poniedziałek, 19 listopada 2018

300 zł do Biedronki oraz 5000 punktów na start na karcie w Paribas


Z nową hitową ofertą ruszył dziś Paribas. Oferty z bonami do Biedronki zawsze cieszą się wielką popularnością, a tym razem do zgarnięcia jest niemało bo nawet 300 zł. I jak zwykle jest to oferta limitowana, dedykowana tylko dla pierwszych 5000 osób.

Gdyby to była oferta konta zapewne limit wyczerpałby się po kilku dniach. Tym razem mamy jednak promocję kartę kredytowej. Kredytówkę to coś co każdy wisienkowicz powinien posiadać, ale nie da się mieć ich dowolną ilość. Jeśli jednak wyrabiać nową to taką co daje dużą premię na start.

Tutaj zgarniesz do 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Paribas 

Akcja ma potrwać do 31 stycznia 2019 lub do wyczerpania puli 5000 sztuk. Jeśli po kliknięciu w powyższy link nie pokaże się komunikat o 300 zł oznaczać to będzie koniec promocji. A w tej mogą wziąć udział osoby, które nie miały w Paribasie kredytówki przez ostatnie 12 miesięcy.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 300 zł?
Akcja promocyjna potrwa przez 6 miesięcy, przy czym za pierwszy miesiąc liczy się kolejny po zawarciu umowy o kartę. Innymi słowy jak kartę dostaniecie w grudniu, to od stycznia będzie można spełniać warunki, by zgarniać nagrody.

Warunek jest taki by co miesiąc wydawać 500 zł, jest więc identyczny z tym co mamy na karcie kredytowej w T-mobile. Tyle tylko, że w klonie Aliora dostajemy za to co miesiąc 25 zł, zaś Paribas oferuje dwa razy więcej, bo 50 zł.Jak łatwo policzyć jeśli będziemy dostawać po 50 zł przez kolejne 6 miesięcy w efekcie zgarniemy tytułowe 300 zł. Odebranie nagrody możliwe będzie po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl. Tam też będą one czekać w ciągu 7 dni roboczych w kolejnym miesiącu.

5000 punktów na start
Co więcej na start otrzymujemy 5000 punktów. Przysługuje ona za dokonaniu czterech transakcji kartą na kwotę minimum 50 zł każda, w okresie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę.W programie mambonus wydanie 1 zł to równowartość 2 punktów. Aby otrzymać 5000 punktów musielibyśmy wydać aż 2500 zł. Na start te punkty zdobędziemy za wydanie zaledwie 200 zł.

Tutaj zgarniesz do 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Paribas

Skoro jesteśmy przy kartach kredytowych warto przypomnieć podstawowe zasady jak zarabiać na tej karcie. Każda karta kredytowa posiada darmowy grace period co pozwala na życie na koszt banku. Jest jednak jeden warunek: trzeba oddać kasę w terminie, wtedy bank nie pobierze od nas ani grosza za korzystania ze środków banku.

Mnie do kredytówek przekonał już sam grace period. Jeśli jednak dodatkowo mamy bonusy na start w postaci kasy do biedry, gdzie każdy prędzej czy później zawita, to nic tylko korzystać.

Karta jest darmowa przy spełnieniu połowy warunków:)
Oczywiście nigdy nie korzystamy z wypłat z bankomatów ani z ochoczo oferowanej przez bank spłaty zadłużenia na raty. W tym przypadku karta okazuje się przynosić straty. Jeśli jednak unikniemy tych czynności i będziemy oddawać kasę na czas będziemy zawsze na plusie:)

Nie wyobrażam sobie życia z kontem tylko w jednym banku oraz bez posiadania karty kredytowej. Zarabiamy tak na kontach, jak i na kredytówkach, chociaż do tych drugich wciąż niektórzy nie są przekonani. Warto się jednak w końcu przełamać i zwiększać swoje zyski.

1. Regulamin promocji do 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową Paribas
2. Program lojalnościowy mambonus

12 komentarzy:

 1. Czy teraz klienci Raiffisena są traktowani jako swoi czy obcy? W tym banku mam kk, w bgzpnb nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dobre wieści:) Dostałem następującą odpowiedź:
   'Z tego co się dowiedziałem integracji systemów bankowych jeszcze nie było (planowana jest za rok), zatem powinni być traktowani jak nowi Klienci.'

   Usuń
  2. Dziękuje za informacje, ale "powinni być traktowani" to dla mnie trochę za mało. Napiszę zatem bezpośrednie zapytanie do banku i na jego postawie podejmę decyzję.

   Usuń
 2. W regulaminie nie ma o tym informacji, więc wysłałem to zapytanie. Dam znać jak dostanę odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nic nie napiszesz o IB?

   Usuń
  2. Było w ubiegłym tygodniu, dziś nowością jest Paribas

   Usuń
  3. "nic nie napiszesz o IB?"
   Najnowsze info o IB z Bankier.pl: https://www.bankier.pl/wiadomosc/NBP-zwolnil-Idea-Bank-z-obowiazku-utrzymywania-czesci-rezerwy-obowiazkowej-7627450.html

   Usuń
  4. Normalnie LC wychodzi na giganta w stylu Machiavellego i Sun-Tzu razem wziętych. Wystarczy poczytać Samcika:

   https://subiektywnieofinansach.pl/a-jesli-leszek-czarnecki-znowu-wszystkich-przechytrzyl-co-przemawia-z-hipoteza-ze-to-on-rozdaje-dzis-karty-w-grze-o-miliardy/

   Niech zakłada swoją partię - jeśli z EU będzie potrafił pogrywać tak jak z państwem polskim to ma mój głos!

   Usuń
  5. LC gigant zobacz wycenę banków na giełdzie 90% w dół a do tego masa ludzi oszukanych LC Corp,Getback,polisolokaty ,pytanie jak beda funkcjonowały banki bez tych oszustw?

   Usuń
 3. Niech mi ktoś powie jak krowie na rowie. patrzę na notowania IdeaBank i to spada jak kamień po kilkanaście % dziennie. Nie znam się na giełdzie. Czy ta wycena ma coś wspólnego z wypłacalnością banku? To jest już bankrut? To kosztuje niewiele więcej jak 1pln za akcję. Mógłbym tam wrzucić parę złotych ale nie wiem czy to ma sens i czy ten bank za tydzień się nie zwinie po prostu patrząc na te wyceny giełdowe a wtedy to całkowicie bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na giełdzie nikt się nie zna.A ci,co mówią,że się znają,nie wiedzą,co mówią.Mój znajomy twierdzi,że niektórzy są jednak lepsi od innych w tę grę,wskazując na panów pejsaczów.Mnie najbardziej podoba się definicja giełdy pana Józefa,starego wyjadacza,który mówi,że giełda to amerykańska gra,tzn.kto kogo wyc...la.

   Usuń
 4. Dziś miałem też propozycję w IB lokaty telefonicznej na 3,95% o której informowaliście niedawno, ale konsultantka zaznaczyła, że powinny to być środki spoza tych, które znajdują się już w banku.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...