 150 zł i nie w postaci bonu, lecz zwykłego przelewu na konto czyli tak jak lubimy najbardziej.

Nie ma zmian w przypadku definicji nowego klienta. Jak to w Paribasie z promocji może skorzystać osoba, która od 24 miesięcy nie miała tutaj konta, więc po 2 latach od zgarnięcia poprzedniej premii można wracać po kolejną:)

Tutaj zgarniesz 150 zł od Paribasa w promocji Bonus dla Ciebie

Promocja ma potrwać do 14 grudnia 2018. Jednak kolejny raz akcja jest limitowana i przewidziano tutaj tylko 1500 wniosków. Bank doskonale wie, że w ten sposób wnioski szybciej się wyczerpują, tak zresztą było w poprzednich promocjach w tym banku.

Warto więc brać udział wcześniej i nie czekać na ostatni dzwonek. Kolejne edycje zwykle nie są korzystniejsze i premia może być już mniejsza. Póki co mamy 150 zł, które przyda się z pewnością każdemu.Co trzeba zrobić tym razem?
Też to co zwykle w Paribas, jedynie terminy są inne. I tak do 14 grudnia należy złożyć wniosek, zaś do 11 stycznia 2019 zawrzeć umowę o konto. Zapewne przez okres świąteczno-noworoczny wydłużono kurierowi czas na dostarczenie dokumentów.

Po wstępnych formalnościach należy:
1. Do końca stycznia 
 • aktywować apkę GOmobile na swoim smartfonie
 • zrobić jeden przelew albo z kompa albo z komórkowej apki
2. W lutym i marcu
 • przelać sobie na konto w Paribasie tylko 1000 zł
 • zrobić płatności kartą 300 zł w obu miesiącach
Jak widać w styczniu wymagania są banalne. W dwu kolejnych miesiącach mamy typowy standard promocyjny nazywany aktywnością na koncie. Za bonus pieniężny zawsze chętnie robi się taką aktywność:)


Jak się ma sprawa wspomnianego na początku przelewu na konto? Też tak samo jak zwykle:
 • w lutym dostajemy 50 zł za czynności wykonane w styczniu (punkt 1)
 • w kwietniu dostajemy 100 zł za czynności wykonane w lutym i marcu (punkt 2)

Tutaj zgarniesz 150 zł od Paribasa w promocji Bonus dla Ciebie

Do dyspozycji dostajemy darmowe konto. Nie musimy więc kłopotać się o jakieś ukryte opłaty. Jak widzimy niżej nie ma jakichś ukrytych gwiazdek co inne banki ochoczo lubią robić na swoich reklamach.Regulamin promocji Bonus dla Ciebie


26 komentarzy:

 1. Prośba do forumowiczów omawiających tematykę lokat w IB. Przenoście dyskusję na nowe artykuły. W przypadku przekroczenia 200 komentarzy do jednego artykułu zbyt długo zajmuje mi czas przewijać i szukać komentarza z pytaniem do mnie, bym miał na każde odpowiadać. W takim przypadku musiałbym całe dnie spędzać na bezsensownym przewijaniu puchnącego forum.
  Wpisujcie pytania na bieżąco, to sytuacja awaryjna, ale zaoszczędzi nam czasu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykładowo widzę w panelu komentarzy do moderacji zapytanie jak złożyć wniosek o nową lokatę jeśli nie ma się kasy na koncie. Chodzi o uniknięcie sytuacji, że zrywamy lokatę a w międzyczasie znika ona z oferty.
  Oczywiście jest takie niebezpieczeństwo, szczególnie jeśli jak ja zrywacie codziennie po kilka lokat i zakładacie je na nowo.
  Przed zerwaniem lokaty składacie wniosek o nową. Wniosek jest ważny kilka dni, więc po zniknięciu lokaty robicie myk z przelewem zewnętrznym, który bank księguje jako wewnętrzny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy osoby które miały konto w Raiffeisen przejęty od 1.XI. przez Paribas mogą wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, według regulaminu nie. Patrz §2 1. 2)

   Usuń
 4. Getin: Lokata na nowe środki 3,3%/4m.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście jest. dzień badania salda to 30.09.2018.

   Usuń
  2. Jest też w GB e-lokata tradycyjna na 3%, bez ograniczeń kwotowych na 4 m-ce.

   Usuń
  3. Przepraszam nie na 4 m-ce, lecz 2 m-ce.

   Usuń
 5. U mnie pod Getinem wczoraj kolejka. Same dziadki. Oni nieinternetowi to przyszli po gotówkę chyba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to ludzie pamiętający afery Grobelnych i innych takich. Trudno się dziwić. Sam dość sceptycznie podchodzę do bezproblemowej obsługi BFG dla tych banków

   Usuń
 6. Właśnie dzwonili do mnie z banku millenium i zaproponowali mi lokatę na środki które wpłyną na moje konto z innego banku. lokata oprocentowana na 2,4%, kwota lokaty od 1000 do 500000 zł. Coś mi się zdaję, że liczą na klientów uciekających z Getin banku i Idea banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dzwonili do mnie z banku millenium i zaproponowali mi lokatę na środki które "wpłyną na moje konto z innego banku. lokata oprocentowana na 2,4%, kwota lokaty od 1000 do 500000 zł. Coś mi się zdaję, że liczą na klientów uciekających z Getin banku i Idea banku."

   A mi się zdaje, że chcą zatrzymać odpływ ze swojego KO Profit właśnie do IB na 3,9% - bo pewnie taki ruch teraz odnotowują. Tylko z tym oprocentowaniem, gorszym nawet niż na ich KO - to chyba nic nie zwojują ;)

   Usuń
  2. Ja również w dniu 14.11.2018 roku odjechałem z ich KO 3% do IB na Lokatę beztroską 3,90% na 3 m-ce. Przecież GB i IB jadą na tym samym koniu, jak spać to z wyższego konia, czy nie mam racji?

   Usuń
 7. Ja podziękowałem. Próbowania upadłości tak dużych tworów wolałbym nie testować na własnym kapitale. Zostało kilkanaście tys w Idei. Reszta w Millennium. Ciekaw jestem czy przelew mi dziś dojdzie. Poczekam aż sytuacja się uspokoi i jak przetrwają to wrócę.
  Jak widzę tych pisowców co nawarzyli tego browara to mam ochotę udusić po prostu. Mam nadzieję ze ktoś za to poniesie konsekwencje bo wysyp akcji na giełdzie jest niesamowity. Posiadacze obligacji i akcji wniebowzięci zapewne. na giełdzie dziś wodospad na wszystkich bankach.
  Wrócę jak będzie posprzątane a nie będę się szarpał o 0.8% zysku /3mc więcej a gwarancje państwa w którym można zmienić ustawę w 3 godziny to mam gdzieś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez jaj, zniesienie gwarancji bankowych, to upadek systemu bankowego. Nikt o zdrowych zmysłach się na to nie odważy.

   Usuń
  2. O czym ty piszesz? Po pierwsze to do 2,70% w Millenium, to nie o 0,8%, lecz 1,20%, po drugie nawet na Cyprze jak bank centralny upadł, zagwarantowane 100 tyś Euro nikt nie stracił.

   Usuń
 8. Objechałem rowerkiem centrum Warszawy i w 4 oddziałach GB kolejki po ok 20 osób, a w 2 oddziałach IB po 3-4 osoby. Sami emeryci z papierami w rękach, pewnie zrywają co się da i zamykają konta. Oni już nie wrócą, zasilą banki państwowe z grupy PKO i skarpetę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wczoraj Toyota wypłaciła premię 50 zł za założenie lokaty 6 miesięcznej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mały gejmczenczer:

  "Te przepisy ustawy, które znalazły się w niej w wyniku przyjęcia poprawek pochodzących z II czytania w Sejmie i które nie pozostają w
  związku przedmiotowym z pierwotnym przedłożeniem, mogą się spotkać z zarzutem naruszenia Konstytucji - pisze Biuro Legislacyjne Senatu w opinii do ustawy "o przejmowaniu banków".

  Jeśli to prawda to żaden bank nie może przejac na razie ani Getina ani IB. Zostaje tylko upadłość i sam na sam z BFG lub dosypanie bezpośrednio z państwowego woreczka. Chyba że banki zrzutkę zrobią po miliardzie dla każdego. Mam nadzieję że coś takiego nie bedzie w ogóle potrzebne ale widząc dzisiejszą przecenę to...

  OdpowiedzUsuń
 11. W IB lokata kończy mi się jutro. Próbowałam złożyć w systemie wniosek na tę na 3,9%, to mi piszą, że nie mam środków na koncie, więc figa. Czy jest jakiś inny sposób? Spróbuję złożyć wniosek poza systemem - nie wiem, jak mnie potraktują, a przede wszystkim boję się, że w sobotę i niedzielę zrobią mi taki przelew niby zewnętrzny, a w międzyczasie oferta zniknie, natomiast pieniążki w tym czasie będą gdzieś fruwały. Testowaliście coś takiego? Czy wtedy rzeczywiście ten przelew traktowany jest jak wewnętrzny, czyli natychmiastowy i działający w dni wolne od pracy? Kwota zacna, więc ...
  A w ogóle to nie rozumiem ich polityki - przecież jeśli złożę wniosek w systemie, to chcę go zasilić. A jeśli tego nie zrobię - to nic nie tracą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie że jest. Wybierz opcję przelew z innego banku zamiast przelew z konta idealnego i po problemie. Testowane wiele razy nawet dziś.

   Usuń
  2. Człowiek uczy się całe życie. W ogóle nie zauważyłam tego menu rozwijalnego i takiej opcji nigdy jeszcze nie ćwiczyłam.
   A Ty jesteś Wielki:)).
   Wnioski złożone. Czy jutro robić przelewy, czy sami sobie pobiorą? Na zdrowy rozum pewnie sama powinnam przekierować środki, czyli działać jak bezkontowiec zwykły...

   Usuń
  3. Oczywiście Ty to musisz zrobić. Nic się samo nie robi i bardzo dobrze, bo to my mamy mieć kontrolę nad systemem a nie na odwrót:)

   Usuń
 12. Wnioski pobrane i zapisane. Mogę do juta spać spokojnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
  Lokatowiec od 30 lat - a jeszcze tyle nie wiem:).

  OdpowiedzUsuń
 13. POLCAN OMÓW TO: BFG I JEGO POTENCJAŁ DO SPŁATY WIERZYTELNOŚCI. BRAK PRZYJĘCIA POPRAWKI DO USTAWY.
  CO BĘDZIE Z KASĄ W IDEA JAK PADNIE ON NA PYSK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jakiej poprawce do Ustawy piszesz? Poprawka do ustawy (zgłoszona przez PO) została przez Senat odrzucona i według mnie bardzo dobrze dla depozytariuszy.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...