wtorek, 6 listopada 2018

Nawet 1000 zł za polecenia i do 190 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskim!

Dość rzadko na blogu opisujemy produkty ING. Chyba najwyższy czas to zmienić - bo konta oferowane przez ten bank cieszą się dość dużą popularnością. Aktualnie prowadzi on promocję konta, która razem z programem poleceń może dać nam nawet 1190 zł! :)

 ING to bank, z którym ostatnio mam mało do czynienia. Jakiś czas temu posiadałem tam otwarte konto oszczędnościowe tzw. OKO na 2,5% - co było bardzo przyzwoitą stawką oferowaną aż przez 4 m-ce. Jak widać od tamtej pory nic się tu nie zmieniło i do 100 tys. zł dla nowych - stawka oraz oprocentowanie pozostają bez zmian. Przejdźmy jednak do samej promocji.
Do promocji można jeszcze przystąpić do końca roku - czyli 31 grudnia 2018r. Do tego czasu należy otworzyć konto w ING, a mogą to być: Konto Direct, Komfort oraz dla młodych Konto Mobi. Dodatkowo do wybranego konta należy otworzyć Konto oszczędnościowe! 
Wykluczone zaś z tej promocji są posiadacze lub współposiadacze kont - Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP - od dnia 28.02.2017r. Kto zatem miał jedno z nich od 28 lutego zeszłego roku - to niestety nie może wziąć w niej udziału.

Tutaj zyskasz nawet 190 zł za otwarcie kont w ING oraz do 1000 zł za polecenia!

Pierwsza część nagrody - czyli 100 zł jest bardzo łatwe do zdobycia. W przypadku konta Direct wystarczy bowiem po jego otwarciu  - do 31 marca 2019 r. wykonać transakcje za min. 1000 zł - kartą wydaną do niego lub BLIKIEM. Kolejne 40 zł dostaniesz wykonując czynności z obrazka poniżej:
W przypadku konta dla młodych - Konta Mobi do zdobycia tych 100 zł czasu na płatności jest mniej, a dokładniej do 28 lutego 2019 r. należy wykonać co najmniej 8 transakcji dowolną kartą wydaną do konta lub BLIKIEM. Zatem nie ma wymogu 1000zł - tylko 8 płatności na dowolną kwotę, a pozostałe 40 zł zdobędziesz wykonując to co poniżej ;)

Co bardzo ważne - do momentu wypłaty premii musisz utrzymać konto osobiste wraz z wydaną do niego kartą, a także konto oszczędnościowe, na który właśnie wpłynie wyżej opisana premia. Szczegóły zawarte są w regulaminach na dole artykułu.

To jeszcze nie koniec niespodzianek - jeśli bowiem założycie to konto z polecenia (potrzebny do wpisania KOD osoby posiadającej już tam ROR) - dostaniecie dodatkowo 50 zł !!!
Wszystko to dzięki promocji - polecania konta. Trzeba będzie jeszcze od dnia otwarcia konta do końca lutego 2019r. w 2 dowolnie wybranych miesiącach - wydać po 300zł kartą lub BLIK-iem. 
Jeśli już ktoś ma taki KOD i chciałby zarobić 100 zł na każdej skutecznie poleconej osobie - niech zostawi go w komentarzach pod artykułem, a reszta Naszych Czytelników sama zdecyduje, czy i z którego KOD-u skorzysta. Dajemy więc Wam furtkę do dodatkowego zarobku :)

Tutaj zyskasz nawet 190 zł za otwarcie kont w ING oraz do 1000 zł za polecenia!

Można polecić aż 10 osób - co może się przełożyć na 1000 zł dodatkowej kasy! Na to jednak macie czas tylko do 11 grudnia 2018 r. - wtedy to bowiem zakończy się okres promocji poleceń.

Jakie czynności należy wykonać - aby do programu przystąpić szczegółowo prezentuje obrazek:

Podsumowując tą promocje w ING - to super okazja żeby nieźle zarobić. Samo zdobycie 150 zł za otwarcie kont jest banalne - bo 100-ka wpadnie za proste czynności, a 50 zł jeszcze łatwiej - za niewielkie płatności kartą oraz wpisanie KOD-u polecenia, z komentarzy które to na pewno szybko się pojawią ;)

Tutaj zyskasz nawet 190 zł za otwarcie kont w ING oraz do 1000 zł za polecenia!


Regulaminy:

1) Regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort”
2) Regulamin promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”
3) Regulamin promocji "Poleć konto znajomemu”

27 komentarzy:

 1. IdeaBank zmienił oprocentowanie lokat. Lokata Skarbonka - 2,8% (dotychczas 3%). Za to oprocentowanie lokata Wielki Procent zostało podwyższone - 3 % na 3 miesiące (do tej pory było 2,8%). Wolno uznać, iż zmiany te są na korzyść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy. Z mojego punktu widzenia nie jest na plus. 3% od dawna jest na lokacie zawrotnej na 3 miesiące, ale nie korzystałem z tego bo to zbyt długo, natomiast złożyłem kilka skarbonek, gdy skończyła się stawka 3% w Getin.
   Dobra to była oferta z ubiegłego tygodnia, gdy bank zaoferował 3 konta po 3,20%. Wykorzystałem wszystkie:)

   Usuń
  2. nie na korzyść bo lokata miesięczna o takim samym oprocentowaniu zawsze jest lepsza niż 3-miesięczna. Nie ma problemu z otrzymaniem 3%/3mc w IB bo stale jest Zawrotna, choć trzeba wiedzieć jak z niej korzystać rzecz jasna (przelew do Mille zawsze skuteczny).
   IB po prostu na dziś nie chce dawać wyższego oprocentowania i łapie 3% pod korek a jak da coś więcej to na miesiąc góra.
   MM

   Usuń
  3. "lokata Wielki Procent zostało podwyższone - 3 % na 3 miesiące (do tej pory było 2,8%). Wolno uznać, iż zmiany te są na korzyść."

   Czyli w zasadzie teraz ta lokata i lokata Zawrotna się dublują. Jedna i druga na ten sam okres i procent. Zawsze można było przelać kasę do IB i próbować z nią uciec, a oferta Zawrotnej się pojawiała. Zresztą sam tak niedawno zrobiłem ;)

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Pozostając w temacie Idei. Wczoraj jeszcze musiałem dzwonić na infolinię - żeby "synchronizować" KO na 3,2%. Dzisiaj od samego wpływu na konto mamy - promocyjna stawka ruszyła sama :)

   Usuń
 2. Zapraszam do skorzystania z kodu: 50C1WS
  Dane polecającego: Marek Michalak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy więc już 1-szy KOD i dane. Kto zatem z niego skorzysta i spełni proste wymagania ma te 50zł ;)

   Usuń
  2. Ja już z tego kodu skorzystałem.

   Usuń
  3. "Ja już z tego kodu skorzystałem."
   No i super! Pamiętaj/cie tylko o spełnieniu warunków z regulaminu - abyś Ty i Twój "KOD-odawca" - dostał kasę ;)

   Usuń
 3. A w Optimie dalej żyłuja 0.7%. Powtarza się historia z sierpnia, gdzie przez tydzień nie dawali promocyjnego oprocentowania. Zamknę chyba to konto bo ich polityka prowadzenia promocji i zliczania salda wyjątkowo dział mi na nerwy. Poza promocją w której wziąłem bezkarną i miałem do jej końca środku na ko nie mogę skorzystać z promocyjnego oprocentowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tylko dostanę 50 zł premii za lokatę zamykam konto. To był dobry bank tylko na początku jak dawał 8%. Potem już nadawał się już tylko do powrotów po premię za nowego.

   Usuń
  2. potwierdzam, noszę się z myślą zamknięcia w Optimie konta już od jakiegoś czasu. Jak dla mnie to ZERO zysku być ich klientem.

   Usuń
  3. Bo jedyną zaletą konta w Optimie są darmowe przelewy i nic poza tym. Przydaje się też awaryjnie jak akurat pod ręka nic ciekawego nie ma a mamy te kilkaset tys do rozdysponowania. jednak przy limitach Getin i Mille to Optima staje się zbyteczna

   Usuń
  4. Po to mamy kilkadziesiąt kont w różnych bankach, żeby darmowe przelewy w Optimie nie miały żadnej wartości.

   Usuń
  5. "...żeby darmowe przelewy w Optimie nie miały żadnej wartości."
   Dla mnie to w ostatnim czasie Optima nie ma żadnej wartości ;) Konto jest bo jest i tylko od dawna świeci pustką...

   Usuń
  6. Faktycznie wnerwia to ich zwlekanie z nową promocją i nowe środki sprawdzane na 2 tygodnie wstecz (choć jestem operatorem dwóch takich kont i nie ma to dla mnie praktycznie żadnego znaczenia). Jednak biorąc pod uwagę, że są tylko 0,1% gorsi od Mille to te darmowe przelewy mają jednak pewną wartość dodaną, zwłaszcza dla osób, które nie preferują życia na "grace periodzie" KK tylko na wykorzystaniu własnych środków na bieżące wydatki.

   Usuń
 4. Również się przyłącze: kod - 50C0GA
  Dane polecającego: Patryk Kowalski

  OdpowiedzUsuń

 5. Witam. Jestem osobą niewidomą. Bardzo przydałaby mi się dodatkowa gotówka, więc zapraszam do skorzystania z mojego kodu promocji: 50C4OI – Radosław Nowicki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciąg dalszy "dobrych wieści" z Idei:
  Beztroska - w dół na 2,4 (z 2,7)
  MD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać już się trochę zapchali kasą z tych KO na 3,2% ;)

   Usuń
  2. Ja wpłaciłem na maksa, z luzem na odsetki.

   Usuń
  3. W nagrodze za obniżkę oprocentowania zabrałem dziś 20tys z IB . Nie musicie dziękować gdyż nie sądzę aby ktoś tam przejął się taką kwotą, ale lubię strzelić focha :-) Drugiego strzelę i wyślę wymówienie do Optimy bo też mi na nerw działają.
   MM

   Usuń
  4. ja też dzisiaj złożyłam w Optimie wniosek o rezygnację z ich usług bankowych w całej rozciągłości.

   Usuń
 7. Polcan, po moim komentarzu dotyczącym błędu w IdeaB uniemożliwiającym mi otworzenie 3-go KO
  (http://moneyafterhours.blogspot.com/2018/11/320-na-koncie-w-idea-bank-w-promocji.html?showComment=1541442122825#c7850763830095307297)
  napisałeś: "...Trzymam kciuki byś jutro miał wreszcie 3,2%"
  Niestety w przypadku tego banku trzymanie kciuków zdecydowanie nie wystarczy ;)
  Ciąg dalszy -> dzisiaj wcześnie rano napisałem wiadomość, tym razem przez pocztę bankowości intern.:
  Mimo 2-krotnego już zgłaszania problemu przez infolinię (w dniu 04 i 05-11-2018) trzeci rach. oszczędn. pozostaje nieaktywny.
  Korzystanie z kont "Idealnie prostych" jest, w mojej ocenie, zasadne tylko w okresie objętym promocją, tzn. do końca grudnia 2018.
  Czy uda się Państwu pilnie rozwiązać problem, abym mógł w prosty sposób skorzystać z konta "Idealnie prostego" ?
  Tym razem reakcja była prawie natychmiastowa - po ok. 2 godz. zadzwoniła konsultantka
  ...i na tym koniec dobrych wieści i pochwał w stos do Idei.
  Konsultantka w szablonowy sposób powtórzyła trzeci raz słowa jakie słyszałem już 2-krotnie: "Przekazuję zgłoszenie do działu IT, jutro albo pojutrze konto powinno zostać uruchomione".
  MD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety. To samo mam z WBK, gdzie składałem dwa razy reklamację, które już rzekomo zostały rozpatrzone, ale bez efektów.

   Jedyny bank jaki znam, który rzetelnie i bardzo szybko rozpatruje reklamacje to Millennium, ale o tym będzie w osobnym artykule.

   Usuń
  2. Aby zachować się rzetelnie i nie używać forum jedynie do wyrażania niezadowolenia z olewistego traktowania klienta przez banki, zamieszczam finał sprawy.
   Po kolejnych 5godz konsultantka oddzwoniła z iformacją, że czeka na mnie w bankow. intern. umowa do zaakceptowania kodem SMS.
   Dalej poszło tak jak powinno iść od samego początku - konto aktywowane i nawet nie musiałem już dopominać się o tą ich synchronizację - od razu wskoczyło 3,2% po zasileniu rachunku.
   Być może trafiłem nareszcie na pracownika, któremu się chciało...
   Albo po prostu sprawa nareszcie dojrzała do rozwiązania ;))

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...