piątek, 2 listopada 2018

Ponownie nawet 550 zł do zdobycia w programie poleceń Getin Banku :)

Tak jak to było do przewidzenia Getin Bank przedłużył, a dokładniej wznowił edycję programu poleceń konta Proste Zasady. W jego już 2-ej odsłonie nic się nie zmieniło. Dla osoby poleconej wpadnie łatwe 50 zł - za samo użycie specjalnego KOD-u podczas zakładania tego konta, polecający zaś może dostać aż 100zł za każdą "skutecznie" poleconą osobę. W sumie polecający może uzyskać nawet 500 zł - za 5 poleconych osób! :)

Promocja potrwa do 31 stycznia 2019 r., więc jest trochę czasu na wzajemne polecenia, a co za tym idzie na zgarnięcie za to maksymalnej puli 550 zł. Co więcej osoba, która nie miała do tej pory konta Proste zasady może się załapać na KO 3,5% do wysokości 10 tys. zł aż przez rok!, ale o tym więcej przeczytacie w tym artykule.


Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Getin Banku - to przypomnę, że to bank, który aktualnie oferuje w promocji jedno z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku. Jego parametry 3% do kwoty 200 tys. zł są naprawdę rewelacyjne i samo to już zachęca do skorzystania z oferty Getinu
Aby jednak móc z niego skorzystać nowy klient musi założyć konto Proste Zasady. Jest ono powiązane z tymże właśnie KO, a teraz zakładając je z wykorzystaniem specjalnego KOD-u za spełnienie banalnych warunków dostaniecie 50 zł na start w 2-ej już edycji programu poleceń. 

Tutaj założysz ROR w Getin Banku z możliwością użycia KOD-u polecenia i zyskania 50 zł

Aby to zrobić wystarczy podczas zakładania konta wpisać w specjalnym polu KOD osoby polecającej i posiadając już to konto spełnić proste 2 warunki (cytuję regulamin):
 
a) Nowy i Obecny Klient powinni wyrazić i utrzymać zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego) na dzień wypłaty Nagrody.
b)  Nowy Klient w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Konta Osobistego, zapewni wpływ na nowo otwarte Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w wysokości co najmniej 1000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.


W dużo prostszy sposób opisuje to obrazek poniżej:

Tym nowym klientem może być tylko osoba, która od 1 listopada 2018 r. do dnia przystąpienia do tej promocji nie była posiadaczem ROR-u w tym banku. 

Kto zatem chciałby być poleconym przeze mnie bądź Polcana i dostać ten KOD zapraszam do kontaktu na maila z blogu lub tzielak1@gmail.com. 
Ty również będziesz mógł już po założeniu konta polecić je swojemu znajomemu. Za każdego (maksimum 5-ciu), którzy spełnią warunki otrzymasz po 100 zł !!! To może dać Wam nawet dodatkowe 500 zł ;)
Zatem jeśli dopiero zakładasz konto Proste Zasady skorzystaj z niebieskiego linka poniżej:

Tutaj założysz ROR w Getin Banku z możliwością użycia KOD-u polecenia i zyskania 50 zł

Następnie podczas wypełniania wniosku system poprosi Cię o wpisanie w ramce KOD-u polecenia (uzyskasz go pisząc do nas na maila) Nagroda 50 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca - następującego po miesiącu spełnienia w/w banalnych warunków :)

Potem już Ty sam będziesz mógł wygenerować sobie taki kod w systemie transakcyjnym banku i zarabiać na polecaniu znajomych - co przedstawia obrazek poniżej:
Podsumowując sama oferta Getinu w postaci KO na 3,5% do 10 tys. zł i 3% do 200 tys. zł - jest rewelacyjna, szczególnie dla nowych - bo to oni jak zwykle mogą zyskać najwięcej! Dotychczasowych klientów bank również nie zaniedbuje gdyż oferta KO na 3% jest przeznaczona również i do nich. Zaś zarówno do nowych jak i obecnych klientów skierowana jest obecna - już 2 edycja programu poleceń konta Proste Zasady. 
Do KO na 3% nie trzeba specjalnie przekonywać - bo bije na głowę oprocentowaniem i dużym limitem swoją konkurencję, a przy okazji może wpaść parę stówek za polecenie konta ;)

Jeśli jednak nie chce Wam się bawić w programy poleceń, a chcecie założyć świetne Konto Oszczędnościowe w aktualnej promocji - to skorzystajcie z linka poniżej:

Tutaj założysz KO na 3% w Getin Banku z łatwą szansa na 3,5% do 10 tys. zł aż przez rok!


Regulaminy:


1) Regulamin Promocji "Polecam Proste Zasady" 2 edycja
2) Regulamin Oferty Specjalnej "Na nowe środki" - XIII edycja

17 komentarzy:

 1. Szkoda, że się trochę pośpieszyłem. Teraz miałbym dodatkowo 5 dyszek :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy cytowany wyżej zapis Regulaminu oznacza, że wpływ 1000 zł z getinowskiego konta osobistego innej osoby nie będzie uznany za spełniający warunki Promocji? Innymi słowy: z wyjątkiem konta firmowego zawsze musi to być przelew przychodzący z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak, jest dokładnie tak jak napisałeś :(

   Usuń
 3. A ja pozwolę się podepnąć w kwestii Getina.

  Zauważyłem, że mają w ofercie konto oszczędnościowe w USD: https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-oszczednosciowe-w-walutach-obcych-usd-i-eur.html

  Pytanie czy jest na rynku jakieś inne z lepszym oprocentowaniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem nie. W porównaniu do jednego z lepszych KO Walutowego w Mille - to o 0,3% w przypadku euro i o 0,2% dolara więcej. Wprowadzone 31 października KO walutowe w GB jest więc chyba najlepsze na rynku.

   Usuń
  2. W przypadku dolara jest jeszcze coś takiego ze zmiennym oprocentowaniem - Rachunek Oszczędzam - LIBOR 1M USD+ (-0,10%) aktualnie to: 2,19% w Credit Agricole.

   Usuń
 4. Nie w temacie, ale ciekawe. Grono banków kurczy się coraz bardziej i konkurencja o naszą kasę będzie niestety coraz mniejsza. Jak donosi dziś Bankier.pl to właśnie Bank Millennium przejmie Eurobank:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bank-Millennium-przejmuje-Euro-Bank-7624079.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już pisałem wielokrotnie że za rok możemy obudzić się w zupełnie innym środowisku jak chodzi o efektywność oszczędzania. Zniknie Idea i koniec balu panno lalu. Poza bankami Czarneckiego żaden bank właściwie niczego ciekawego nie oferuje. Im mniej banków tym mniejsza konkurencja o nasz pieniądz choć te co znikają i tak niczego specjalnego też nie oferowały choć strata DeutscheBank czy Eurobanku może się wydawać dla nas znacząca.
   Już nawet nei pamiętam co w te 2 lata zniknęło. WBK, DB, Eurobank, Reiffeisen... Coś jeszcze?
   Tą konsolidacją rząd powiększa sobie pole do bezpiecznego sterowania emisją obligacji bo tam płynie głównie teraz pieniądz ciułaczy.
   MM

   Usuń
  2. "Już nawet nei pamiętam co w te 2 lata zniknęło. WBK, DB, Eurobank, Reiffeisen... Coś jeszcze?"
   Dużo wcześniej Meritum bank, a do 2 lat wstecz jeszcze fajny - SK Bank z Wołomina :(

   Usuń
 5. millennium przejmuje eurobank!

  OdpowiedzUsuń
 6. A Paribas przejmuje Raifeisen

  OdpowiedzUsuń
 7. Santander wchłonął BZ WBK, a po drodze jeszcze Deutsche Bank, a niebawem Getin przejmie Ideę :( Lista coraz bardziej się kurczy, a niektórzy wróżą, że już niedługo na rynku pozostanie tylko parę banków...

  OdpowiedzUsuń
 8. W kwestii zgód marketingowych...
  Jestem w trakcie reklamacji raczej nie do wygrania, bo jest jedna ukryta zgoda na "marketing tradycyjny", której nie ma przy zakładaniu konta, ani w umowie - trzeba udać się do oddziału lub dzwonić - dowiedziałem się po miesiącu od założenia KO i bez odsetek promocyjnych. Dziś podpisałem zgody, ale system włączył mnie do nowej promocji od 15X i oprocentowania 3% też nie będzie bo saldo jest wysokie.

  OdpowiedzUsuń
 9. "W kwestii zgód marketingowych...
  Jestem w trakcie reklamacji raczej nie do wygrania, bo jest jedna ukryta zgoda na "marketing tradycyjny", której nie ma przy zakładaniu konta, ani w umowie - trzeba udać się do oddziału lub dzwonić - dowiedziałem się po miesiącu od założenia KO i bez odsetek promocyjnych."
  Wielokrotnie wcześniej w komentarzach ostrzegałem przed tą ukrytą zgodą. Dowiedziałem się o niej przypadkiem dzwoniąc na infolinię i od razu podzieliłem się tym w komentarzach. Jednak inni forumowicze zbagatelizowali to ostrzeżenie. Mało tego, także infolinia zapewniała, że ta dodatkowa zgoda nie jest wymagana, więc Twoja sprawa jest jak najbardziej do wygrania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zwróciłem uwagę na Twoje ostrzeżenie (dzięki!), ale być może i tak by mi się udało, bo otwierałem konto w oddziale.
   Tym niemniej, dla pewności zaznaczyłem konsultantowi, że słyszałem o przypadkach "ukrytej" zgody, którą można zgłosić wyłącznie w oddziale. Konsultant bardzo kategorycznie stwierdził, że to niemożliwe i że takie opowieści są skutkiem nieuważnego wypełniania umów przez klientów.
   Ja nie mam wątpliwości po czyjej stronie leży wina, natomiast chcę wierzyć, że taka odpowiedź była "tylko" efektem niewiedzy pracownika, z którą spotykam się prawie przy każdej okazji korzystania z nowo-promowanego produktu, a nie celową chęcią ukrycia nieuczciwych gierek banku, szczególnie w świetle wciąż rozpędzającej się afery Getbacka i udziału w niej banksterów grupy Idea Banku.

   Usuń
  2. Poczytajcie Regulamin jakie zgody są potrzebne. Żadnej zgody na marketing tradycyjny nie potrzeba. Z pisemnej informacji jaką otrzymałem z GB marketing tradycyjny to wymysł wewnętrzny banku, potrzebny im tylko do celów statystycznych.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...