czwartek, 15 listopada 2018

Stówa dla szybkich za samo założenie konta czyli szalona oferta w Santander


Po niezwykle zwariowanej środzie z najlepszą ofertą lokaty od lat czas na nie mniej szaloną ofertę konta. Szaloną, bowiem nie trzeba tutaj nic robić, nie ma żadnych warunków by zgarnąć 100 zł.

Trzeba się jednak spieszyć, bowiem tylko pierwsze 900 osób zgarnie za darmo stówkę, kolejne 600 zdobędzie tylko połowę mniej. Kolejni zaś nie dostaną nic bo promocja się po prostu wyczerpie. A ta już trwa od dwóch dni.


100 zł na wyżerkę za samo otwarcie konta

Mowa o nowej promocji Konta Jakie Chcę tym razem pod szyldem Santandera. Promocja jest bardzo krótka potrwa bowiem tylko kilka dni i mocno limitowana bo adresowana tylko do 1500 osób. Do zgarnięcia jest voucher na 100 zł  lub 50 zł do pyszne.pl

Tutaj zgarniesz 50 lub 100 zł do pyszne.pl za konto KJC w Santander

Kto może brać w tym udział? Pod szyldem Santandera można spodziewać się wielu zmian i tak jest istotnie. W promocji nie mogą brać udziału osoby, które na dzień 13 listopada posiadały jakieś konto w banku - jakiekolwiek.

To dość zaskakujące, bowiem dotąd można było mieć kont co niemiara a i tak brać udział w promocjach nowego konta KJC. Sam posiadałem 17 kont i bez problemu założyłem KJC po promocję z premią za przelew wynagrodzenia. Teraz tak już się nie da

Promocja ma potrwać w założeniu do 23 listopada czyli zaledwie 10 dni. Ze względu na ograniczenie do 1500 osób może jednak skończy się nieco szybciej. Jeśli powyższy link będzie nieaktywny, oznaczać to będzie, że oferta już się wyczerpała.Co zatem trzeba zrobić by zgarnąć stówkę na wyżerkę?
Kurcze nic. Otworzyć konto jak najszybciej bo wysokość nagrody zależy od... szybkości złożenia wniosku. Tak jak wspomniałem na początku:
 • 100 zł otrzyma pierwsze 900 osób
 • 50 zł otrzyma kolejne 600 osób
Stąd owe 1500 osób. Info o nagrodzie otrzymacie do 30 listopada. Nic tylko zgarniać nagrodę i zamykać konto:) Można ją wykorzystać do końca tego roku.

Tutaj zgarniesz 50 lub 100 zł do pyszne.pl za konto KJC w SantanderRegulamin promocji Pyszna Jesień z Kontem Jakie Chcę 2

34 komentarze:

 1. zwariowana środa, ale zauważmy że tylko w IB. W getinie nic się nie zadziało. żadnej nowej lokaty czy zachęty do ulokowania nowych środków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie była totalnie zwariowana. Nigdy w całej historii bloga nie miałem takiego oblężenia strony, wszystkie rekordy zostały pobite nie miałem też chwili czasu dla siebie ciągle bowiem coś się działo.
   Na szczęście wracamy do normalnej, spokojnej oferty, która mam nadzieję przyda się niejednemu z Was. Jest fajna lokata w IB, to można to uczcić porządną wyżerką;)

   Usuń
  2. Najważniejsze teraz zeby szybko wycofali te 3.9 i żeby wszystko przycichło. Im dlużej to będzie wisieć tym więcej spekulacji się bedzie pojawiać dot upadłości i odpływów. Niestety obawiam się że politycy nie dadzą odpocząć tematowi i będą dokładać do pieca
   MM

   Usuń
  3. "zwariowana środa, ale zauważmy że tylko w IB. W getinie nic się nie zadziało. żadnej nowej lokaty czy zachęty do ulokowania nowych środków"

   To akurat trochę mnie dziwi. Przecież to o nich głównie mówiono niekorzystnie w mediach i jakbym miał u nich teraz coś na KO - to bez zastanowienia kasa poleciałaby do IB na 3,9%. Czyżby GB nie miał aż takiego odpływu? Może jeszcze coś zaproponują?

   Usuń
  4. getin finansowo jest w o wiele gorszej sytuacji niż idea. Co prawda dopiero wyjdą bilanse obu banków niedługo, ale zapewne wiele się nie zmieniło w tej materii. Dlatego co do IB jestem umiarkowanie pozytywnie nastawiony natomiast uważam ze Getin się nie obroni w dłuższym okresie chyba że LC znajdzie podmiot który go dokapitalizuje, ale widząc walkę LC z rządem zakładać należy że nie nastąpi to wcześniej niż przed pojawieniem sie wiarygodnych sondaży dających zwycięstwo opozycji bo nikt w to nie wejdzie w tej sytuacji. Czy przetrwa jeszcze ten rok - tego nie wiem. Dla mnie jako oszczędzającego to Getin był bankiem bardzo OK. Fajny system transakcyjny, dobry kontakt z obsługą, duża liczba przedstawicielstw... Mógłbym zrobić z tego główne konto, ale jeśli jest jak jest to niestety... dziś IDEA dużo zyskuje na giełdzie, Getin traci, ale przynajmniej na chwile zapachniało optymizmem
   MM

   Usuń
  5. Getin
   e-Lokata na Nowe Środki VII - 1 edycja (4M) 3,30 %

   Usuń
  6. 'e-Lokata na Nowe Środki VII - 1 edycja (4M) 3,30 %'

   co za głupoty odpowiadasz?

   Usuń
  7. 'e-Lokata na Nowe Środki VII - 1 edycja (4M) 3,30 %'

   "co za głupoty odpowiadasz?"

   Nie obrażajcie kolegi proszę - tak dokładnie jest ta lokata nazwana w regulaminie:
   https://www.getinbank.pl/dokumenty/karta-produktu-e-lokata-na-nowe-srodki-vii-1-edycja.pdf

   Usuń
 2. Polcan jest jeszcze konto oszczędnościowe na 3% przez rok w Banku Pekao SA, może coś o tym wspomnisz bo to chyba niezła oferta?
  https://www.pekao.com.pl/konto-oszczednosciowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. Od tego jest ranking KO publikowany co miesiąc na PP4. Tam są takie informacje ujęte w sposób kompleksowy
   https://polakcandwa.blogspot.com/2018/11/ranking-kont-oszczednosciowych-listopad.html

   Usuń
  2. Aby mieć w Pekao SA 3% na 100tyś. zł, trzeba spełnić warunek posiadania w banku łącznie minimum 200tyś. Tu jest haczyk, inaczej 50zł/opłaty miesięcznie za prowadzenie konta. A 50zł stanowi 25% miesięcznych odsetek czyli spadasz z 3% na 2,25%...

   Usuń
 3. Zerwałem lokatę na 3,9%. Kasa niemal od razu pojawia się na koncie więc wszystko wydaje się być ok:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopowiem, że zerwana lokata była z tych, gdzie nie widniała pozycja opłacenie lokaty. Mimo to odsetki się zgadzają:)

   Usuń
 4. Do Toma Toma i Polcana.To ja,który we wtorek,13 listopada napisałem,że raczej nie zobaczycie 3,5%.Wy mówiliście,że czekacie na minimum 3,5% i mieliście rację;ale myślę,że 3,9% przeszło Wasze oczekiwania.Zostałem,tak jak Wy,szczęśliwym posiadaczem Lokat Beztroskich na niespotykanie wysoki procent.Dobrze oceliście sytuację.Wasza presja na Bank była uzasadniona.:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. 3,50% to już byłoby dużo, a tu nie dość, że 3,9% to jeszcze w najlepszym możliwym wariancie. Wyzerowałem już konto w Aliorze oraz WBK. Jutro idzie na tę lokatę limit w koncie:)

   Usuń
  2. Cieszę się,że Ty również się uśmiechasz.Do usłyszenia.

   Usuń
  3. Alior! Dzięki za przypomnienie, byłbym zapomniał, że wszystko wyzerowałem, ale rano poszło wymagane 1500 zł, by uniknąć opłaty. Już poszło do IB:)

   Usuń
  4. "Do Toma Toma i Polcana.To ja,który we wtorek,13 listopada napisałem,że raczej nie zobaczycie 3,5%.Wy mówiliście,że czekacie na minimum 3,5% i mieliście rację;ale myślę,że 3,9% przeszło Wasze oczekiwania"

   To prawda, aż tyle się nie spodziewałem :) Mało tego, nie przypuszczałem, że dadzą taki % w najlepszej swojej wersji lokaty - czyli tej Beztroskiej! Tak więc tylko się cieszyć - tak jak i Ty :)

   Usuń
 5. A to ja , który Wam Panowie trąbił od 2 miesięcy, że wszystko w IB to kwestia wpływów/wypływów gotówki. Mogą mieć super sprytnego , mądrego i doświadczonego prezesa i fachowców. I co z tego ??? Pracowalem w tej branży i wiem jak to jest. Tabelki w Excelu, wykresy, powerpointy, opracowania, obliczenia, zawiłe formułki w visual basicu ku chwale obróbki tysięcy wskaźników .... to wszystko jest dla dzieciaków w piwnicy w pokojach bez okien pracujących po 100 godzin tygodniowo. W branży, aby uczciwie osiągnąć sukces liczy się tzw. Momentum. Jest super, to wszystko super. Jest źle, to źle. Bankowość i finanse są w sumie bardzo nieempiryczne. Audyty i ratingi to wysuwanie mokrego palca na wiatr przez korpo-dzieciaki w garniturach z kredytami na karku. Wystarczy jedna polityczna lub gospodarcza afera i wszystkie genialne plany można wyrzucić na makulaturę. Nic mnie tak nie znudziło jak bankowość i finanse. O wiele bardziej spełnię sie nadzorując hodowlę owiec w argentynie niż wypruwając z siebie flaki w banku zapijając dziesiątą kawe w pobliskim Starbaksie z pustymi ludźmi, bo tak niby wypada.
  Pozdrawiam i oczywiście ciesze sie z oferty 3,90 bo jest ona świetna jak na dzisiejsze czasy monopolizowania władzy państwa w polskiej bankowości. Miejmy nadzieję dla nas ciułaczy, że LC sie jakoś wybroni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Miejmy nadzieję dla nas ciułaczy, że LC sie jakoś wybroni."
   Na pewno jest też druga strona. Ludzi wkręconych w GetBacka, którzy podejrzewam przeklinają obecnie LC i życzą mu jak najgorzej. Jest mi ich naprawdę szkoda i mam nadzieję, że jakoś odzyskają chociaż część pieniędzy. Ja jednak dobrze życzę IDEA Bankowi - bo to w zasadzie jedyny dający obecnie przyzwoity procent. Trzymam, więc kciuki za IB i mocno żałuję, że ma się połączyć z GB :(

   Usuń
 6. Mam pytanie czy konto otwarte w tej promocji http://moneyafterhours.blogspot.com/2018/02/pewne-3-na-lokacie-w-deutsche-bank-z.html i wchłonięte przez santandera dalej jest darmowe (opłaty za konto i kartę) czy coś w tej materii się zmieniło? Bo nie mogę się połapać z ich taryfą opłat i prowizji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy@15 listopada 2018 15:28:
   Tak obecnie jest bezwarunkowo darmowe. Może lezec puste i zapomniane

   Usuń
 7. Tylko do końca roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca roku, to było w DB. Santander ma inny TOi P. Gdzie to przeczytałeś, że do końca roku.

   Usuń
  2. No tak, w DB. Informacja z infolinii.

   Usuń
  3. Do komca roku bylo w ramach promocji w DB, teraz gdy jest to juz Santander jest bezwarunkowp darmowe az nie zmienia Taryfy Opłat

   Usuń
  4. Pytałem w oddziale Santandera o koszty związane z dalszym posiadaniem byłego DBNet Premium. Konsultantka oczywiście korzystała z tel. do przyjaciela ;), ale odp była taka, że faktycznie obecne Net Premium jest darmowe (aż do ewentualnego ogłoszenia zmiany TOiP), ale karta debetowa będzie niestety od stycznia płatna chyba, że wykonane zostaną nią płatności na min 700zł !
   Twierdziła też, że SMSkody powinny być wszystkie bezpłatne - bez tego limitu 5szt/mc jaki był kiedyś w WBK. Nie miałem jednak okazji jeszcze tego sprawdzić.
   MD

   Usuń
  5. Czyli rozumiem, że trzeba zrezygnować z karty, żeby konto po nowym roku było darmowe? Konto zakładałem tylko dla lokat 3% i kończą mi się one w kwietniu. Dlatego pytam bo praktycznie leży nieużywane to konto, a płatności kartą 700 zł to jednak dużo.

   Usuń
 8. Dziś Idea śmiga aż miło. Zerwałem i założyłem nową lokatę, ma od razu napis: opłacenie lokaty:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Polcan a Ty to tak codziennie masz zamiar zrywać i zakładać lokatę oczywiście przy założeniu, że nie zmieni się oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz w tym jakiś problem? Klik, klik i po sprawie, a z jednej strony kapitał większy, z drugiej wydłużasz sobie gwarancję 3,90%.
   Wczoraj miałem gwarancję do walentynek, dziś do 15 lutego, jutro kolejny dzień itd.
   Pomijam fakt dopłacania non stop drobnych jak np. z odsetek obligacji Aliora jakie się spodziewam jutro dostać.
   Jakby człowiek wrócił do 2011 roku i znów mógł się bawić i to w o wiele prostszy sposób niż wtedy:)

   Usuń
  2. To co piszesz jest jak najbardziej logiczne. Zwłaszcza podoba mi się to z wydłużaniem okresu promocyjnego. U mnie jest jeden ale zasadniczy, nie mam tutaj konta:-)

   Usuń
  3. jak widzę rentowności obligacji getina to mam wrażenie że lada dzień złożą go do grobu. Nie chciałbym krakać, ale fatalnie to wygląda. Nie wiem jak z Ideą ale do Getina to już kasy chyba nie włożę a i Idea jak padnie GEtin to długo nie pociągnie. Dzisiejsza narada BFG i KNF też chyba nie była przypadkowa
   MM

   Usuń
 10. he he... w tej całej awanturze mamy dzisiętnicę - od 10 dni mamy 0.7% dla 'Koneserów Zysku" w optimie. Nazwać to coś brakiem powagi byłoby dla nich komplementem. ludzie, klienci są aż tak gapowaci że zapominają o oprocentowaniu?
  MM

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...